pendejHo (883) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 886 | 928 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 24 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 913 | 955 adásvétel |
| Az eladóként kapott 183 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
matrix970 (315) (Eladó)
Semleges
2017.02.21. 22:52:42
2441231387
Sajnos ez a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.egyéb ok .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: egyéb ok .Sajnos nem jött össze az adás vétel,de rendkívül megbízható,korrekt eladó maximálisan ajánlom mindenkinek!!!!Csupa-csupa ++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tetszett a kialakítása a kocsinak, de korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tothtunde21 (2) (Vevő)
Semleges
2012.01.22. 09:04:10
1518593144
nincs mit hozzáfüznöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Alidaparker (0) (Vevő)
Semleges
2011.12.30. 22:04:20
1520444468
Nagyon pozitívan állt hozzám az eladó. Nem felelt meg nekem a porszívócső, így nem kellett megvennem. Segítőkész volt és együttműködő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cubi77_a (500) (Eladó)
Semleges
2011.12.24. 07:06:01
1522341203
Remek partner, kivalo vateras! Remelem legkozelebb sikerul uzletet kotnunk. Sok+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a meret nem felelt meg a kislany reszereAz értékelt szerint az adásvétel létrejött.
izabella984 (244) (Vevő)
Semleges
2011.11.28. 10:45:46
1513134950
SAJNOS NEM JÖTT ÖSSZE A TALÁLKOZÓ, EZÉRT NEM KÖTÖTTÜK MEG AZ ÜZLETET! EGYÉBKÉNT, NAGYON KEDVES ELADÓ ÉS BÁTRAN AJÁNLOM BÁRKINEK!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Magnetics09 (906) (Eladó)
Semleges
2011.10.16. 20:49:31
1469650559
Nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Krisztancs (313) (Vevő)
Semleges
2011.09.18. 14:09:48
1450394018
Sajnos nem sikerült olyan helyet és időpontot találnunk, ami mindkettőnknek jó lett volna.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vadasznyuszi75 (103) (Vevő)
Semleges
2011.09.06. 18:40:20
1472629661
Nagy jóindulattal adok semlegest. A leütés napján azonnal fizettem és megadtam a címemet, mert ígérete szerint a pénz beérkezése napján postázni fog. De folyamatosan nekem kellett érdeklődnöm, miért nem küldi az árut. Az emailekre alig válaszolt; ha mégis, akkor többször tologatta az postázás időpontját. Végül 14 nappal a fizetés után érkezett meg az áru. Ha valaki elutazik, azt közölje a vevőjével, mert akkor az nem várja az árut! Ez az első kellemetlen tapasztalatom vaterás eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos csak az áru átvételekor derült ki, hogy a termék nem a leírásnak megfelelő. Az eladó ezért elnézést kért, és természetesnek vette, hogy nem vettem meg az árut. Mivel az eladó igen kommunikatív és korrekt volt, ezért ettől a tévedésétől eltekintve ajánlom mindenkinek++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1032339.lizyke008_v (3) (Vevő)
Semleges
2010.10.15. 13:48:10
181817490
Sajnos a vétel nem jött létre mert nem volt jó az áru a mi kocsinkra, de az eladó segítőkész volt, maximálisan rendelkezésünkre állt, és azthiszem senki nem tehet róla hogy nem passzolt a két dolog össze. Minden a megbeszéltek szerint zajlott, megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Én mindenképpen pozitívot adnék, de a rendszer nem engedi. Kedves, segítőkész partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Valószínüleg elfáradt az áru.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pedro777_a (145) (Vevő)
Semleges
2010.05.01. 13:59:07
168899824
Az eladó önhibáján kívül meghiúsult az adásvétel, a felajánlott cseretermék színe nekem nem tetszett. A partner korrekt, jó hozzáállású, remélem, még találkozunk! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bla-bla-bla
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ecsylluska (200) (Vevő)
Semleges
2009.12.13. 20:57:42
152382678
Az árut megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem igazán értem mi a problémád. A mai nap egy semleges értékelést kaptam tőled: Partnere szerint a tranzakció nem zárult le sikeresen, azaz az adásvétel nem jött létre. Még is miért tetted ezt? Szeptember 22.-én vettem meg a táskát, a pénzt 24.én át is utaltam, és a táskát azóta is használjuk. Nem igazán értem ezt az egészet! Judit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt a vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cicumicuka (275) (Vevő)
Semleges
2009.08.19. 09:13:11
151116780
A pelenkázó táskát bejelőltem hogy megveszem,de egy hétig nemjött semilyen válasz, hogy hova küldhetem a pénzt,ezért visszamondtam,mert az eladónak is írtam hogy nekem sűrgősen kellene.Sajnos erre sem kaptam választ.
De ettől még lehet hogy jó vaterás csak biztos elutazott.Máskor ezt jelezze,és nem lesz hiba az adás-vételben.De azért köszönöm.
Másik fél: Bár csak elutaztam volna.... Sajnos Én mint eladó lehet, hogy rosszul teszem, hogy nem zaklatom az embereket, hogy a terméket leütötted és azonnal vegyed és fizessed ki, mert ez nem én vagyok. Megadom mindenkinek a lehetőséget arra, hogy az ő módja szerint jelentkezzen, mert úgy is neki kell a termék.. Sajnos lehet, hogy többször kell jelentkeznie és lehet, hogy kevés lesz 1 e-mailt küldeni, mert sajnos az elektronikus cuccok sem működnek tökéletesen... :(
De mondjuk, ha sürgős akkor lehet, hogy a telefon ami régóta bevált és jól működő dolog sokat fog az illetőnek segíteni.. De ez csak az én gondolatom. Minden jót!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálatos módon nem tetszés miatt a vásárlás végül nem történt meg. Az eladó felek korrekten kezelték a felmerülő problémát. A pénztárca jó fajta, én kerestem tapintás alapján másfélét. Ha jól fejezem ki önmagam: latex féle anyagú bőr a tárca. Másoknak tudom ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
684769.pinkbabay (85) (Eladó)
Semleges
2009.03.06. 00:33:38
121213752
minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
100606.merdzsoo_v (32) (Eladó)
Semleges
2008.08.26. 17:15:20
80660010
elmaradt a tranzakcio
Másik fél: Ez az ember HAZUDIK!!
Miután írtam neki e-mailt, hogy legyen szíves engem értékelni SEMLEGES értékelést adott. Pedig jelentkeztünk elmentünk a kapujába az üzlet része teljesen rendben ment. Úgy hogy ki kellene tiltani az ilyen parasztokat!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
