kislujzika (1537) 99.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 1 | 1 | 1542 | 2411 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 53 | 60 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 1 | 1 | 1600 | 2477 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1871 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrektül jelezte, termék már eladásra került.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem volt meg az áru, ezért elmaradt a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon korrekt eladó, a csomagolásnál észlelt hiba miatt nem jött létre az üzlet, a pénzt haladéktalanul visszautalta. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves Eladó, az általad leírtak nem teljesen fedik a valóságot. Az, hogy az ember lebetegszik, sajnos benne van a pakliban. Jeleztem, elnézést kértem. Utolsó előtti mailemben felajánlottam, hogy átutalom az összeget a küldés költségével, hogy ne legyen az én egészségi állapotom miatt kellemetlenséged. Ezt válasz nélkül hagytad. Ezután ismét írtam, hogy elmenjek-e az ingért-erre a mailre sem jött válasz. Magam jóhiszeműen jártam el, pozitív értékeléseimet sem a szél fújta össze.
Másik fél: Talán egy "KÖSZÖNÖM A TÜRELMEDET"-20 nap után ennyit kiérdemeltem volna aug 25 óta.
Elvesztettem a bizalmat 20 nap után ,és nem kivántam tovább egyeztetni időpontokat(kétszer volt konkrétan lebeszélve időpont, nem jöttél el), annak ellenére, hogy nincs személyes átadás nálam.
Maximálisan korrekt voltam 20 napon keresztül !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adásvétel, a partner korrekt.
Másik fél: Korábban eladtam már , kétszer szerepelt az eladó termékek között.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Semleges értékelést szeretnék adni, mert az ár/érték aránnyal nem voltam megelégedve. Nyilván magamból indulok ki, ezért teljesen szubjektív a megítélés, hogy az ilyen lábbelit én vagy a szelektívbe vagy a kukába teszem. A képeken sokkal jobb álapotúnak tűnt. Vagy nagyon régi lehetett vagy sokszor megázott, de merev, megkeményedett anyagú, kissé deformálódott a belső talprész, mi nem fogjuk már használni.
Másik fél: 1 hónappal az adás-vétel után írod ezt?
Miért nem akkor amikor átvetted ?Miért nem jeleztél akkor?
Lehet hogy kimostad a balerínacipőt és megkeményedett?Az lehet.
Én azt küldtem amit hirdettem és ár-érték arányban.
Használhatatlan dolgokat én nem árulok . Én tiltólistára teszlek, mert így nem volt korrekt részedról.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Újszerűnek, kifogástalan állapotúnak volt hírdetve a kabát, ami most már állja is a helyét egy alapos tisztítás után.
Másik fél: Valótlan értékelést kaptam,ezt már tudattam a vevővel is.Nem írtam Újszerűt, nem írtam Kifogástalant! Bár kifogástalan volt !!!Nem volt hibás.
Nem volt koszos, hisz méret probléma miatt nem volt használva, nem tudom milyen tisztítást igényelt- kis áttörlést biztosan.Ár érték arány a vevő számára volt igen kedvező.Tiltólistás lesz nálam, mert nem volt korrekt .
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elálltam a vételtől.
Másik fél: Hát igen, az eladó, vagyis én,nagyon korrektül kezeltem az elállásodat .Aztán miért semleges akkor az értékelésed ?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az általam vásárolt kabát már korábban eladásra került, csak a Vatera nem törölte. Az eladó visszautalta az általam küldött költséget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a termék mérete nem a terméklapon feltüntetett 46-os méret volt, hanem kisebb, ezért megkerestem az eladót, aki jelezte, hogy visszaveszi a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
virágszál (543) (Vevő)
Semleges
2023.01.22. 02:14:01
3210812783
Az eladó egy terméket kétszer hirdetett meg, így olyan ruhát ütöttem le, amelyet már korábban eladott. Emiatt az adásvétel nem jöhetett létre. Az eladó a történtekről korrektül tájékoztatott, és elnézést kért. Az értékelésem semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a pulcsit az eladó nem találta.?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VikiAnna333 (5) (Vevő)
Semleges
2022.12.15. 00:47:06
3220728029
Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KingaK012 (595) (Vevő)
Semleges
2022.06.20. 08:33:06
3163444391
Időben jeleztem az eladó fele, hogy várjon, mert nagyon sok dolog közbejött nekem, aztán megírta, hogy most már eleget várt, újra meghirdeti a terméket.. Így sajnos a tranzakció nem jött létre.
Másik fél: Ez kissé csúsztatás, mert egyáltalán nem jelezte,hogy legyek türelemmel.3 hét után adtam le az értékelést, mivel a vásárlási szándék fennállását
nem igazolta vissza e-mail-en sem.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
olivepalma7 (12) (Vevő)
Semleges
2022.05.19. 09:28:25
3154598195
Sajnos egy fontos lényegi adat hiányzott a leírásból, ezért a méret alapján nem volt megfelelő a termék. Személyes találkozó nem jöhetett létre, pedig felajánlottam, és emiatt bonyolulttá vált picit a visszaküldés, de azért gyorsan megoldódott. Ajánlom mindenkinek az eladót. Készséges és segítőkész!
