pokasandorne (390) 97.56% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 400 | 433 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 11 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 10 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 420 | 454 adásvétel |
| Az eladóként kapott 354 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: meghiúsult eladásAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
19528589.debrecen-d1 (19) (Vevő)
Semleges
2013.03.21. 14:10:32
1724183654
2500-ért vettem meg tőle a nadrágot,ami nem kicsit bolyhos,és kellemetlen illata is volt.A termék leírásban sok információ hiányzott,egyáltalán nem úgy néz ki,mint a képeken.Ja igen és nem 106 cm volt a hosszúsága,hanem 120 cm kb,át kellett alakíttatnom.Sajnos ennyit nem ért meg az ára mert így már majdnem 3000 ft-ba került.Inkább negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit szakadtabb, és elég koszos volt a táska....:(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csalódás volt.!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a negativ értélelést,nekem ez az első,nagyon kedves vagy...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Köszönöm szépen a negativ értékelést,274 pozitiv értékelés után te vagy az első aki negativat adott.Igaz én nem kértem a leütött terméket ,de megoirtam neked és elnézést is kértem,de látom neked 5 negativad van,ugyhogy várható volt tőled,mégegyszer köszönöm!!
Másik fél: nagyon szívesen !egy bocsánat kéréssel nem lehet elintézni ,akkor mindenki ez tenné ,és nem játszó oldal én pénzekről van szó.máskor meg kell előre gondolni fussa e vagy nem ,és utána vásárolgatni,ez nem óvoda.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katalina_007 (149) (Eladó)
Semleges
2012.03.02. 08:00:49
1546088081
Sajnos a csomag eltűnt, a posta nem kézbesítette valaki szépen lenyúlta!
Nagyon sajnálom még egyszer, ne haragudj!De ebből is tanultam, hogy csak ajánlva fogom feladni innentől kezdve! Utalom a pénzt!!!
Másik fél: te adsz nekem semlegest amikor te fel raktad simán a csomagot és el tűnt ,én ajánlott levélkén t kértem és annyit is utaltam át neked.akkor most ki hibás?
Kereken 10 napot kellet várni a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez nem eredeti szőr, hanem műszőr. Az eladó becsapott.
Másik fél: sajnálom én nem akartam senkit át verni ,én úgy vettem a gazdájától hogy rendes bőr ,engem is át vertek,én még címkét sem találtam benne sajna.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az említett Retro Jeans farmer véleményünk szerint nem volt eredeti. Igaz a leírásban bele volt írva hogy a címke eltávolításra került, de a ruhadarabon lévő RJ és a műanyag gombokon lévő RJ felirat minket nem győzött meg az eredetiségről! Van eredeti retro ruhadarabunk innen tudunk különbséget tenni.
Másik fél: nem írtam hogy eredeti kezdjük azzal , a le írásba meg is írtam ,hogy vedd figyelembe hogy címke hiányos át van alakítva sajnálom ,ha még olvasni sem vagy képes.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megtévesztö volt a kép
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
