M2KO (2086) 99.24% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 2101 | 4089 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 28 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 16 | 18 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 2139 | 4135 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1580 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
regikonyvek (23285) (Eladó)
Semleges
2020.03.05. 12:47:22
2871465878
Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véglegesítés hiányaA pulóver elkallódott,ezért semleges.Az eladó viszont nagyon korrekt volt,mert vissza utalta az árát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Juditka781 (30) (Vevő)
Semleges
2011.12.03. 20:02:25
1490125109
............
Másik fél: Nem is értem hogy a tesz-vesz miért enged semleges értékelést vissza adni egy nem fizető, megbízhatatlan felelőtlenül licitálgatónak??!!!!! Ráadásul több mint 1 hónapot várok! Pffff, undorító az ilyen ember is, biztos a lelkiismerete is ilyen!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre a tranzakció az én felelőtlenségem miatt:] amugy kommunikatív mindenkinek ajánlom:]
Másik fél: Jelentkezés az nem megy!!!!!!!!!!!! De amikor semlegest értékelést adsz akkor megtalálod a billentyűket ugye????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó gyorsan feladta az árut, a gyorsaság hiánya egyedül a postán múlt! Korrekt és segítőkész volt!
Másik fél: A terméket a pénz megérkezése előtt, ráfizetve elsőbbségivel föladtam, legközelebb ha sürgős valami előbb kell megrendelni és biztos megérkezik. Az, hogy a posta 2 hét múlva szállított ki, nem tehetek és nem is értem ezért miért kaptam semleges. Hibámon kívül:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék szép, kényelmes darab, de 100% poliészter, ellentétben a termékleírásban közöltekkel. Ha ezt tudom, nem veszem. Az eladó kedves, készséges, vele minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elutaltam az összeget azóta nem jelentkezik,nem tudom hogy megérkezett e az utalás,mert egyáltalán nem válaszol az e-mailekre.
Másik fél: A termék árát nem utaltad át, mivel kérted, hogy még licitálhass termékre és összevárd, nem Te nyerted a terméket, és rögtön kaptam egy semlegest. Lehet összekeversz valakivel!!! Emailt tőled nem kaptam, egyébként telefon is létezik! Érdekes a több pár ezer embernek válaszolok.......Pont 200Ft-ért fogok nem jelenkezni, nagyon vicces......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
King_Garfield65 (76) (Vevő)
Semleges
2011.05.31. 21:36:38
1437627345
A feleségem ügylete volt és már nem emlékszem a részletekre.
Másik fél: NEM FIZETTE KI A LICITÁLT TERMÉKET! NEM AJÁNLOM! ÉN SEM EMLÉKEZNÉK..........EZÉRT SEMLEGEST ADNI ÉS MICSODA MAGYARÁZAT.....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!!
Fél év után jutott eszedbe értékelni????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést
kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!! Fél év után jutott eszedbe
értékelni????
A termékeket nem is tudod milyenek, mert nem jutottak el hozzád!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést
kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!! Fél év után jutott eszedbe
értékelni????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést
kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!! Fél év után jutott eszedbe
értékelni????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó hozzáállása, sértő értékelése miatt adok semleges értékelést! A termékkel kapcsolatban semmi problémám!
Másik fél: Az értékelésem igaz volt, nem kérted a termékeket, csak hitegettél több hétig! Negatív értékelést
kaptál, ahogy megérdemelted, jutalék visszaigénylés miatt!!! Fél év után jutott eszedbe
értékelni????
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mariann692 (55) (Vevő)
Semleges
2011.02.02. 19:37:36
1332217479
Egyáltalán nem kaptam meg a terméket
Másik fél: Nagyon sajnálom, sima föladásért nem tudok felelősséget vállalni!! Én szóltam, pont karácsony előtt sok csomagot kellett kerestetni :(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NEM ÉRKEZETT MEG AZ ÁRU VALÓSZINÜLEG A POSTA HIBÁJÁBÓL IGY EZ AZ ÉERTÉKELÉSEM
Másik fél: Nagyon sajnálom a postai eltűnésekért nem tudok felelősséget vállalni:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Férjem ment be a Váci úti Axa Bankba,ahol azt az informáciot kapta,hogy az eladó által adott csekken tudunk fizetni,a fiokban nem lehetséges.Ezután kórházba kerültem igy a további utánajárás elmaradt.Elnézést a bonyodalmakért!
Másik fél: Azért kaptam semlegest, mert TE nem fizettél és nem is jelentkeztél. Nagyívben kerülj el!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
benomama (1292) (Vevő)
Semleges
2010.12.31. 08:42:52
1343426539
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre, bár a vásárlási szándéktól nem álltam el, de nem volt időm a karácsony előtti időszakban ezzel foglalkokzni, a kellemetlenségért elnézést kérek, Boldog Új Évet Kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
benomama (1292) (Vevő)
Semleges
2010.12.31. 08:42:34
1309265770
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre, bár a vásárlási szándéktól nem álltam el, de nem volt időm a karácsony előtti időszakban ezzel foglalkokzni, a kellemetlenségért elnézést kérek, Boldog Új Évet Kívánok!