Másik fél: Miért írsz ide is olyat, hogy létrejött a vásárlás ?
Annyi tévedésed volt már neked ebben a folyamatban. Miért húztad le a részértékeléseimet , hiszen visszavettem, postaköltséggel együtt utaltam neked, pedig nem járt volna az pl.Elképesztő .Részedről a KÖSZÖNÖM-öt érdemelném meg itt is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az eladó nagyon kedvesen és korrekten biztosított próbalehetőséget már másnapra, sajnos a ruha nem illett rám
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem vagyok boldog, hogy a kinézett darabot másnak postázta helyettem. Már régóta szerettem volna ilyen mellényt, megörültem neki, erre "tévedés történik". Mondjuk az eladó javára írható, hogy még utalás előtt értesített, hogy gond van.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Barika57_v (188) (Vevő)
Semleges
2021.12.21. 16:43:03
3114605567
Méret probléma miatt nem jött létre,Segtőkész eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó mérhetetlenül kedves és segítőkész volt, de sajnos a méret nekem nem volt megfelelő. Ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos már nem volt meg a kabát, mikor leütöttem. De az eladó nagyon korrektül rögtön tájékoztatott erről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A szoknyát a lányomnak akartam, de méretprobléma miatt nem tudtam megvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam megvenni,mert szorította a lábamat. Nagyon sajnáltam, mert jó minőségű csizma.Az eladó maximálisan kedves volt, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves megbízható eladó. Magamnak akartam a csizmát, de sajnos szorította a lábamat, így nem tudtam elvinni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható partner, de sajnos a tranzakció nem jött létre méret probléma miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Igaz,hogy az adás-vétel nem jött össze.Nagyon kedves az eladó.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó a termékcímkén azt jelezte, hogy a ruha pamutból van, - mert a bevarrt címke is ezt állította - de valaki, akinek kis tapasztalata van textilekkel láthatta volna, hogy ez sajnos műszálas.
Mindegy, az eladó megértő volt és rugalmas, és visszavette a ruhát. Köszönöm!
Másik fél: Hát a vevő a ruhában levő eredeti cimkét is felülbírálta,ami nem volt korrekt részéről- amúgy összességében nem volt egy ideális vevő semmilyen szempontból,törölni fogom ,még véletlenül se vásároljon nálam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Hát látom mit művelt az eladókkal-köztük én is-és még ön ad semleges értékelést ?Azt is látom, hogy letiltotta a vatera ,nem tud játszadozni most már.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: Hát milyen vevőt fogtam ki- most látom egy hét alatt 8 kabátot vett-persze nem utalt senkinek sem- és ő ad semlegeset az eladóknak ? Vicces figura !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
morfeus_2009 (7) (Vevő)
Semleges
2020.06.07. 21:56:28
2910375173
SZEMÉLYES ÁTVÉTEL UTÁN AZ OTTHONI FELPRÓBÁLÁS UTÁN KIDERÜLT , HOGY NEM MEGFELELŐ A MÉRET. AZ ELADÓ NAGYON KEDVES VOLT ÉS TELEFONOS EGYEZTETÉS UTÁN VISSZAVETTE A NADRÁGOT , ILL VISSZAADTA A VÉTELÁRAT. KÖSZÖNÖM MÉG EGYSZER.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nobilis13 (340) (Vevő)
Semleges
2019.11.30. 11:35:44
2804433110
Többször is próbálkoztam, de nem sikerült összehoznunk a találkozást, hogy átvegyem a terméket. Sajnálom, mert érte mentem volna, ha hagyja az eladó!
Másik fél: Mi van ?Szept.2-án vásárolta meg,és kb.két hét után én kerestem e-mail-en -de jól kiosztott már akkor!Elfelejtette,hogy vásárolt.
Egyszer jött volna érte, de nem tartózkodtam otthon.Kb.60 nap után mondtam valóban, hogy felejtsük el egymást ,újraindítom.Hozzáteszem, én már a jutalékot is megfizettem a vaterának is- teljesen inkorrekt volt velem,pláne azért, mert nem is volt személyes átadási opció.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre az adásvétel, mivel az eladó nem találta meg a terméket, költözés miatt. Korrekten kommunikált!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem lett j? a méret
Másik fél: Talán az értékelésben megérdemeltem volna,tőled azt,hogy "köszönöm a gyorsaságot és a korrektséget".Ugye tudod, hogy nem kötelezett semmi a visszavásárlásra engem, hisz voltak mért méretek is.Máj.21-én megvetted, én már május 23-án visszautaltam az árát neked, mert jelezted,hogy kicsi lett.Szerintem kiérdemeltem volna bőven a pozitív értékelést tőled!Néha belefutok sajnos nem korrekt folyamatokba-ez is az lett a végére !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
montagna04 (370) (Vevő)
Semleges
2019.05.03. 08:17:26
2755067798
Az adásvétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos sokan visszaélnek azzal, hogy a termék fényképezésénél a sérült rész nem mutatják, a hirdetés szövegében a hiány, ill. a hiba nem kerül megfogalmazásra, azaz úgy gondolom, ezzel becsapják a vevőt. Hibás terméket nem akar senki vásárolni, még használtan sem.
