palkoo (675) 99.85% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 672 | 726 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 9 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 681 | 736 adásvétel |
| Az eladóként kapott 537 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
gabesz_ga (268) (Vevő)
Semleges
2018.06.10. 08:23:44
2633248262
Sajnos a leütés után derült ki, hogy a meghirdetett óra nem működőképes. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tyukanyoca (757) (Vevő)
Semleges
2016.07.27. 16:59:25
2293282631
A kép alapján egész másfajta párnát vártam..ez egy kispárna és nem ülőpárna..amugy minden rendben van...
Másik fél: Értetlenül állok az értékelés előtt!
Eredeti, bontatlan, Rehab leírással, Rehab táskában!
Azt nem tudom hogy mi volt az elképzelés de az 100 %-ban biztos hogy a leírásban szereplő kiváló minőségű terméket kapott. A semleges értékelést rossz indulatúnak tartom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem kell a termék előkerült amit elhagytam
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben zajlott, én azt hittem ár/pár, viszont az ár/db-ra vonatkozott. annyit nekem nem ért, így elálltam a vásárlástól, de bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1255952.malo06 (67) (Vevő)
Semleges
2010.06.16. 19:31:40
169544812
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az üzlet az én hibámból nem jött létre. A partner korrekt, megbízható, ajánlom mindenkinek.
Másik fél: Sajnálom hogy nem jött össze a pihenés, talán majd máskor.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a lámpa tipusa nem az volt,amit kerestem.
Másik fél: Erról sajnos nem tehettem,a pozítiv visszajelzés lett volna a jó választás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a lámpa tipusa nem az volt,amit kerestem.
Másik fél: Erről sajnos nem én tehettem, a pozítiv visszajelzés lett volna a jó megoldás !!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam átvenni az utalványt, pedig jó lett volna. Köszönöm a sok türelmet és megértést.
Másik fél: Kedves Anita!
Nem értem a visszajelzést, mert az üdülés most is rendelkezésre áll.Nem rajtam múlt!!!
Üdv.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
