binszkia (772) 98.49% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 784 | 1034 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 38 | 45 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 13 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 834 | 1092 adásvétel |
| Az eladóként kapott 204 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
vivusbaba2008 (151) (Vevő)
Semleges
2012.03.24. 08:52:04
1557844562
Kicsit csalódott vagyok mert 1 termék-et nem kaptam meg, pedig e-mailban megeggyeztünk! Az eggyütesnél a hibák és a minőség nem volt feltüntetve.! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1496455.Rockbaby21 (5) (Vevő)
Semleges
2011.09.18. 21:34:03
184628409
Miattam hiúsult meg az adásvétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a sötétkét nadrág helyett, világosszürkét kaptam. És az anyaga sem 100%-os....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hologram112 (1) (Vevő)
Semleges
2011.07.11. 18:10:52
1464143394
A termék anyaga nem volt megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem kommunikál a vevővel.Többször írtam e-mailt és igen sokára válaszolt.A számla számot rosszul küldte el.Én feladtam.Úgy éreztem nem igazán érdekelte hogy a vevő és az eladó között létre jöjjön az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
zrinyikata_v (22) (Vevő)
Semleges
2011.05.30. 17:09:34
1453882749
Egy hajszál választotta el a negatívtól,de nagy sokára 6 hétre,többszöri megkeresésre végül megérkezett a csomag.(igaz ,ekkor már nem kértem,visszamondtam). Sajnos nálam is az volt a magyarázat,h.a postán elkeveredett,én átvettem,de letagadom,aztán végül mégis Ő adta fel másnak,majd az a másik fél küldi és stb...Többször kértem vissza a pénzemet,de mindig volt egy újabb story és vártam és vártam. Mire erélyesebbé váltam,érdekes módon másnapra megkaptam a csomagot 6.hétre.Fontoljátok meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket igaz megkaptam,de a termékleírásban lényeges dolgot elfelejtett leírni,a hibáját! 1 levelemre még reagált,de utána már meg sem kérdezte,hogy sikerült-e orvosolni a hibát.Ha lelkiismeretesebb lett volna,-ami egy levél-most nem semlegest adtam volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcipan11 (1162) (Vevő)
Semleges
2011.03.10. 11:26:24
1440657926
A szabadidőruha rendben megérkezett, nagyon szép is volt, mindössze annyi gond volt vele, hogy a leírásban " pamut"-nak hirdetett szabadidőruha sajnos abszolút műszál anyagú. Így, sajnos bármennyire szép,nem nedvszívó, sportolásra nem alkalmas. Legközelebb alaposabban kellene figyelni a valós információk megadásánál:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
peterbrigitta80 (114) (Vevő)
Semleges
2011.02.26. 09:53:25
188737105
elromlott a gépem és nem tudtam,hogy megnyertem a licitet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bkrisztina23 (260) (Vevő)
Semleges
2011.02.13. 12:14:40
1438259900
Sajnálom, de megvettem a terméket, nem írtam hogy nem akarom megvenni, mégis semleges értékelést kaptam mindenféle válasz nélkül. A melegítő szép, és végül megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az áruval meg vagyok elégedve,bár egy kicsit"döcögősen" ment ez az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
azért köszi! az áruval meg vagyok elégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem volt méretben nadrág. Egyébként nagyon kedves, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
papptibor555_v (58) (Vevő)
Semleges
2010.07.03. 17:08:51
170399276
nem jött létre vele a kapcsolat!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nem volt a legjobb minőségű.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolatfelvétel nehezen valósult meg,de ezen kívűl minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kapcsolatfelvétel nehezen valósult meg,de ezen kívűl minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a méret nem fedte a valóságot,ezt szerintem észre kellett volna venni egy profi árusítónak.Vártam az értékeléssel míg el tudom adni.Nagyon vékony leányzó vásárolta meg az eredetileg L-es nadrágot (ami a mérettábla alapján stimmelt is) kicsit olcsóbban a minap.Ő S-est szokott hordani.Vissza akartam küldeni de mivel eladtam így nem foglalkoztam vele.Viszont nem tudok ezért+értékelést adni.Elnézést.pancsa11
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A rövid nadrág gyorsan megérkezett! De sajnos nem voltam megelégedve a nadrággal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru jó minöségű,csak a szállitás elég hosszu ideig elhuzodott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az adás-vétel létrejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel létrejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az én leveleimre sem válaszolt, csak egyet küldött, hogy hova utaljam a pénzt. Sajnos így nem merek utalni, pedig örültem volna az árunak;-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre, mert a felső helyett más dolgai is megtetszettek és nem fért bele a keretembe, amit persze megértett. Miután megbeszéltük, hogy mit, mennyit kérek, a méreteket azt írta, hogy elküldi és a héten úgyis lejön Pécsre, majd elhozza a termékeket. Nem írt, nem jött...Sőt az e-mailekre sem válaszolt...:( Pedig nagyon szép dolgai vannak. Nem tudom mi történt...:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött létre, mert a felső helyett más dolgai is megtetszettek és nem fért bele a keretembe, amit persze megértett. Miután megbeszéltük, hogy mit, mennyit kérek, a méreteket azt írta, hogy elküldi és a héten úgyis lejön Pécsre, majd elhozza a termékeket. Nem írt, nem jött...Sőt az e-mailekre sem válaszolt...:( Pedig nagyon szép dolgai vannak. Nem tudom mi történt...:(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én személyesen szerettem volna átvenni a terméket mert azt írta arra is van lehetőség, de sajnos ettöl elzárkózott.Sajnos így nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a termék jó, ajánlva egy hét után érkezett meg..
