arlecchino_a (6) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Az áru kifogástalan állapotban és gyorsan megérkezett,ezért köszönet.Némi csalódást az okozott, hogy a meghirdetett 14-es helyett 12-es méretű kerékpárt kaptunk, és jelen anyagi helyzetem miatt, ha ezt tudom már meggondoltam volna a vásárlást. A gyermek öröme azonban kárpótolt...
Másik fél: Kedves prizma08!
Sajnos nem tudtam, hogy a bicikli 12'-os.
Ez engem is meglepet utólag. Ne haragudj a kellemetlenségért!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az adásvétel. Kis időbe tellett, míg fel tudtuk venni a kapcsolatot (az eladó telefonszáma megváltozott időközben), így már nem kaptam volna meg időben a vásárolt árut (szülinapra). Mindennek ellenére megértő, kedves partner, ajánlom mindenkinek!!!
Másik fél: Mire fel tudtuk venni a kapcsolatot a vevőnek már nem volt aktuális a vásárlás. Megbeszéltük, hogy mégsem jön létre az adásvétel. Teljesen korrekt segítőkész volt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
