Tr3wory (3) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
a vevő nem kérdezett vásárlás előtt semmit, utólag ad semlegest és problémázik, mikor minden létrejött már, m*jom az ilyen. NEM ajánlom
Másik fél: Drága szívem, ha a leírásban az szerepel, hogy: "új, használatlan, fóliás" akkor az a normális, hogy van benne használati utasítás, francért kérdeznék rá?
A vásárlás után rákérdeztem a használati utasításra és azt válaszoltad, hogy:
"ha lenne hozzá elküldtem volna. egy villanyszerelő ismerőstől van, és ha volt is hozzá olyan akk azt már elhagyta, vagy mi..."
Ebből viszont az derül ki, valótlan az "új, használatlan, fóliás" meghatározás.
Úgyhogy örülj, hogy nem negatív minősítést adtam.
De így utólag, a "m*jom" megszólítás után, inkább azt kellett volna.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
skistoeckli (173) (Eladó)
Semleges
2010.03.11. 18:19:48
160335192
Úgy emlékszem ,nem jelentkezett ,nem vette fel velem a kapcsolatot
Másik fél: Ehhez képest itt van nálam a szemüveg... :)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
