JansziBobo13 (429) 99.77% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 1 | 430 | 521 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 19 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 1 | 448 | 541 adásvétel |
| Az eladóként kapott 355 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Elnéztem, tévesen itéltem meg a terméket...elnézést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elnéztem, tévesen rendeltem meg.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Szaffi1980 (101) (Vevő)
Semleges
2017.06.13. 15:28:58
2483708681
Sajnos el kellett utaznia és kissé türelmetlen is volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bujtortorgyula (7) (Vevő)
Semleges
2015.01.03. 12:57:35
2012517629
A vevő betegsége miatt sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bujtortorgyula (7) (Vevő)
Semleges
2015.01.03. 12:56:32
2012517215
A vevő betegsége miatt sajnos.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Csúcsot döntött a szállítás gyorsasága. Hétfő reggel megrendeltem , kedd 11-kor már meg is kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos méretprobléma miatt hiusult meg az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lorinser59 (440) (Vevő)
Semleges
2013.05.16. 09:53:04
1751319374
Sajnos a méret nem volt jó,maximálisan korrekt Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt volt sajnos a szemüveg nem volt jó rám ezért nem vettem meg!Ezt előre egyeztettük ha felpróbálom nem jó nem kell kifizetnem!Eladó pontos gyors korrekt++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TimcsiDivat72 (747) (Eladó)
Semleges
2012.12.07. 09:53:15
1678565552
Sajnos a termék kicsi lett és ezért visszaléptünk. Korrekt partner!!++++
Másik fél: a termék méretileg nem lett jó ezért vissza léptem a vásárlástól...nagyon udvarias korrekt eladó mindenkinek ajánlom...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
LeslieKiraly (1776) (Eladó)
Semleges
2012.05.22. 11:18:44
1575347333
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg a méret.. Korrekt partner.. Ajánlom.. + + +
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a papucs kicsi volt,de megbízható,pontos,csak ajánlani tudom.....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kraistvan (66) (Eladó)
Semleges
2011.06.27. 09:56:12
1458160261
Nem jött létre az adás-vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sandorbojtos888 (148) (Vevő)
Semleges
2011.04.27. 22:16:12
1451623401
Sajnos élőben nem jött be nekem a termék ! Igy sajnos az üzlet meghiúsult ! Az eladó végtelenül toleráns és megbizható !!!Mindenkinek őszintén ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
klarova_a (301) (Eladó)
Semleges
2011.03.03. 22:25:39
189752440
a vevő sajnos nem tudta felvenni velem a kapcsolatot mert nem volt jó a gépem
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: sajnos nem tudtaí velem felvenni a kapcsolatot,mert nem volt jó a gépemAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szzoli75 (687) (Eladó)
Semleges
2011.01.31. 19:20:27
1438767776
A vevő megtekintette a terméket de a tok nem volt eredeti igy nem vette át,igaza volt nem tüntettem fel a terméklapon,amugy pontos megbizható vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő személyesen akarta átvenni a terméket,a terméklapon piros nagybetűvel ki volt írva hogy személyes átvételre nincs lehetőség.
Másik fél: nem az a probléma hogy személyesen akartam át venni a pólót..normálisan megkérdeztem miért nem lehet személyesen át venni a pólót (mivel ő is Bpesti) nem megengedhető stilúsban válaszolt és le is köcsögözött...nem irtam az első értékelésre semmit csak anyit hogy semleges..ő ennek ellenére megjegyzést tett rólam..nem értem ezt az embert..de aki erre a stilusra vágyik annak ajánlom...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
jeanRichard (46) (Eladó)
Semleges
2010.08.11. 13:16:11
176405306
negyon korrekt vateras, csak ajanlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajna személyes megtekintés után nem felelt meg a termék,esztétikai hiba miatt.Amúgy korrekt partner.
Másik fél: igy vollt... nem tisztáztunk mindent...amugy korekt partner
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vásárlói kérdésekre adott válaszok
Összegyűjtöttünk az eladó legfrissebb válaszaiból véletlenszerűen néhányat, amiket a terméklapon feltett vásárlói kérdésekre adott. Így a vásárlást megelőzően több információ áll rendelkezésedre ahhoz, hogy alaposabban megismerhesd az eladót!
JansziBobo13 (429) 99.77%
2026.06.04. 13:17:11
JansziBobo13 (429) 99.77%
2026.06.01. 17:30:48
JansziBobo13 (429) 99.77%
2026.05.19. 13:01:46
JansziBobo13 (429) 99.77%
2026.05.01. 19:50:14
JansziBobo13 (429) 99.77%
2026.04.29. 15:26:30
