Kamy974 (131) 97.12% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 135 | 174 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 151 | 190 adásvétel |
| Az eladóként kapott 21 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
universalbutor13 (241) (Eladó)
Semleges
2014.02.05. 10:22:15
1847632658
Az adás vétel nem jött létre, de nagyon korrekt, megbízható vaterás, csak ajánlani tudjuk. Köszönjük
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az adásvétel nem jött létreAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az egyik gumiabroncsnak az egyik oldala nagyon le volt dörzsölve,amúgy más gond nem volt vele.Ettől még lehet,hogy problémamentesen használható lett volna,de megtekintéskor inkább úgy gondoltam hogy így nem kérem.Az eladót nem hibáztatom,nem gondolta,hogy ez probléma lehet,és még a szállitást is ő intézte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
samsungstore_a (38) (Eladó)
Semleges
2013.04.15. 08:33:06
1725207224
Mindenkinek ajánlom bizalommal kedves vásárló csak pozitív+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lengyelferi (125) (Eladó)
Semleges
2012.10.27. 21:53:12
1647076931
Lementünk közösen megnézni a telket. A vevőnek más volt az elképzelése, ezért az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sziszo84 (481) (Eladó)
Semleges
2012.06.06. 21:54:10
1598071004
Sajnálom, h ilyen eset történt és nem tudtam adni ilyen méretet, de a vevő maximálisan megértő és korrekt volt. Csakis ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos a gumit idő közben eladtam és elfelejtettem levenni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos az én hibám,az uatazásom miatt,ettől független megbízható korrekt partner..ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az én hibám mivel elutaztam,ezért nem tudtuk lebonyolitani az üzletet!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gerberak57 (38) (Eladó)
Semleges
2010.06.28. 17:05:59
173344030
Sajnos nem felelt meg a termék..
Másik fél: így igaz, ennek ellenére kedves és segítőkész volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pannontunder (511) (Vevő)
Semleges
2010.05.19. 21:20:25
170982345
Sajnos nem jött össze az üzlet, de remélem még egyszer összejön, mert egy nagyon korrekt, megbizható, fair embert ismerhettem meg.
Másik fél: Nagyon kedves, csak ajánlani tudom!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves és megbízható vásárló, szívesen látjuk legközelebb is! Ajánljuk őt!
Másik fél: Nagyon korrekt, megértő és segítőkész! Köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
balastyai (142) (Eladó)
Semleges
2010.05.14. 15:44:41
170643346
A vevő hozzáállása pozitív volt, de nem éppen ilyen kanapéra vágyott, a képekből számára nem derült ki.
Másik fél: Az eladó nagyon korrekt volt és kanapé is remek darab (sajnos nem tudom térben elhelyezni)!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon korrekt volt,de teknikai okok miatt nem jött létre a vétel!
Másik fél: Ahogy írja! Korrekt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
munkabiro (1213) (Eladó)
Semleges
2009.10.04. 13:15:18
153836075
Műszaki hiba miatt nem került átadásra a termék!A Vásárlóm viszont nagyon preciz ,korrekt Partner!
Másik fél: Próbáltam másik gyűrűt választani, de időközben kitiltott az aukcióiról.
Kedves, nem?!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
