bricolaje (285) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 285 | 359 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 292 | 367 adásvétel |
| Az eladóként kapott 88 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
tipptoplaptop (2001) (Eladó)
Semleges
2014.10.20. 13:21:31
1982988476
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
tipptoplaptop (2001) (Eladó)
Semleges
2014.10.20. 13:20:16
1986380990
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék leírás nem fedte a valóságot,egyáltalán nem volt újszerű a termék,látszott rajta hogy szét volt már szerelve,javítgatva volt,a képen is látszik hogy 2 darab Z betű van rajta,csak ezt akkor nem vettem észre mikor licitáltam.Ezek miatt nem kértem a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
demimarci (1339) (Eladó)
Semleges
2013.12.02. 22:10:53
1828727282
Nagyon gyors és korrekt partner, sajnos az aukció tévesen maradt fent. Köszönöm a megértést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A terméket az eladó egy tévedés miatt nem tudta átadni.Gombvillam (67) (Eladó)
Semleges
2013.10.21. 19:49:10
1812753827
A vásárló "véletlenül"ütötte le....
Másik fél: Valóban "véletlenül" és meggondolatlanul ütöttem le, de nincs rá szükségem. Elnézést kérek, még egyszer!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szemike01 (106) (Vevő)
Semleges
2012.04.01. 13:54:32
1546750070
még sem ilyenre gondoltam ezért nem jött létre az üzlet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kovacsom (619) (Eladó)
Semleges
2011.10.11. 18:36:11
1482019493
nem volt jó améret.Korrekt és szimpatikus vaterás!++++
Másik fél: Sajnos tényleg nem volt jó a méret, ennek ellenére ajánlom!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
krajmund21 (79) (Eladó)
Semleges
2010.09.25. 08:18:17
178020183
Még nem sikerült összehozni az átadást!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Megbeszéltük,hogy majd talákozunk és átadom neki a kapcsolót de eddig még nem jött össze!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
bricolaje (285) 100%
2026.05.26. 21:27:21
