nt_2008 (899) 99.78% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 896 | 1488 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 905 | 1499 adásvétel |
| Az eladóként kapott 434 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A Legot minimál áron,20.000,-ért vette meg,és több mint 4,1 kg volt!Ebben valóban volt nem Lego, kb: 700 g. 3.000,-ot kellett volna visszatérítenem, úgy hogy nem küldi vissza, hanem megtartja,vagy 3.500,-ot és visszapostázza a nem legot. Miközben a csomag nem egyszerű elemeket tartalmazott, hanem több Belville Lego szettet: Popstúdió, Lovasiskola, Thumbelina, Safran's Amazing Bazaar, ezenkívül 2 db zöld alaplap és Harry Potter 4701, stb. és sok ömlesztett elemet. Melyeket tovább árusít, jó áron!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem találta a pizsamát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,kedves,együttműködő eladó,szép áruval.Köszönöm szépen!!!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fitnesscsirke (75) (Eladó)
Semleges
2014.06.05. 17:31:46
1909314671
Korrekt vevő, jelezte hogy az adásvétel nem jön létre nyomós okok miatt. Pozitív !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő visszamondta a vásárlást, betegségre hivatkozvaAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,korrekt eladó,figyelembe vette problémámat,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katalevi_v (754) (Vevő)
Semleges
2012.04.30. 15:11:52
1576111307
Nagyon sajnálom! Én voltam a béna.Nagyon korrekt kedves eladó! 100% pozitív!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pancsulika (604) (Eladó)
Semleges
2012.01.24. 12:45:48
1536585578
POZITÍV járna a vásárlónak,de a rendszer nem engedi,az adás-vétel az én hibámból nem jött létre,csomagoláskor hibát találtam a terméken,a vevőt felhívtam,és visszautaltam a vevő által utalt pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Csomagolásnál hibát vettem észre,felhívtam a vásárlót,és visszautaltam a termék árát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
