Zelda12 (143) 99.31% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 144 | 178 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 149 | 183 adásvétel |
| Az eladóként kapott 130 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem tudjuk összehozni a találkozót.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
cartedoor (121) (Vevő)
Semleges
2013.10.26. 11:18:12
1809131741
Megbeszéltük a leütés napján a termék átvételét de a partner nem volt sem internet sem telefon közelben hogy el tudtam volna érni.
Majd megbeszéltük hogy egy héttel később tudom átvenni a terméket, ennek ellenére a partner sürgette az adásvételt, pedig előre jeleztem hogy 150 km-re tartózkodom a fővárostól.
Másik fél: Nem így történt, csak egy ígéret volt, hogy másnap leüti a terméket.
Valóban leütötte a terméket másnap, majd az aukció zárását követő 4 órában volt 5 nem fogadott hívásom, miszerint átvenné a terméket azonnal. Ha leüti előző nap, akkor természetesen számítok rá, hogy szándéka valóban komoly, viszont ígéretekre nem fogok itthon ülni pusziért senkinek.
Mikor hazértem, aznap este írtam, hogy láttam a hívásait és abban állapodtunk meg, hogy egy hét múlva tudja átvenni, de addig még egyeztetünk. Egy hét telt el azután mindenféle visszajelzés nélkül. Pontosan egy hét múlva írtam egy újabb e-mailt, hogy további 3 napot tudok adni arra, hogy átvegye és kifizesse a terméket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tálcaforgató motor dörzskereke csak késve és nehézkesen indította el a tálcákat,egy ilyen öreg készülékhez már nem kapni alkatrészt. Ez nem vélemény kérdése,hanem tény.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
meezvirag (270) (Vevő)
Semleges
2012.07.26. 13:28:35
1613380580
A könyvet ajándéknak szántam. A borítója töredezett, a lapok, a könyv tetején koszosak.Ez nem lesz ajándék. Legközelebb én is körültekintőbben vásárolok és megkérdezem, hogy nem koszos-e a könyv? Nagyon sajnálom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