Másik fél: Miért nem azt írta ön, hogy a táska árát és még a postaköltséget is visszakapta tőlem ?Hamis értékelést készített! A visszakapott táskáról valóban hiányzott egy "igen értékes márkajelzésű "szegecs, lehet hogy erre volt csak szükség ?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó a csizmát nem találta,de korrekten tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A nadrágon a cipzár rossz volt. A terméket visszaküldtem. Az eladó visszautalta a pénzt.
Másik fél: HAZUDIK a VEVŐ!NEM volt rossz a cipzár amikor elküldtem, becsapott-elhittem -és visszautaltam az árát !50-es méretre megvesz egy 44-es nadrágot, kicsit szétcincálta ezáltal valóban a cipzár alját!
Igazából egy nagy NEGATÍV értékelést érdemelt volna tőlem !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Witchie30 (313) (Vevő)
Semleges
2018.06.26. 10:45:29
2624997044
Az adásvétel rendben lement, mégis meglepett az értékeléssel. Nem értettem a kommentet, mert az áru már a szekrényemben pihen. A dohszagot már kimostam belőle...szóval kicsit több nyugalmat! :)
Másik fél: Inkorrekt vagy !Egy véletlen értékelést is meglehet változtatni a vaterán keresztül-én ezt tettem !Te pedig megigérted, ezt sem tartottad be !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbeszéltük, hogy mégsem szeretném a terméket.
Másik fél: Azért én csalódott vagyok - valóban ki volt vágva elől a tunika ,de sem a fotókon nem látszik ez, sem vasalás csomagolás közben nem láttam ezt-ilyet észrevettem volna !Bátorkodom azt hinni,hogy a csomagolás bontása közben történt -és mégis visszafizettem az árat is .És ezért én kapok semlegeset ?Nagy negatívat kellene nekem adnom ezért a vevőnek.
Kedves, gyors eladó. Sajnos a táska állapota nem felelt meg az elvárásaimnak, ezért elálltam a megvételétől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sanmarco11 (574) (Vevő)
Semleges
2018.03.19. 12:26:02
2600553935
Nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fineszedzo (708) (Vevő)
Semleges
2017.11.16. 12:12:04
2536662575
sajnálom, hogy nem lett meg a termék :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pircsikeee (69) (Vevő)
Semleges
2017.10.11. 21:30:34
2525535215
Sajnos nem volt jó a méret. Az eladó gyorsan kommunikál, kedves és rugalmas. Szivesen ajánlom!
Másik fél: A kabátot megtartottam ,nekem lett jó !
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A kabát sérült volt, ezt jeleztem az eladónak, aki visszautalta az árát. A visszaküldési címre rákérdeztem, de nem kaptam rá választ.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem 46-48 as volt hanem 42 es. A címke alapján 48-as de valószínű hogy mérethibás vagy összement a mosásoktól.Csipkéje szakadt volt közvetlenül az elején :( én jeleztem volna fordított esetben a vásárlónak, de nem vagyunk egyformák. Azt gondolják a használt fogalmában minden belefér és sajnos elutaztunk így ráhagytam.
Másik fél: Sajnálom ha kicsi lett, voltak pontos mért méretek is .Talán az olasz ruházat valóban csalóka a beírt mérethez, de ezért is mértem .Azt is sajnálom,hogy nem jelezte e-mail-en .
Client:36126880 (39) (Vevő)
Semleges
2017.04.06. 14:02:43
2429269970
Az adás-vétel rendben zajlott a csizma szára melyet vásároltam nagyon szűk, manuális beavatkozást igényel, hogy viselni lehessen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos másnapra a cipő talpa levált. Az eladó korrekt módon állt hozzá mikor jeleztem felé. Pozítívan az értékelem a kedvessége és hozzá állása terén. Sajnos nem látható anyag hiba lépett fel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre a találkozó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó által kínált terméket leütöttem. Személyes átvételt beszéltünk meg az eladóval, amit először ő mondott le. Utána meg húzódott az ügylet. Írtam neki, hogy nem akarom húzni az idejét, mert nem fogok tudni utalni az elkövetkezendő napokban. Ha ezt postaköltség sajnálásnak veszi ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a méret nem volt jó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mariannka001 (421) (Vevő)
Semleges
2016.09.22. 12:58:26
2322927539
Sajnos méretprobléma miatt nem jött létre az adásvétel...
Másik fél: Valóban nem jött létre az adás-vétel méretprobléma miatt .Próbalehetőséget is adtam .Talán ennyi e-mail-váltás,egyeztetés után,a rugalmasságomért megérdemeltem volna a pozítív értékelést is !(nem mindenki vár közel 30napot !)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
kislujzika (1537) 99.68%
2026.05.25. 17:38:33
kislujzika (1537) 99.68%
2026.05.12. 17:17:12
