pogab (1209) 99.75%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1209 | 1932 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1232 | 1963 adásvétel |
| Az eladóként kapott 811 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Sziszka176 (139) (Vevő)
Semleges
2020.02.06. 05:46:50
2863570025
Az eladótól több terméket vásároltam, mérete nem volt megfelelő, nem pontosan mérte meg, így sajnos kicsik. Ez a termék megfelelő volt. Szállítási költségnek is többet kért, mint amennyiért végül ténylegesen postázott. Azért semleges, mert reklamáció után felajánlotta hogy küldjem vissza a csomagot, én nem akartam bajlódni vele, inkább elajándékoztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sziszka176 (139) (Vevő)
Semleges
2020.02.06. 05:46:09
2863278560
Az eladótól több terméket vásároltam, mérete nem volt megfelelő, nem pontosan mérte meg, így sajnos kicsik. Ez a termék megfelelő volt. Szállítási költségnek is többet kért, mint amennyiért végül ténylegesen postázott. Azért semleges, mert reklamáció után felajánlotta hogy küldjem vissza a csomagot, én nem akartam bajlódni vele, inkább elajándékoztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sziszka176 (139) (Vevő)
Semleges
2020.02.06. 05:42:23
2863332161
Az eladó a terméket nem megfelelően mérte meg, így amit vásároltam sajnos kicsi. Szállítási költségnek is többet kért, mint amennyiért végül ténylegesen postázott. Azért semleges, mert reklamáció után felajánlotta hogy küldjem vissza a csomagot, én nem akartam bajlódni vele, inkább elajándékoztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sziszka176 (139) (Vevő)
Semleges
2020.02.06. 05:41:44
2863610573
Az eladó a terméket nem megfelelően mérte meg, így a felső amit vásároltam sajnos kicsi. Szállítási költségnek is többet kért, mint amennyiért végül ténylegesen postázott. Azért semleges, mert reklamáció után felajánlotta hogy küldjem vissza a csomagot, én nem akartam bajlódni vele, inkább elajándékoztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sziszka176 (139) (Vevő)
Semleges
2020.02.06. 05:41:01
2863567790
Az eladó a terméket nem megfelelően mérte meg, így a felső amit vásároltam sajnos kicsi. Szállítási költségnek is többet kért, mint amennyiért végül ténylegesen postázott. Azért semleges, mert reklamáció után felajánlotta hogy küldjem vissza a csomagot, én nem akartam bajlódni vele, inkább elajándékoztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
harriett_a (326) (Vevő)
Semleges
2019.07.30. 12:13:27
2788934801
Az eladó korrekt módon felhívta a figyelmemet a gondra, az átutalt összeget visszaküldte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fodorkata86 (404) (Vevő)
Semleges
2017.11.02. 10:47:06
2541482564
Több ruhát vettem át egyszerre, és csak otthon vettem észre, hogy mindkét zseb ki volt szakadva (azegyik félig, a másik zseb alja teljesen). Ez nem volt feltüntetve a leírásban. Szerencsére javítható, de így kissé csalódott vagyok.
Másik fél: Elnézést, nem vettem észre a hibát, mert javítottam volna.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos már nem volt elérhető az árú, de az eladó nagyon kedves, korrekt volt. Megbeszéltük, semmi gond :D
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, pontos és szép terméket kínál. Ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,kommunikatív eladó.Sajnos a termék meg sérült így a vásárlás nem jött létre,de azonnal jelezte.Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3csemete (3278) (Eladó)
Semleges
2015.10.29. 14:06:52
2128741454
A jatek nem felelt meg az elvarasaiknak, igy azt visszavasaroltam. Megbeszeltuk emailben, az osszeget visszautalom mindjart. Nincs gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vinczezoli79 (744) (Eladó)
Semleges
2015.08.14. 12:40:25
2106736700
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg, így az adásvételt sikertelen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Foltok voltak a szőnyegen, de ez csak kinti nappali fényben volt látható, az eladó sem tudott róla. Nagyon barátságos és megértő volt az eladó, csak jót mondhatok róla.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dracula40 (871) (Vevő)
Semleges
2014.08.13. 16:18:49
1939611515
Sajnos az óra nem működött, de az eladó rendkívül korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom,de a termék leütése után több hétig nem volt gépem közben elromlott,azért nem tudtam jelentkezni!Kb egy hete van újra.Másnak is nagyon nehézkesen tudtam válaszolni,más gépéről.Nem kifogásként írom,hanem sajnos így történt! Sajnálom hogy nem sikerült.!
Másik fél: Megértem, mert sajnos ilyen előfordul, de telefonon azért beszélhettünk volna. Én kerestelek, de nem értelek el és visszahívást sem kaptam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No comment.
