Tena_9 (389) 99.24% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 392 | 578 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 407 | 594 adásvétel |
| Az eladóként kapott 298 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A termék egyáltalán nem úgy nézett ki,mint a fényképeken,nagson használt volt a szandál.Az eladóval próbáltam felvenni a kapcsolatot e-mail-ben,azonban nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A cipő tökéletes állapotban van. A kommunikációban és kiküldésben voltak fennakadások, így kicsit tovább tartott, mire ide ért a cipo, mint gondoltam, de megbízható eladó és nagyon kedves.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az adásvétel nem jött létre a méretinformációk kölcsönös félreértelmezése miatt! Ettől függetlenül az értékelésein rontani nem akarok és ajánlom azért másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jött össze, a szállítással volt baj.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szívből sajnálom,hogy így alakult!!Azért nagyon megértő és kedves eladó..Ajánlom!Köszönet a megértésért!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon korrekt, szívesen ajánlom mindenkinek. Azonnal jelezte, hogy a termék nincs olyan állapotban, hogy át tudjam venni. csupa +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
diorissimo (213) (Eladó)
Semleges
2016.04.07. 18:56:36
2195583788
Sajnos az üzlet nem jött létre a saját figyelmetlenségem miatt, talán legközelebb... De, ajánlom mindenkinek jó szívvel !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Máshol értékesítettem a nadrágot és véletlenül maradt fent a vaterán:( sajnálomAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
winnipeg1 (392) (Eladó)
Semleges
2016.01.29. 16:44:44
2185403699
A vevő NEM keresett meg miután megkapta a pulóvert, hogy gondja lenne. Minden további nélkül visszavásárolnám azt is, ami méret miatt nem jó!! A pulóver GYÁRI állapotú, pihepuha fonalból van, amit bolyhosodásnak titulált! Inkorrekt dolog, hogy emiatt semlegest kaptam, ha meg se próbálta rendezni az ügyet!!
Másik fél: Igen, valóban nem kerestem meg, mert becsapva éreztem magam. Egy inkorrekt eladóval nem tárgyalok. Direkt rákérdeztem, hogy az anyag bolyhos-e, és Ő azt válaszolta nem az. Hittem neki, elfogadtam, amit mondott. Viszont itthon szembesültem vele, hogy a terméken csomókban állt a bolyhosodás. Legjellegzetesebb helyeken, mint pl. hónalj, ahol táska dörgöli és természetesen az egész pulóveren. Más az, ha puha a fonál. A fonál önmagában nem ilyen. Ilyen kifogással nem szabad védekezni. Egyszerűen korrektnek kellett volna lenni. Persze, akkor nem vettem volna meg. Nem megsértődni kell, és legfőképpen e-mailben nekem esni. Alig bírtam leállítani, hogy ne írogasson többet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
chrystal1 (479) (Vevő)
Semleges
2016.01.22. 17:56:38
2185547933
Kedves,segítőkész eladó,,,,,nagyon sajnáom,hogy nem lett jó az ing! Csak ajánlom+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Úgy érzem, kicsit túlzott a vásárló a termék minősítésével. Az ilyen vásároljon személyesen új ruhát egy butikban, ne az interneten vásárolt használt ruhákat ócsárolja. Eddig másnak még nem okoztam csalódást, és nincs is szándékomban!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Úgy érzem, kicsit túlzott a vásárló a termék minősítésével. Az ilyen vásároljon személyesen új ruhát egy butikban, ne az interneten vásárolt használt ruhákat ócsárolja. Eddig másnak még nem okoztam csalódást, és nincs is szándékomban!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
4920586.lakeribp (54) (Vevő)
Semleges
2015.02.17. 14:48:13
2022060299
Sajnos nem jött létre az üzlet egyéb okokból....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
