erdpark (557) 99.82% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 557 | 921 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 569 | 934 adásvétel |
| Az eladóként kapott 623 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
molzsuzs (548) (Eladó)
Semleges
2013.12.14. 08:19:33
1824714623
Korrekt partner, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem sikerült összehozni a találkozótAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vivienjoy (724) (Vevő)
Semleges
2013.05.30. 10:40:02
1748504516
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, de ajánlom az eladót és ha lehetne pozitívat adnék neki.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szandus719 (33) (Vevő)
Semleges
2013.04.18. 13:32:37
1732464947
Sajnos méretprobléma miatt nem jött létre..de nagyon korrekt és megértő:))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
molzsuzs (548) (Eladó)
Semleges
2013.04.01. 20:59:05
1715344106
A szállítást nem sikerült megoldani egyébként minden rendben ment, ajánlom mindenkinek, csupa+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A szállítást nem sikerült megoldani egyébként minden rendben ment, ajánlom mindenkinek, csupa+++Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fideszboszi (759) (Eladó)
Semleges
2013.01.20. 20:24:49
1682210702
sajnos nem volt a termékből nálam..! a vevő nagyon kedves, rugalmas, megértő! ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nikoszka2 (136) (Vevő)
Semleges
2013.01.17. 10:23:17
1689576197
Bár az adás-vétel nem jött létre, mindenkinek szívből ajánlom! Nagyon kommunikatív, kedves eladó szép áruval! Ha lehetne POZITÍV-at adnék neki, mert ezt érdemelné. Köszönöm szépen, hogy sikerült megoldani a problémát!! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BettyRene_v (1537) (Vevő)
Semleges
2012.10.24. 19:34:06
1637037164
ripityára törve érkezett
Másik fél: A semleges értékkelésre élnék a reagálás lehetőségével.
A terméket szeptember 12.-én ütötte le a vásárló. A semleges értékelést október 24.-én adta.
Sem e-mail-ben, sem telefonon nem jelezte a hibát felém. A terméket többszörösen becsomagolva küldtem el vevő részére. Ha bármi baj lett volna vele, jelezni kellett volna, nem 1,5 hónappal később semlegessel értékelni. Ezért nem fogadom el a semleges értékelést.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Poló mellrésznél egy szál ki van húzodva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mérethiány miatt nem jött létre a vásárlás, az eladó kedves, készséges, gyors, rugalmas, és nagyon segítőkész! Csak ajánlani tudom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
supelandi (178) (Vevő)
Semleges
2012.01.14. 19:53:42
1526333591
Sajnos a méretet elnéztük,az eladó nagyon korrekt volt,mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fuvarospista (29) (Vevő)
Semleges
2011.12.16. 14:16:37
1507222826
sajnos az elszállit nem tudtam megoldani ezért az adásvétel sikertelen lett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
treznik_a (3269) (Eladó)
Semleges
2011.07.07. 21:22:30
1463154959
Az adás-vétel létrejött
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