Másik fél: Nagyon klassz farmer, szuper lesz a keresztfiamnak!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
No comment.
Másik fél: Nem akartam lehúzó véleményt adni a szöveges értékelésben, mert java részt azt olvassák az emberek, de úgy látom mindenképp szeretnéd írásban is látni. A megvásárolt termékek ár-érték aránya nem megfelelő, a vásárlás zöme kidobott pénz volt. De nem reklamálok, mert sajnos néha becsúszik. Eggyel kevesebb csillagot adtam, azt kívánom ettől nagyobb bajod ne legyen az életben!! Kevesebb összeget számoltál a csomag vételárának, mégis a korrekt, pontos összeget utaltam. Küldtél ajándékot, szívesen vissza küldöm. Igen, van 2 negatív értékelésem a 670-ből, majd ha ott tartasz, beszéljünk újra.
A hibákból tanulni kell, nem csámcsogni rajta. Neked is -Nekem is. Üdvözlettel: Gabi
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
No comment.
Másik fél: Nem akartam lehúzó véleményt adni a szöveges értékelésben, mert java részt azt olvassák az emberek, de úgy látom mindenképp szeretnéd írásban is látni. A megvásárolt termékek ár-érték aránya nem megfelelő, a vásárlás zöme kidobott pénz volt. De nem reklamálok, mert sajnos néha becsúszik. Eggyel kevesebb csillagot adtam, azt kívánom ettől nagyobb bajod ne legyen az életben!! Kevesebb összeget számoltál a csomag vételárának, mégis a korrekt, pontos összeget utaltam. Küldtél ajándékot, szívesen vissza küldöm. Igen, van 2 negatív értékelésem a 670-ből, majd ha ott tartasz, beszéljünk újra.
A hibákból tanulni kell, nem csámcsogni rajta. Neked is -Nekem is. Üdvözlettel: Gabi
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
No comment.
Másik fél: Nem akartam lehúzó véleményt adni a szöveges értékelésben, mert java részt azt olvassák az emberek, de úgy látom mindenképp szeretnéd írásban is látni. A megvásárolt termékek ár-érték aránya nem megfelelő, a vásárlás zöme kidobott pénz volt. De nem reklamálok, mert sajnos néha becsúszik. Eggyel kevesebb csillagot adtam, azt kívánom ettől nagyobb bajod ne legyen az életben!! Kevesebb összeget számoltál a csomag vételárának, mégis a korrekt, pontos összeget utaltam. Küldtél ajándékot, szívesen vissza küldöm. Igen, van 2 negatív értékelésem a 670-ből, majd ha ott tartasz, beszéljünk újra.
A hibákból tanulni kell, nem csámcsogni rajta. Neked is -Nekem is. Üdvözlettel: Gabi
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
chrystal1 (479) (Eladó)
Semleges
2012.10.30. 20:44:23
1656068825
A vevőnek kifogása volt a termékkel kapcsolatban. Rendeztük a visszavételt. Korrekt vásárló.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A hirdetésben az állt,hogy a drapp és a szürke kis harisnya szép állapotú.Ellenben a szürke bolyhos,nyúlott,a drapp lyukas,koszos volt. Az eladó kedves,gyors és rugalmas volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció nem jött ugyan létre, de a partner nagyon korrekt hozzáállást tanúsított, amit ezúton is köszönök neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó több termékét is megvettem volna fix áron, de Ő meg sem próbált más alternatívát felajánlani az átvétel helyszínét illetően.Így nem sikerült az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mobitrend2 (275) (Vevő)
Semleges
2011.07.12. 20:33:16
1450985738
nem tudtunk megegyezni a személyes átvétel helyszínében. De nem minősíteném negatívnak sem, mert kedves korrekt volt az eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnézte a méretet, időben jelezte, nagyon korrekt volt. Nincs semmi gond.
Másik fél: Köszönöm szépen a megértésedet.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék nem felelt meg, mivel hibái voltak. Az eladó visszautalta a vételárat és a postaköltséget, én pedig visszaküldtem a szoknyát.
Másik fél: A licitált szoknya minősége nem felelt meg a vásárlónak. A vételárat+ postaköltséget visszautaltam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
méretprobléma miatt nem jött létre
Másik fél: Méretprobléma miatt nem jött létre az adásvétel. Megbízható, korrekt eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Méretprobléma miatt a termék nálam maradt. A vevő korrekt, pontos és kedves volt.
Másik fél: Méretprobléma miatt nem jött létre az adásvétel. Megbízható, korrekt eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
