1123147.egeresilajos (326) 97.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 334 | 644 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 51 | 54 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 8 | 10 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 393 | 708 adásvétel |
| Az eladóként kapott 214 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
semlegesre tudnám értékelni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VazulElCamino (14) (Vevő)
Semleges
2012.08.11. 11:59:43
1592528042
Sajnos nem pontosan azt kaptam meg amit kértem, így sajnos nem tudom egyenlőre használni megoldást azóta nem volt módom keresni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem jött létre, mert az általam kért terméket, nem sikerült beszerezni, de erről időben kaptam felvilágosítást, korrekt módon!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó korrekt volt, szólt, hogy meghibásodott a vinyó, így nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem tudta beszerezni a kívánt akkumulátort,a közben történt árfolyam változások miatt. Ezért nem jött létre a tranzakció. Különben korrekt partner, időben válaszolt, hogy nem tudja megszerezni az "eredeti áron"az adott paraméterű terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem jött létre a tranzakció de nagyon korrekt és rendes volt a az eladó, tiszta szívből ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem történt meg!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Tranzakció nem jött létre !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon korrekt, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem tudta beszerezni a kívánt akkumulátort, ezért nem jött létre a tranzakció. Különben korrekt partner, időben válaszolt, hogy nem tudja megszerezni az adott paraméterű terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
aliaskrisz (191) (Vevő)
Semleges
2012.06.04. 14:04:16
1587465089
Ez sajnos nem jött össze, de legalább korrekt módon szólt! Ezért +!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Helló szia csá!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem kaptam vissza jelzést a emailomra,hogy mikor küldi az árút,és mennyi lesz pontosan,hová küldjem a pénzt?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
postázás előtt tönkre ment a laptop
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
598373.csapolali (4) (Vevő)
Semleges
2012.03.08. 21:43:47
1477599180
Nem sikerült kapcsolatot teremteni az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
köszönöm a vásárlást és sajnálom hogy nem volt megfelelö a gépedhez.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jött létre, mert nem tudtuk megoldani a szállitást és futárral nem mertük küldeni az esetleges sérülések végett
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
licit után sérült a termék és így mind a ketten elálltunk a tranzakciótól! Korrekt, megbízható vevő! Csak ajánlani tudom...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: licit után sérült a termék, így nem adtam továbbAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sikertelen adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: külföldre távozott később jelentkezikAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sikertelen volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: külföldre utazott, később jelentkezikAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ssj2baki (1209) (Eladó)
Semleges
2012.02.06. 15:01:46
1537098140
Sajnos az eladó nem adhat pozitívat meghiúsult vásárláskor, pedig a vásárló megérdemelné. Azonnal szólt és elnézést kért.AJÁNLOM!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Előre nem látott dolgok miatt sajnos az adásvétel nem jött létre, azonban ez sem az én sem a vevő hibája! Majd legközelebb!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Előre nem látott dolgok miatt az adásvétel nem jött létre!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon korrekt,szinte azonnal felvette a kapcsolatot velem.Folyamatosan egyeztettünk,viszont sajnos anyagi okok miatt visszalépet az aukciótól.Szóban maximálisan pozitív,de mivel visszalépett így csak semleges értékelést tudok neki adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre mert akinek megvettük(kedves és megbízható ismerős,ebből is tanultam)visszamondta,és mi sajnos nem tudjuk használni,de az eladó kedves és megbízható,és ami a legfontosabb:megértő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre mert akinek megvettük(kedves és megbízható ismerős,ebből is tanultam)visszamondta,és mi sajnos nem tudjuk használni,de az eladó kedves és megbízható,és ami a legfontosabb:megértő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bélyegguru (1429) (Eladó)
Semleges
2012.01.02. 15:22:13
1525674605
Sajnos a partner elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a partner elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mérethiba miatt a vevő elállt vásárlási szándékától
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Mérethiba miatt a vevő elállt vásárlási szándékától.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jött létre a garanciapapírok hiánya miatt. Így már nem tartottam igényt a termékre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nikolka89_a (1) (Vevő)
