fly024 (315) 99.68% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 316 | 331 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 325 | 340 adásvétel |
| Az eladóként kapott 275 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt megbízható partner. A tisztító hibájából megsérült a szőnyeg ezért nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az átvétellel kapcsolatban voltak félreértések, ami miatt nem jött össze az üzlet. Egyébként az eladó tényleg korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LPSoldiers222 (30) (Vevő)
Semleges
2013.07.22. 14:01:16
1764888782
A csomagot sérülten vettem át. Mondhatnám, hogy szinte fel volt bontva... Ennek ellenére meg vagyok elégedve az áruval! Az eladó korrekt, mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A rendszerhiba
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Premier69_a (23) (Vevő)
Semleges
2011.06.09. 12:57:48
1457059077
Sajnos az adásvétel nem jött létre a hirdető már közben ugyanezen a fórumon eladta a terméket. Válószínűsíthetően zavar volt, hogy kettő darab termék egybeni értékesítése során mi a teendő. Valaki leütötte, de az aukció fenn maradt. Én voltam a második vevő, de a termék már eladásra került.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiváló Vaterás. Nagyon ajánlom. A+++++ Segítőkész, rugalmas, gyors. Meghiúsulás oka: A Síléc kötése sajnos nem volt jó a cipőmhöz.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katkinka33 (134) (Vevő)
Semleges
2010.07.20. 18:24:17
175460664
Személyes megtekintés után elálltam a vásárlástól.
Másik fél: Sajnálom, hogy méretben nem felelt meg!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kutyuskaka_v (40) (Vevő)
Semleges
2010.06.12. 19:54:41
171928400
Sajnos a kinézetele sokkal jobb,mint műszakilag.Az eladó gyors volt.Sikeresen lezajlott végül is,csak kissé csalódtunk.
Másik fél: sajnálom! eddig mindenki maximálisan elégedett volt a termékeimmel és velem. műszakilag minden
tökéletesen működik, ennyi pénzért nem adnak újat felsőkategóriás felszereltséggel,nagyon
sajnálom. sikeresnek azt az ügyletet tartom, amikor mindkét fél elégedett! köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
