Sugababe (358) 97.11% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 366 | 694 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 14 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 11 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 391 | 723 adásvétel |
| Az eladóként kapott 412 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
krisztina-k15 (1195) (Vevő)
Semleges
2019.06.13. 12:32:04
2735487659
Sajnos az adás-vétel nem jött össze. Többszöri e-maiemre sem válaszolt, még a vatárán keresztül is üzentem neki, arra sem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos elnéztem a méretezést , visszaléptem a vásárlástól .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bulldog51 (2356) (Eladó)
Semleges
2017.11.30. 14:29:10
2535123608
A vevő közel 2 hónapja nyerte meg a terméket. Türelmesen vártam, problémáira tekintettel. Majd személyes átvétel helyett mégis postát kért, de utalni azóta sem utalt. Sajnálom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bulldog51 (2356) (Eladó)
Semleges
2017.11.30. 14:28:43
2531281547
A vevő közel 2 hónapja nyerte meg a terméket. Türelmesen vártam, problémáira tekintettel. Majd személyes átvétel helyett mégis postát kért, de utalni azóta sem utalt. Sajnálom....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Október 30-án vásároltam meg az árut, sajnos az eladót nem tudtam elérni, illetve nem kaptam választ, hogy a terméket mikor tudná küldeni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.frezia77 (286) (Eladó)
Semleges
2017.10.30. 08:49:12
2530744823
Sajnos nem tudtam felvenni a vevővel a kapcsolatot!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék az elvárásoknak megfelelt, viszont az eladóval folytatott (e-mailben zajlott) kommunikációt vontatottnak találtam, és kifejezett kérésem ellenére a termék nem érkezett meg arra az időpontra, amikor nekem szükségem lett volna rá.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.TodorBrigi (127) (Vevő)
Semleges
2017.09.14. 22:11:55
2511933413
Az én kérésemre az adásvétel meghiúsult. Az eladó nagyon korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel miattam nem jött létre, de ezt tudattam az eladóval is és kedvesen fogadta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakciótól én álltam el, azért nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szabcsileli (238) (Vevő)
Semleges
2017.03.23. 20:18:25
2432913413
Az én hibámból hiúsult meg a vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
14577262.horvathzsuzsi95 (2) (Vevő)
Semleges
2017.02.08. 15:26:15
2406845741
Elégedett vagyok =)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csontos-piri (934) (Vevő)
Semleges
2016.08.08. 09:48:13
2265029642
Nem az én hibámból, de nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több terméket vásároltam az eladótól, ez nem volt benne a csomagban. Eladó szerint posta szedte ki. Árát visszautalta. Korrekt hozzáállása volt, sajnálom,hogy nem lett enyém a ruha.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