Semleges
2011.12.04. 00:05:32
1503188153
Megbízható eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jazminluca (95) (Vevő)
Semleges
2011.12.03. 21:09:35
1507771967
Sajnos, nem tudtuk megoldani a szállítást.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mildus75 (578) (Eladó)
Semleges
2011.11.30. 13:34:55
1512125195
Az eladó figyelmetlen volt és mégsem erre a készülékre gondolt.De nagyon korrekt volt és elnézést kért a kellemtelenségért.Ettől függetlenül AJÁNLOM MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó figyelmetlen volt és mégsem erre a készülékre gondolt.De nagyon korrekt volt és elnézést kért a kellemtlenségért.Ettől függetlenül AJÁNLOM MINDENKINEK.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
goldchip (926) (Eladó)
Semleges
2011.11.05. 22:18:28
1483181225
Sajnos a termék elfogyott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a termék elfogyott.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balifod (1744) (Eladó)
Semleges
2011.10.25. 13:54:55
1491116666
visszamondta a vásárlást egy nem elfogadott licittörlési kérelem miatt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Licittörlést kért. Nem töröltem. Megnyerte.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon gyors és korrekt, utalás után azonnal küldte a hajót, de sajnos az első próba után meghibásodott, belefolyt a víz és így használhatatlan. Garanciális javítás, esetleg csere, hónapokig eltarthat, ezért megbeszéltem az eladóval hogy így nem kell, ő megértő volt és visszaküldtem.Sajnálom! Az eladót csak ajánlani tudom ,nagyon korrekt és megértő!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
harleytom (377) (Eladó)
Semleges
2011.10.17. 20:18:12
1481063656
A vevő nagyon korrekt volt, de sajnos a kormány nem kompatibilis windows 7-el. Ezen kívül minden rendben, korrektül zajlott, rugalmas, gyors, pontos vevő, ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem a vevő hibájából, hanem azért mert a kormány nem kompatibilis windows 7-el.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom a botot a következőhöz több sikert kívánok
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
SignuMauroz (517) (Eladó)
Semleges
2011.10.09. 13:56:03
1476384002
Korrekt partner ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a készülék nem volt javítható.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rjanos980 (34) (Eladó)
Semleges
2011.10.09. 08:12:44
1483235225
A vevő a munka beosztása miatt nem tudja áttvenni a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
546658.judikm_a (233) (Eladó)
Semleges
2011.09.12. 23:16:40
1474932478
Megbízható!! Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1866722.bzbalazs (22) (Vevő)
Semleges
2011.08.15. 19:46:38
1454680177
nem értem rá lebonyolítani talán a jövőben :-)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OpelSlaci (333) (Vevő)
Semleges
2011.08.15. 11:02:20
1469211517
Az elado maximálisan korrekt,sajnos a termék megsérűlt a feladás előtt, igy visszautalta a pénzt. Ajánlom mindenkinek,remek,megbizhato partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Soosi012 (182) (Eladó)
Semleges
2011.07.26. 18:17:37
1465198477
Minden ok +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos rossz volt az aksiAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1834216.josti55 (19) (Vevő)
Semleges
2011.06.23. 19:48:22
1462957830
Korrekt, csak ajánlani tudom mindenkinek .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó kérésem ellénére nem jelezte mikor megkapta az átutallt összeget és nem jkelezte mikor postázta a csomagom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kérésem ellenére az eladó nem jelezte vissza felém azt sem,hogy megkapta a pénzt azt sem amikor feladta a csomagot!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
arvavagyok (89) (Vevő)
Semleges
2011.04.26. 19:56:08
1447815870
Sajnos nem vásároltam meg,félre értettem a hirdetést,rálicitáltam és utána kérdeztem rá,utánnam már nem is licitáltak,valószínű mások is félreértették ,ezután eláltam a vásárlástól,amit emailban közöltem az eladóval.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Hát nem jött össe az üzlet, de a pénzemet pontossan visszautalta az eladó korrekt fél volt a végén!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő figyelmetlen volt nem kívánta átvenni a terméket de legalább hamar értesített erről nem húzta az időt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon Nagyon?!
Másik fél: Türelmetlen flegmva vásárló.Nem értem miért ad semlegest nekem???De ő meg érdemli igy a negativot mert
a leirtak szerint vásárolt de ezt nem veszi figyelembe és semlegest ad.Nem ajánlom senkinek
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elpostáztam a terméket,két nap múlva jött a telefon,hogy nem müködik.
Visszavásároltam,itthon elsöre elindult és azóta is szépen üzemel.
Másik fél: A megérkezéskor ki próbálva jeleztem az eladónak nem működik az alaplap.ő még kipróbálási garanciát se akart adni.Érdekes mód egy másik használt alaplapot vásárolva tökéletesen megy.ha az eladó azt állítja működik az alaplap miért nem hirdette meg újra???Egy hibás alaplapot akart el sózni csak nem egy balek vette meg aki be dől mindenek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
