M2KO (2086) 99.24% felhasználó összefoglaló oldala

99.24% pozitív visszajelzés
(2102 Felhasználó adta)
99.24% pozitív visszajelzés
(2102 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 2101 4089 adásvétel
Semleges: 28 adásvétel
Negatív: 0 0 16 18 adásvétel
0 0 2139 4135 adásvétel
Az eladóként kapott 1580 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Bélapátfalva
Regisztráció dátuma: 2008.08.28.
Utolsó belépés: 2022.11.20. 10:52
Inaktív!
139 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

regikonyvek (23285) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2020.03.05. 12:47:22

Termékkód

2871465878

Nem jött létre az adás-vétel.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véglegesítés hiánya
Felhasználó

Pucca18 (164) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.29. 12:20:37

Termékkód

1515964085

A pulóver elkallódott,ezért semleges.Az eladó viszont nagyon korrekt volt,mert vissza utalta az árát!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Juditka781 (30) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.12.03. 20:02:25

Termékkód

1490125109

............
Másik fél: Nem is értem hogy a tesz-vesz miért enged semleges értékelést vissza adni egy nem fizető, megbízhatatlan felelőtlenül licitálgatónak??!!!!! Ráadásul több mint 1 hónapot várok! Pffff, undorító az ilyen ember is, biztos a lelkiismerete is ilyen!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Pink_kk (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.11.25. 19:11:00

Termékkód

1482497936

nem jött létre a tranzakció az én felelőtlenségem miatt:] amugy kommunikatív mindenkinek ajánlom:]
Másik fél: Jelentkezés az nem megy!!!!!!!!!!!! De amikor semlegest értékelést adsz akkor megtalálod a billentyűket ugye????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

Jegmancs (27) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.10.07. 16:46:34

Termékkód

1479055408

Az eladó gyorsan feladta az árut, a gyorsaság hiánya egyedül a postán múlt! Korrekt és segítőkész volt!
Másik fél: A terméket a pénz megérkezése előtt, ráfizetve elsőbbségivel föladtam, legközelebb ha sürgős valami előbb kell megrendelni és biztos megérkezik. Az, hogy a posta 2 hét múlva szállított ki, nem tehetek és nem is értem ezért miért kaptam semleges. Hibámon kívül:(

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Batida1 (922) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.07.14. 11:05:44

Termékkód

1463295942

A termék szép, kényelmes darab, de 100% poliészter, ellentétben a termékleírásban közöltekkel. Ha ezt tudom, nem veszem. Az eladó kedves, készséges, vele minden rendben.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

lacyka255 (67) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.06.26. 11:47:12

Termékkód

1458275877

Elutaltam az összeget azóta nem jelentkezik,nem tudom hogy megérkezett e az utalás,mert egyáltalán nem válaszol az e-mailekre.
Másik fél: A termék árát nem utaltad át, mivel kérted, hogy még licitálhass termékre és összevárd, nem Te nyerted a terméket, és rögtön kaptam egy semlegest. Lehet összekeversz valakivel!!! Emailt tőled nem kaptam, egyébként telefon is létezik! Érdekes a több pár ezer embernek válaszolok.......Pont 200Ft-ért fogok nem jelenkezni, nagyon vicces......

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

King_Garfield65 (76) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.31. 21:36:38

Termékkód

1437627345

A feleségem ügylete volt és már nem emlékszem a részletekre.
Másik fél: NEM FIZETTE KI A LICITÁLT TERMÉKET! NEM AJÁNLOM! ÉN SEM EMLÉKEZNÉK..........EZÉRT SEMLEGEST ADNI ÉS MICSODA MAGYARÁZAT.....

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ghg2 (64) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.11. 08:24:04

Termékkód

1331614486

Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!! Fél év után jutott eszedbe értékelni????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ghg2 (64) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.11. 08:23:30

Termékkód

1326496933

Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!! Fél év után jutott eszedbe értékelni???? A termékeket nem is tudod milyenek, mert nem jutottak el hozzád!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ghg2 (64) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.11. 08:23:03

Termékkód

1334207660

Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!! Fél év után jutott eszedbe értékelni????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ghg2 (64) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.11. 08:22:36

Termékkód

1329663695

Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!! Fél év után jutott eszedbe értékelni????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ghg2 (64) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.05.11. 08:21:59

Termékkód

1334788522

Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!! Fél év után jutott eszedbe értékelni????

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

mariann692 (55) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.02.02. 19:37:36

Termékkód

1332217479

Egyáltalán nem kaptam meg a terméket
Másik fél: Nagyon sajnálom, sima föladásért nem tudok felelősséget vállalni!! Én szóltam, pont karácsony előtt sok csomagot kellett kerestetni :(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mola004 (90) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.29. 14:04:30

Termékkód

1367784501

NEM ÉRKEZETT MEG AZ ÁRU VALÓSZINÜLEG A POSTA HIBÁJÁBÓL IGY EZ AZ ÉERTÉKELÉSEM
Másik fél: Nagyon sajnálom a postai eltűnésekért nem tudok felelősséget vállalni:(

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

mtedina (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.05. 11:49:10

Termékkód

1320019054

Férjem ment be a Váci úti Axa Bankba,ahol azt az informáciot kapta,hogy az eladó által adott csekken tudunk fizetni,a fiokban nem lehetséges.Ezután kórházba kerültem igy a további utánajárás elmaradt.Elnézést a bonyodalmakért!
Másik fél: Azért kaptam semlegest, mert TE nem fizettél és nem is jelentkeztél. Nagyívben kerülj el!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

benomama (1292) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.31. 08:42:52

