baldrik (501) 99.8% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 502 | 798 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 508 | 804 adásvétel |
| Az eladóként kapott 122 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az eladó hibája ,figyelmetlensége miatt maradt el az adásvétel. Vevővel szóban rendezve!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az eladó a nagy mennyiségü anyagban elkeverte, nem találta meg.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ivanovics (71) (Eladó)
Semleges
2013.06.10. 15:03:30
1746922796
A vevőnek nem felelt meg a termék.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.szendizoli (60) (Eladó)
Semleges
2012.10.24. 15:42:32
1652829425
Minden rendben zajlott, bár az eladó nem igazolta vissza, hogy megérkezett a kabát. :)
Másik fél: Én pozitívan értékeltelek annak ellenére, hogy az újnak hirdetett kabát ujja el lett vágatva. (hordva is volt, tehát koránt sem volt új) Úgy gondolom a pénz rendben megérkezett hozzád, nem késtem vele, nem volt Velem probléma. Olvasd el a szabályzatot mikor adunk semleges értékelést, valamint mellékesen megjegyezném: AZ ELADÓ TE VOLTÁL.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andi-bebi (454) (Vevő)
Semleges
2011.11.03. 17:50:38
1480704336
Utaltam a pénzt de a polot nemkaptam meg!!!Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tutus629 (1147) (Eladó)
Semleges
2011.01.19. 20:23:27
1436180114
Megbizható,gyors Partner ajánlom mindenkinek POZITIV!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos az üzlet nem jött létre méretprobléma miatt,De nagyon kedves vásárló!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
