Venusz99 (297) 99.01% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 300 | 470 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 307 | 478 adásvétel |
| Az eladóként kapott 160 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel nem jött létre, mert a kabát sajnos nagy lett, azonban az eladó nagyon kedves, segítőkész volt. Megbízható, korrekt partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megbízható,a pénz megérkezett de nem tudtam a kért határidőre leszállítani a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő későn ütötte le a terméket így nem volt lehetséges a kért határidőig elküldenem .Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
villasgabi (959) (Eladó)
Semleges
2011.09.26. 16:28:05
1449596636
NAGYON SAJNÁLLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: NAGYON SAJNÁLOM!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kolibri27 (226) (Eladó)
Semleges
2010.09.20. 15:37:15
179500442
A vevő kérdezett vásárlás előtt a ruha állapotáról,amiről fel is világosítottam,és a képek is mutatták a ruha állapotát,tehát nem árultam zsákbamacskát.Nem tudom miért kérdezett,a ruha állapotáról,amiről fel is világosítottam,ha ezt figyelmen kívűl hagyta.............akkor miért vette meg?!Én nem kényszerítettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
