Marco007_a (377) 99.22% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 380 | 405 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 396 | 421 adásvétel |
| Az eladóként kapott 404 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
............
Másik fél: Hagy kérdezzem már meg ezt az értékelést mire véljem?
Elküldtem önnek minden szükséges információt és jelzést se kaptam, hogy bármi probléma adódott volna.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2379688.Matrai7 (1) (Vevő)
Semleges
2011.12.20. 17:39:38
1517959655
Elfogadható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothbettina94 (6) (Vevő)
Semleges
2011.12.14. 19:39:53
1509552062
nem történt meg a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nincsicskevin (39) (Vevő)
Semleges
2011.12.12. 13:55:26
1514967281
Köszönöm,meg kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kaptam értesítést az eladótól,h hova utalhatom a termék árát,így nem tudtam megvásárolni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nincs készlete!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció sajnos nem jött létre az én hibámból eredően - mivel nem ajánlott levélben kértem a terméket, hanem sima levélben, így lehetetlen nyomon követni és egy talány hogy merre van..
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott! A tranzakció sikerrel zárul, megkaptam az órát tökéletes csomagolásban. Csak hiányzik róla a csatolója. Remélem az órásboltban tudnak rá tenni...
Másik fél: Kedves Vásárló!
Mindig átnézzük az órákat postázás előtt szóval nem tudom hogyan sikerült így. Amennyiben hiányos az óra kérem küldje vissza a címemre és küldök egy másikat ahogy megérkezik.
Sajnálom a kellemetlenséget.
Kérem legközelebb mielőtt nem pozitív véleményt ad valakinek vegye fel vele a kapcsolatot és engedje meg az eladónak hogy korrigálhassa az esetleges problémát.
Válaszát várom.
Márk
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a megbeszélt színű árut kaptam
Másik fél: 1. Április 14.én rendelte meg tőlem az órát ehez képest most Június 1 van.Előbb is jelezhette volna ha valami nem úgy lett ahogy eltervezte.
2. Honnan kéne tudnom hogy milyen színűt kér???
Ennél jobban senkinek a szájába nem tudom rágni, hogy rendeléskor a MEGJEGYZÉS rovatba írja be milyen színű órát kér hogy tudjam mellesleg az is benne van az adatlapban a gyengébbek kedvéért, hogy aki nem írja bele milyen színű órát kér annak automatikusan Rózsaszín órát fogok küldeni.
Mi ebből a tanúlság? Mielőtt megvesz valamit legalább olvassa el és értelmezze az adatlapot nem hobbiból írtam ki.
Kérem máskor figyeljen oda jobban és mielőtt ilyen visszajelzést ír kiben is van a hiba!
Köszönöm.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem vettem meg az órát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden tökéletesen zajott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
