boszi6_v (628) 99.06% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
..........
Másik fél: ?????????????????????????
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt!kicsi félreértés miatt nem jött össze!de korrekt volt minden!köszönöm
Másik fél: Ez így történt!Én is köszi!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bocsánat de nem találtam meg felelöt
Másik fél: És én kaptam semlegest,mert ő visszamondta!Ez úgy látom oda-vissza alapon megy már az egész.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
..........
Másik fél: Ez már igen,megvette 10.16-án a cipőket én vártam február végéig,hogy fizet!Kb 3-szor beszéltem vele telefonon,kb 5 levelet írtam,ezekre a válaszok ígéretek voltak és persze számtalan megválaszolatlan levél!Akkor most miért is kaptam semlegest?Azért mert Ő nem fizetett??Pedig azt hittem hogy egy normális vaterás,de hova tettem az eszem ha 4 hónap alatt nem tudott fizetni,majd most fog!Én csak vártam és vártam és vártam,na de minek??Egy semlegesért!KÖSZI!Ha vissza csinálhatnám az egészet negatívot adnék!SENKINEK NEM AJÁNLOM!!!!!- - - - - - -
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
600019.Trevia008 (2) (Vevő)
Semleges
2009.02.22. 10:17:34
101461803
Az üzlet vis major miatt major jött létre
Másik fél: Valahogy nem értek egyet a semleges értékeléssel,hiszen nem én voltam az aki több hónapon kersztül nem tudta eljuttatni hozzám a vételárat!Sokat beszéltünk telefonon és minden ígéret meg volt!De miért nem küldte postán el az összeget?Külföldön is van posta!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
600019.Trevia008 (2) (Vevő)
Semleges
2009.02.22. 10:06:55
101528004
A transzakció vis major miatt meghiusúlt.
Másik fél: Valahogy nem értek egyet a semleges értékeléssel,hiszen nem én voltam az aki több hónapon kersztül nem tudta eljuttatni hozzám a vételárat!Sokat beszéltünk telefonon és minden ígéret meg volt!De miért nem küldte postán el az összeget?Külföldön is van posta!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csacskaangyal (195) (Vevő)
Semleges
2008.12.18. 08:00:24
106464935
Sajnos többszöri levélváltásunk alkalmával sem tudtam a terméket átvenni. Sajnálom
Másik fél: Sajna a levelező rendszer nem mindig tökéletes!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Ne haragudjon hogy nem tudtam megvenni.
Másik fél: Sajnos egyre többször fordul elő ilyen dolog a vaterán!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
viskiattila (144) (Vevő)
Semleges
2008.11.11. 19:21:34
101105379
az áru átvátele egy apróbb félreértés miatt nem tudott megvalósulni sajnos, értékelésem a partmere semleges
Másik fél: Igen végül is nevezhetjük apró félreértésnek is,azt hogy nem néztétek meg hogy milyen kategóriában szerepel a pulóver és ti, mint féfiak megvettetek egy női pulóvert!Végül is csak apró félreértés az egész!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mailben azt kaptam,hogy felveszi velem a kapcsolatot,ennek ellenére ez nem történt meg,kb 2-3 hét múlva kaptam semleges véleményt.
Másik fél: A levélben nem azt írtam,hogy én veszem fel veled a kapcsolatot,hanem neked kellett volna fel venni velem a kapcsolatot!A vatera automatikusan kiküldte az értesítő levelemet,plussz kettő levelet írtam,hogy igényt tartasz-e még a nadrágra?Mivel hogy nem válaszoltál egyikre sem,szerintem csak örülhetsz hogy semlegest kaptál és nem negatívot!Ja és jó hogy egy fél év után értékeltél!Szerintem gőzöd sincs a vateráról!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KEDVES ELADÓ! NEM NAGYON ÉRTEM E GYÖNYÖRÜ ÉRTÉKELÉST!
SZOLTAM,HOGY MIVEL NEM NEKEM KELL,HAJLANDÓ VAGYOK A JUTALÉKOTT KIFIZETNI,DE UGYEBÁR NEM VÁLASZOLT SEMMIT!