Másik fél: Ez miért meglepő? Ha végig gondoljuk a folyamatot, a megrendelt áru 3-6 nap alatt érkezhet meg a vevőhöz. Ez lehet sokkal több is, ismerve a postát és a bankokat.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru szép, de az adásvétel folyamata enyhén szólva hosszadalmas volt. Emailekre nehezen reagált, a többi leendő vevője érdekében javaslom adjon meg olyan telefonszámot, amin el is lehet érni, mert a megadott tfszámon sajnos egyáltalán nem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nehézkes és hosszadalmas volt a lebonyolítás. Az e-mailekre ritkán válaszolt, telefonon nem tudtam elérni. Az áru sem egészen az, amire számítottam, bár ez "figyelmes" olvasással elkerülhető lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nehézkes és hosszadalmas volt a lebonyolítás. Az e-mailekre ritkán válaszolt, telefonon nem tudtam elérni. Az áru sem egészen az, amire számítottam, bár ez "figyelmes" olvasással elkerülhető lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1301958.Nikolettaa11 (5) (Vevő)
Semleges
2010.04.24. 02:09:51
167890297
Megtörtént az átvétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár kicsit később kaptam meg a cuccot, rendben volt a dolog, korrekt eladó, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár a póló mintája nem olyan volt, mint a képen, azért rendben volt, korrekt eladó, ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
meghiusult a tranzakció
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem sikerült az üzletet üsszehozni , nincs olyan termék amire licitáltunk
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az áru megfelelő.+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eléggé nehezen küldte el a melegítőt,kb hetek teltek el és állítólag tőlem nem kapott leveleket,sőt még a vaterára küldötteket sem kapta meg...........még a telefonján sem volt elérhető.nem igazán mondhatnám pozitívnak ezt az adás vételt,főleg mert nem tájékoztatott arról sem,hogy nem lettek megvarva a kis melegítők..még,hogx eredeti adidas.......vicces
Másik fél: Valóban lassan ért oda a melegítő, ezért elnézést kérek, néha a gyártók rugalmatlansága miatt késem, de mindig minden vevő megkapja a vásárolt terméket.
A vicc inkább az, hogy a vevő nem olvassa el figyelmesen a leírást, és utólag mást hibáztat. Egyértelműen le van írva, hogy a termék adidas felirattal készült, az eredeti szó nincs a leírásban.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Roberta1005 (962) (Vevő)
Semleges
2010.04.02. 06:42:09
164980872
Nehézkes,hosszadalmas adásvétel.Arra sem méltatott,hogy egyeztesse az általam vett áru képét azzal amit elküldött(sima fekete pamut póló helyett kaptam egy galléros zsák anyagú pólót).
Nem vevőbarát,széttszórt.
Másik fél: Elnézést, az eladás gyengesége az én hibám volt, de szívesen segítettem volna, ha a vevő hozzám fordul segítségért.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
frolunda_a (183) (Vevő)
Semleges
2010.03.30. 08:24:11
164523453
Az árú szép tegnap megkapttam de több mint 3 hetet kellett várnom és többszöri telefonálgatásomban került.Állitolag elkeveredett a postán?.Ezért adok semlegest.
Másik fél: Szerencsére ritkán fordul elő probléma a postán, de igyekeztem a helyzetet megoldani.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Utalástol számítva 3.hétre kaptam meg a terméket, 1.hét után érdeklődtem mikor közölte sajnos elfogyot,szerintem neki kellett volna informálni,hogy csúszik a póstázás.Végre megkaptam a nadrágot amin 7cm luk volt,mikor közöltem vele készséges volt küldjem vissza és kicsérli. Ezek után én már semmit nem akarok ettöl az eladótol.Ennyi elég volt.
Másik fél: Elnézést kell kérnem, de minden jóindulatom ellenére előfordulhat gyártási hiba amit szívesen cserélek ha a vevővel meg tudok egyezni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon készséges, korrekt
Másik fél: A termékek cseréjével megoldódott a méret probléma.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon készséges,korrekt
Másik fél: Az eladásnál cserélni kellet a termékeket, mert nem lettek jók a méretek, de a csere után a vevőnek nem volt kifogása.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andrea780_a (39) (Vevő)
Semleges
2010.02.15. 21:03:03
162396208
A csomagot rendben megkaptam,DE Én ha foltos ruhákat kínálok eladásra azt jelezni szoktam, mert szerintem így korrekt!
Másik fél: A ruhák használtak, így ennek megfelelően ez észrevehető rajtuk, de az áruk is ennek megfelelő. Igyekeztem tökéletes állapotban átadni, úgy gondolom az ár ér az érték még így is nagyon jó arányban volt.
A vevő megbízható, ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, de a nadrág anyaga 1szeri hordás után szétszakadozott a varrás mentén...
Másik fél: Sajnálom, hogy a vevő nem keresett meg a problémával, szívesen kicseréltem volna neki.
Azt hiszem a legmárkásabb termékeknél is előfordulhat minőségi hiba.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
