mazda309 (51) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Egy motoros barátomazzal hívott fel, hogy neki nagyon-nagyon-nagyon kell egy ilyen és nagyon szépn megkér mivel nekem van vatera accountom, nyomjak rá. Mondtam neki, hogy ez rozsdás kicsit meg nem új már, azt mondta nem baj. Meg hát ő fényező is. Ezek szerint mégsem kellett annyira nagyon-nagyon-nagyon. Ez rendkívül sajnálatos, köszönöm a negatívot, én nem haragszom senkire.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fortunacrystal (487) (Eladó)
Semleges
2012.09.05. 21:47:13
1626924059
Nálunk minden működött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Téves licit .....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: .... téves licit .....Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tomiboy75 (157) (Eladó)
Semleges
2012.01.29. 11:12:44
1525365344
Minden rendben volt korrekt gyors partner. És türelmes is
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos szállítás közben tönkre mentAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
