1dragon2 (717) 99.59% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 718 | 948 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 10 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 731 | 964 adásvétel |
| Az eladóként kapott 438 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Schbandika116 (1) (Vevő)
Semleges
2016.04.12. 18:19:49
2210086427
A vatera szabályzata szerint,lehet,hogy át kellett volna vennem az arut fiztés után,de ajándékba kaptam másnap egy ilyen poszívót,mivel egy unokám van,megpróbáltam felvenni a kapcsolatot az eladóval,sikertelenűl!!elálltam a vásárlástól,és választ nem kaptam a levelemre!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
megérző +33333
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
c-kriszta (718) (Vevő)
Semleges
2014.02.13. 15:57:54
1843554818
megérkezett ma, de az nem volt feltüntetve a leírásban hogy a térdén van egy barna folt 1600-ért :(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dittike229 (142) (Eladó)
Semleges
2013.11.23. 06:11:28
1820632532
Sajnálom, hogy nem tudtad felvenni a kapcsolatot velem, ha ez valóban így történt. Biztos találtunk volna rá megoldást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kadrienn79 (79) (Eladó)
Semleges
2012.09.02. 18:54:06
1621095572
Az áru nem felelt meg a vevőnek. Bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A három db ruciból kettővel teljesen elégedett vagyok, viszont az egyik tunikában vannak foltok, amit az eladó már csak akkor írt meg, miután feladta a csomagot. Sajnos a folt folttisztítóval sem jön ki, így csak itthon tudjuk használni. Kárpótlásul kaptunk egy nyári sapit, ezt köszönjük. Úgy gondolom a korrekt az lett volna, ha a foltot már a termék leírásánál is feltünteti.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Biztos nagyon hiányzott az a pár forint a kasszából ami miatt negatívat adtál,lehetnél egy cseppet emberségesebb ill.körültekintőbb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Biztos nem az egy forintos termékeidért kockáztattam volna a negatív értékelést! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Villámcsapás miatt tönkrement a rendszerem,de az eladó nem próbált meg más úton kapcsolatba lépni velem,hanem egyből negatívat adott! Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudok negatívat adni,mert akkor hazudnék,mint ahogy te tetted!
Mert,ha azt írod próbáltál kapcsolatba lépni,akkor azt is kellett volna tenned,de nem tetted!
Mindenkit érhet baleset,vagy olyan dolog amit nem tervezünk előre,ezalól te biztos kivétel vagy!
Sajnos én nem!!
Másik fél: Kedves Edidorci! Ha megnézed a dátumokat,ennél a terméknél 2 hónap telt el a negatív értékelésemhez képest.2 hónap alatt be lehet menni egy pl. internet kávézóba és felvenni velem a kapcsolatot...Én nem hazudtollak meg téged,ahogyan Te tetted,de ha figyelmesen olvasnál és nem kevernél össze valamelyik más eladóval(mert jópár negatívat kaptál hasonló eset miatt,ahogyan olvastam)akkor azt is látnád,hogy Én a negatív mellé azt írtam,hogy nem kerestél meg!Úgy látom nehezen tűröd az igazságot,mert akik negatívat adtak neked,Ők is ilyen hangnemű levelet olvashattak,mint Én még a pár át nem vett termékeimnél.Örültél volna,hogy 2 hónapot is vártam rád....:)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem sikerült a terméket megvennem az eladótól, mivel nem válaszolt az üzenetemre, amiben kértem, hogy adja meg a számlaszámot, hogy tudjam utalni a pénzt! Ha nem vette észre, hogy írtam, akkor elnézést kérek. De szerintem aki termékeket árul, nyomon követi, hogy ki az, aki megvásárolta az árut, mivel a Teszvesz is küldi az üzenetet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
davidboy7 (128) (Vevő)
Semleges
2011.06.13. 16:19:03
1453272320
Nem számítottam ekkora postai költségre, az eladó elfogadta és udvariasan lehetővé tette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elég érzékeny eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.