Cselli72 (617) 99.84% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 617 | 730 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 636 | 749 adásvétel |
| Az eladóként kapott 293 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
ginacska12 (196) (Eladó)
Semleges
2018.12.04. 00:14:44
2703131741
nem valósult meg az adásvétel, de a vevő kedvesen mondta le az egészet, sűrű elnézéskérések közepette. úgyh semleges értékelést tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: végül egy boltban látott két ugyanolyan adventi naptárat, és azokat vette meg, ezt pedig lemondtaAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
korrekt volt a vásárló,elmondta,hogy máshol látott 2 egyforma kalendáriumot,és így inkább azt vette meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: máshol látott 2 egyforma terméket,így inkább azt vette meg,ettől az adásvételtől meg elállt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Esztike981 (111) (Eladó)
Semleges
2017.02.15. 15:19:58
2437374299
Az üzlet végül nem jott létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem valósult meg az adás-vétel, elnézést a kellemetlenségért. A vevő nagyon kedves, rugalmas.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem felelt meg az elképzelésnek a táska az apróbb hibák miatt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Psimmenos (35) (Eladó)
Semleges
2016.11.07. 09:16:05
2358792836
Az adásvétel nem jött létre, de minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
leegorelee (309) (Eladó)
Semleges
2016.02.12. 14:59:21
2194889498
Ha engedné a rendszer, természetesen pozitív lenne az értékelés. Az adásvétel nem történt meg, mivel a csizma kicsinek bizonyult, de épp ezért kért a vevő próbára lehetőséget. Kedves, pontos, rugalmas vevő, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem volt jó a méret.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
xpresscomp (106) (Eladó)
Semleges
2015.12.30. 09:23:25
2172825134
Nagyon korrekt! Pozitívat érdemelne, sajnálom, hogy nem volt sikeres a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
officialvili (521) (Eladó)
Semleges
2014.10.08. 22:26:52
1986578747
A vevőről csak jót tudok mondani, ajánlom. Sajnos a személyes átvételnél derült ki számomra is, hogy az általam meghirdetett nadrág minőségi hibás - így közös megegyezéssel elálltunk az adás-vételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt vevő! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csbandi69 (509) (Eladó)
Semleges
2014.03.05. 13:05:00
1870126220
SAJNOS NAGY LETT A MÉRET, DE NAGYON KORREKT, KEDVES VEVŐ.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: SAJNOS NAGY LETT A MÉRET!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
a szoknya lukas a derekán, és 1500ért ütöttem le, és a szemályes átvételnél 1800.-at kért az eladó.....
Másik fél: Személyes átvételnél van lehetőséged,megnézni a terméket,amit én mindig fel is ajánlok,mert nem kötelességed megvenni, ha esetleg bármiféle hibát is találsz rajta!Az ára 1500ft volt nem több...de ha esetleg mégis 1800ft-ot kértem volna el Tőled,amit én nem hinnék,akkor ezt mondhattad volna,hogy tévedek...Személyesen találkoztunk és úgy gondolom,mindenkinek van szája,nem utólag pár hét elteltével,kell ezeket elmondani,hanem ott és akkor a személyes átvételnél!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dibolya425 (-3) (Vevő)
Semleges
2012.11.15. 15:07:01
1663233251
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Másik fél: Szia!Ezt a semleges értékelést nem nagyon értem és ezeket az xxxxxxxxxxxxx sem.Magyarázat esetleg,mert Te nem jelentkeztél,Te nem fizetted ki a termékeket! Haladékot kértél tőlem,hogy nov.10-ig,teljesíted fizetési kötelezettségeidet 2 termékre is,amire én lehetőséget is adtam Számodra.Nemrég írtam Neked értesítést a fizetésről,amire nem válaszoltál,a telefonodat nem veszed fel és sem a táska sem a csizma nem került kifizetésre!Eddig vártam,de ezek után, az értékelésed és a hozzá állásod után le kell adnom a negatívumot!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, kedves vásárló...sajnos nem lett jó a kabát, de ++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AZ ÜZLET NEM JÖTT LÉTRE A VEVŐ MEGTEKINTETTE A KABÁTOT, DE TALÁLT RAJTA EGY APRÓ LUKAT. AMIT ÉN NEM VETTEM ÉSZRE.ALAPVETŐEN IGAZA VOLT, ÍGY ELÁLLT A VÁSÁRLÁSI SZÁNDÉKÁTÓL. A JELLEMZÉSEM POZÍTIV
Másik fél: Sajnálom,de ez a szépséghiba elég zavaró volt,ezért álltunk el a vásárlási szándékunktól! Azért köszönök mindent Neked vagyis a kedvességedet,rugalmasságodat:-))További jó Vaterázást:-))))))Üdv.Cselli
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
enibudapest (64) (Eladó)
Semleges
2012.10.08. 19:15:44
1650699140
Nagyon kedves, gyors vevő. Sajnos a kosztüm mérete nem volt megfelelő ezért nem valósult meg az adás-vétel. A vevőt ajánlom mindenkinek!
Másik fél: Még egyszer szerettem volna megköszönni a lehetőséget és a kedvességedet!Megmondom őszintén a szívem szakadt meg,de sajnos tényleg méretileg nagyon nagy volt rám..Köszönöm még egyszer üdv:Cselli
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
241229.Molcsi53 (2256) (Eladó)
Semleges
2011.04.07. 21:14:48
1450197293
A készülék elromlott ezért a pénzt visszafizettem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A 39-es sajnos kicsinek bizonyult, ezért nem jött létre az adás-vétel:)
Másik fél: Minden rendben zajlott,csak igen a csizma kicsinek bizonyult,az eladót viszont ajánlom mindenkinek!++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors és korrekt vevő, sajnos méretben nem felelt meg a termék. Remélem, lesz sikeres adás-vételünk. Köszönöm.
Másik fél: Az eladót mindenkinek csak ajánlani tudom, csakis POZÍTÍV az értékelésem, korrekt, gyors és figyelmes. Sajnos köztünk az adás-vétel nem jött létre, méretbeli probléma miatt, de azért köszönök Neki mindent.Üdv.Bertich
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
