Sissy87 (148) 98.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 149 | 167 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 10 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 159 | 179 adásvétel |
| Az eladóként kapott 47 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
aladin36x (333) (Eladó)
Semleges
2013.11.14. 20:46:01
1823960732
Korrekt,megbízható vásárló.A termék mérete nem volt megfelelő.Csak ajánlani tudom,mert a terméket személyesen megtekintették.Ha a rendszer engedné pozitívot adnék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Laszl513 (163) (Eladó)
Semleges
2013.11.11. 15:25:30
1821980585
A partner talált a számára megfelelőbb fürdőszoba bútort.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A partner talált a számára megfelelőbb fürdőszoba bútort!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dusybaba (197) (Eladó)
Semleges
2013.11.11. 08:50:49
1823612234
A konyhabútor sajnos nem fért be a vevő lakásába, így nem kívánta megvásárolni a terméket. Ettől függetlenül a véleményem pozitív, kedves pontos vásárló. +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel meghiúsult, mert közben máshol elkelt a termék. Emiatt nem tudtam csak semleges értékelést adni, de mindenképpen pozitív! Korrekt, megbízható vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos épp aznap máshol már elkelt a termék.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ez meg már csak azért nem kellett mert inkorrekt vagy...
Másik fél: Erre meg azt írtad neked nem éri meg elmenni érte bemásoljam ezt is? Csak akkor minek ütöd le 200ft-ért ha nem is akarod átvenni? Ide más inkább nem is írok.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem lettek jók a rucik, ezért nem jött létre az adás-vétel. :( Ettől függetlenül nagyon kedves, megbízható, pontos, kiváló kapcsolattartó partner! Szívből ajánlom mindenkinek! Remélem még találkozunk! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma miatt nem jött létre az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, mert a vevő jelezte, hogy a nagyszülők már vettek egy pedálos autót, csak azért nem szóltak, mert meglepetésnek szánták. A vevő korrekt, gyors, megbízható, lelkiismeretes és kiváló kapcsolattartó. Sajnálom, hogy nem tudtunk üzletelni, remélem azért máskor találkozunk és sikerrel. Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A nagyszülők már vettek egy pedálos autót.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel méretprobléma miatt nem jött létre. Sajnos nagy lett a vevőre a nadrág, nagyon sajnálta, hogy nem sikerült. Nagyon kedves, gyors, kiváló kapcsolattartó partner! Szívből ajánlom mindenkinek!!! Sajnos a rendszer nem enged pozitív értékelést ilyen esetben, de csak pozitív véleményem van róla! Remélem legközelebb több sikerrel járunk! Köszönöm a gyors jelentkezést!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Méretprobléma miatt nem jött létre az adás-vétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
214793.szmandra (68) (Vevő)
Semleges
2009.12.29. 15:08:26
157891071
Nem a mértem volt sajnos a termék :(
Másik fél: Sajnos nem volt megfelelő a méret.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem felelt meg, távirányító nélkül nem lehetett csatornát keresni. Az eladó kedves és megértő volt. +++++
Másik fél: Sajnos a tv-hez nem volt távirányító, így nem lehet vele csatornát keresni. Nem volt megfelelő a termék.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