Termékkód

1343426539

Az adásvétel az én hibámból nem jött létre, bár a vásárlási szándéktól nem álltam el, de nem volt időm a karácsony előtti időszakban ezzel foglalkokzni, a kellemetlenségért elnézést kérek, Boldog Új Évet Kívánok!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

benomama (1292) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.31. 08:42:34

Termékkód

1309265770

Az adásvétel az én hibámból nem jött létre, bár a vásárlási szándéktól nem álltam el, de nem volt időm a karácsony előtti időszakban ezzel foglalkokzni, a kellemetlenségért elnézést kérek, Boldog Új Évet Kívánok!
Másik fél: November 17 szerintem még nem a karácsonyi időszak. Több mint 1 hónap volt, hogy rendezd, azt gondolom eleget vártam! Türelemre SEMLEGES? Szégyeld magad!!!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

zsanisz1 (56) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.11.30. 18:53:25

Termékkód

1281088921

Az utalás gyors volt,de kérésére mivel több mindent vásárolt egybe postáztam.Megbeszélzük,ha a posta költség több utolag rendezi.700ft még több mint egy honap után sem érkezett meg.Nem tartom egy kotekt eladonak sajnálom
Másik fél: 1. A pénz már rég a számládon van(nézz utánna), pedig nem vagyok köteles + pénzt küldeni postára, ha Te nem tudod azt kiszámolni!! 2 . A termékek koszosak, zsírosak, igénytelenek!! 3. Nem vagyok korrekt eladó?? Azt honnan tudod??

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

michelina77 (1235) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.31. 11:24:22

Termékkód

1256356849

A termék megérkezett,csak nem oda,ahova kértem.Ennyi adásvétellel a háta mögött megszokásból cselekedett,nem figyelt arra,hogy mit kértem.Figyelmetlen volt.Előfordul.De ilyenkor nem kioktatni kéne a másikat,hanem elnézést kérni.Végül azért megtette
Másik fél: Nem kioktatás volt, csak a címváltozást időben és a megfelelő helyen kell megtenni! Tökéletes terméket kaptál, és ez a hála......Rettenetesen rosszindulatú, irigy ember vagy az e-mailből kiderült.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

-Diddllina- (753) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.09.17. 09:41:06

Termékkód

1164919419

Sajnos a termékleírásban nem volt egyértelmű, hogy az alsó színe és mintája teljesen eltér egymástól.
Másik fél: Ez egy szett volt, így együtt...... Teljesen egyforma a szín!!! Ha pedig nem egyértelmű számodra a kép alapján kérdezz mielőtt vásárolsz. Nagyon sajnálom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

matleta007 (53) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.09.14. 17:46:52

Termékkód

1202511039

Sajnos elfelejtetted megemlíteni hogy (igaz hogy pici,de) lyukak vannak a nadrágon...varrással javítani lehet szerencsére,de ez így nem volt tisztességes.
Másik fél: Természetesen ha észreveszem jelzem az aukción, nagyon sajnálom:( Engem nem kerestél meg, hogy rendezzem a hibát, azóta e-mailre, telefonra nincs válasz. Szerinted ez Tisztességes, hogy itt jelzed és nem is bizonyítod?????????????????????

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

beaanya-79 (70) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.06.10. 15:38:27

Termékkód

988898230

sajnálom hogy az üzlet nem jött létre!!én jeleztem hogy kérem , és szóltam hogy ha lehet várjunk még!!egyébként egy 100ft-os tételről beszélünk!!!!!
Másik fél: Első levelemre jelezted, hogy még várjunk, a többi 20-ra sajnos már nem.Több mint 1 hónapot vártam, meddig kellett volna még várni a válaszra és a fizetésre???

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

adelili (284) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.26. 15:30:11

Termékkód

1007687971

A tunikát megkaptam köszönöm,de sajnos a minősége nem hibátlan újszerű,a hátulja 4 cm-el rövidebb középen (nem a szabása ilyen) valamiért eldeformálódott a felső,nagyon feltűnik a hiba .

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Napsugar75_t (137) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.03.12. 12:05:32

Termékkód

946155941

A "csodaszép,hibátlan,újszerű" melltartót agyonhasználva, pántján besárgulva, kosárrésznél beszürkülve kaptam meg. Belül bolyhos és koszos.Sajnos a fénykép túl jól sikerült és mindez nem látszik belőle. Nem ajánlom az eladót

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

itobias (171) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2009.12.17. 21:25:38

Termékkód

822952839

Díszkövek helyett műanyag/köveket/ kaptunk.
Másik fél: Az időből kifutva, többszöri felszólításra utaltál......türelmes voltam...... De, hogy semlegest adsz mielőtt írnál egy e-mailt.........Arról nem is beszélve, hogy a műanyagot kevered az üveggel!!!!! Ajánlom a kalapácsot próbára..

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

banda68 (802) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.06.24. 16:26:56

Termékkód

617023704

Az árut személyesen, postaköltséget spórolva adtam át, ennek ellenére a vevő lefelé kerekítette a számlát, kevesebbet utalt, felhívtam erre a figyelmét, de akkor sem korrigálta az összeget. Számomra ez az adásvétel nem pozitív.
Másik fél: Az árut egy boltban kellett átvennem! Édesanyám ment érte és természetesen pótolta a hiányzó 10Ft-ot!!!! Szó nélkül semlegest adsz, meg sem kérdezel, aztán pedig még 1x elkérnéd a 10Ft-ot! És nem a pénzről van szó!!!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

banda68 (802) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2009.06.24. 16:26:56

Termékkód

617022514

Az árut személyesen, postaköltséget spórolva adtam át, ennek ellenére a vevő lefelé kerekítette a számlát, kevesebbet utalt, felhívtam erre a figyelmét, de akkor sem korrigálta az összeget. Számomra ez az adásvétel nem pozitív.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.