LEGYEN SZIVES A KÖZELJÖVÖBEN JÓL ÁTGONDOLNI KIRÖL MIT IR!!! NEM PEDIG VÁDASKODNI KÖSZÖNÖM
Másik fél: A "nem nekem kell" az nem jutott el hozzám sem levélben sem telefonon,de a valakidet nem értékelhetem,és szerintem 2 hét után is jelezhettél volna hogy nem tartotok rá igényt!!És itt nem a minimális jutalékról van szó!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb az egyik adásvétel meghiúsul. Sajnálom.........
Másik fél: Hát ez így van ,de ez csak rajtad múllott ,én türelmesen csak vártam ,és vártam ,és vártam ,és vártam............!Sajnos csalódtam megint egy emberben! :-( - - - - - - - - - -
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy apró félreértés miatt, az adásvétel nem valósult meg, az eladó hívta fel a figyelmemet, hogy elnéztem valamit. Nagyon korrekt hozzáállás volt a részéről!
Másik fél: Ez teljes mértékben így van!!Korrekt vaterással találkoztam!+++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos az én hibám
Másik fél: hát igen ez a te hibád volt!csak azt nem tudom akkor miért is kaptam én semlegest??
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
..Adásvétel létrejött..
Másik fél: Ez már igen!!!!Én adok neked pozitívat,te pedig egy semlegest!Az árut megkaptad,hibátlan ...akkor mi is a probléma,ha meg tudhatnám!Remélem meg írod a semleges értékelésnek az okát,ha nem akkor nincs a vaterán keresni valód!Egy kissé fel vagyok háborodva!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hibátlan : Kopottas, bolyhos , a cimke félig ki van tépve az anyagból és a mérési adatok nem egyeznek..
Másik fél: Igazad van hogy a mérési adatok nem egyeznek,most vettem észre!Sajnálom!De ha problémád van az áruval,miért nem értesitettél????276 adásvétel után ez az első baklövésem!És még annyi hogy egy használt pólót vettél!!!Mit gondoltál,hogy egy vadi új pólót fogsz kapni???Küldd vissza a pólót és vissza küldöm a pénzt!Én egy korrekt vaterás vagyok,nem úgy mint Te, egy kezdő aki nem komunikál a másikkal ha problémája van!!!!- - - -
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Félreértés volt a mérettel, én vagyok a hibás
Másik fél: Sajnos nem igazán figyelnek az emberek a leírt méretekre!Pedig nem véletlenül írom le az adatokat!Ő hibázik és én kapok semlegest!Hát nem igazán van tisztába a vaterával az illető!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Februar 24-én irtam az első Emailt.
Mai napig nem kaptam meg a szamlaszamot, ahova fizethetnek.
Másik fél: Valamilyen okból kifolyólag nem kaptam meg a levelét,de nagyon korrekt, és felvettük újra a kapcsolatot,mindent meg beszéltünk,és minden mértékben nagyon sok POZITÍV.Nagyon sajnálom a félreértés miatt a rossz értékelésem!Még egyszer elnézést kérek itt mindenki előtt!POZITÍV,POZITÍV!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
348176.napalm82 (57) (Vevő)
Semleges
2008.04.01. 09:23:52
56891482
sajnos nemjo a pulcsi méretbe és nincs mód a pénzvisszafizetésre ezért semleges ,amugy megbizhato...sajnos még mindig nem tudtam mást nézni ezért inkább a pénzt kapnám vissza azt a 2000ft ha lehetne...
Másik fél: Sajnálom hogy nem lett jó,de a pontos adatok nem véletlenül vannak feltüntetve a termékről!Még mindig tartom az ajánlatom,hogy postaköltség ellenében kicserélem másra!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,de amit írsz az nem hiba.A gép oldalát lecsavarozva állítható a rugó erőssége,ami az ajtót szabályozza.
Másik fél: Köszi a tájékoztatást, már megoldottuk az ügyet.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