Másik fél: November 17 szerintem még nem a karácsonyi időszak. Több mint 1 hónap volt, hogy rendezd, azt gondolom eleget vártam! Türelemre SEMLEGES? Szégyeld magad!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az utalás gyors volt,de kérésére mivel több mindent vásárolt egybe postáztam.Megbeszélzük,ha a posta költség több utolag rendezi.700ft még több mint egy honap után sem érkezett meg.Nem tartom egy kotekt eladonak sajnálom
Másik fél: 1. A pénz már rég a számládon van(nézz utánna), pedig nem vagyok köteles + pénzt küldeni postára, ha Te nem tudod azt kiszámolni!! 2 . A termékek koszosak, zsírosak, igénytelenek!! 3. Nem vagyok korrekt eladó?? Azt honnan tudod??
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
michelina77 (1235) (Vevő)
Semleges
2010.10.31. 11:24:22
1256356849
A termék megérkezett,csak nem oda,ahova kértem.Ennyi adásvétellel a háta mögött megszokásból cselekedett,nem figyelt arra,hogy mit kértem.Figyelmetlen volt.Előfordul.De ilyenkor nem kioktatni kéne a másikat,hanem elnézést kérni.Végül azért megtette
Másik fél: Nem kioktatás volt, csak a címváltozást időben és a megfelelő helyen kell megtenni! Tökéletes terméket kaptál, és ez a hála......Rettenetesen rosszindulatú, irigy ember vagy az e-mailből kiderült.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
-Diddllina- (753) (Vevő)
Semleges
2010.09.17. 09:41:06
1164919419
Sajnos a termékleírásban nem volt egyértelmű, hogy az alsó színe és mintája teljesen eltér egymástól.
Másik fél: Ez egy szett volt, így együtt...... Teljesen egyforma a szín!!! Ha pedig nem egyértelmű számodra a kép alapján kérdezz mielőtt vásárolsz. Nagyon sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
matleta007 (53) (Vevő)
Semleges
2010.09.14. 17:46:52
1202511039
Sajnos elfelejtetted megemlíteni hogy (igaz hogy pici,de) lyukak vannak a nadrágon...varrással javítani lehet szerencsére,de ez így nem volt tisztességes.
Másik fél: Természetesen ha észreveszem jelzem az aukción, nagyon sajnálom:( Engem nem kerestél meg, hogy rendezzem a hibát, azóta e-mailre, telefonra nincs válasz. Szerinted ez Tisztességes, hogy itt jelzed és nem is bizonyítod?????????????????????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sajnálom hogy az üzlet nem jött létre!!én jeleztem hogy kérem , és szóltam hogy ha lehet várjunk még!!egyébként egy 100ft-os tételről beszélünk!!!!!
Másik fél: Első levelemre jelezted, hogy még várjunk, a többi 20-ra sajnos már nem.Több mint 1 hónapot vártam, meddig kellett volna még várni a válaszra és a fizetésre???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tunikát megkaptam köszönöm,de sajnos a minősége nem hibátlan újszerű,a hátulja 4 cm-el rövidebb középen (nem a szabása ilyen) valamiért eldeformálódott a felső,nagyon feltűnik a hiba .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Napsugar75_t (137) (Vevő)
Semleges
2010.03.12. 12:05:32
946155941
A "csodaszép,hibátlan,újszerű" melltartót agyonhasználva, pántján besárgulva, kosárrésznél beszürkülve kaptam meg. Belül bolyhos és koszos.Sajnos a fénykép túl jól sikerült és mindez nem látszik belőle. Nem ajánlom az eladót
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Díszkövek helyett műanyag/köveket/ kaptunk.
Másik fél: Az időből kifutva, többszöri felszólításra utaltál......türelmes voltam...... De, hogy semlegest adsz mielőtt írnál egy e-mailt.........Arról nem is beszélve, hogy a műanyagot kevered az üveggel!!!!! Ajánlom a kalapácsot próbára..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut személyesen, postaköltséget spórolva adtam át, ennek ellenére a vevő lefelé kerekítette a számlát, kevesebbet utalt, felhívtam erre a figyelmét, de akkor sem korrigálta az összeget. Számomra ez az adásvétel nem pozitív.
Másik fél: Az árut egy boltban kellett átvennem! Édesanyám ment érte és természetesen pótolta a hiányzó 10Ft-ot!!!! Szó nélkül semlegest adsz, meg sem kérdezel, aztán pedig még 1x elkérnéd a 10Ft-ot! És nem a pénzről van szó!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut személyesen, postaköltséget spórolva adtam át, ennek ellenére a vevő lefelé kerekítette a számlát, kevesebbet utalt, felhívtam erre a figyelmét, de akkor sem korrigálta az összeget. Számomra ez az adásvétel nem pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
