david546 (663) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(663 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(663 Felhasználó adta)
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 663 | 816 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 664 | 817 adásvétel |
| Az eladóként kapott 158 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Lakhely: Tuzsér
Regisztráció dátuma: 2008.08.02.
Utolsó belépés: 2023.03.28. 10:11
Inaktív!
20 felhasználó kedvenc eladója
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Több terméket vásárolt meg a Vevő, ez azonban nem felelt meg Neki. Postán vissza küldte a pólót, de nagyítóval kellett keresnem a "hibát". Ő már varrónőt emlegetett, pedig csak kb 2mm-en engedte el a varrás, ami kézzel szépen helyre hozható. Nálam keserű szájízzel zárult a dolog.
Másik fél: Sajnálom,hogy így gondolod,de az igazsághoz hozzá tartozik,hogy nem 2mm volt hibás,hanem 2cm-en és két helyen is.A színe is kopott volt a sok mosástól,és nem csak ezt az egy terméket küldtem vissza,mert a pizsama alsó is csupa lyuk volt.Máskor nézd meg mit adsz el,és aztán hibáztasd a másik felet ha jogos!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
