bbarbara_71 (711) 99.17% felhasználó összefoglaló oldala

99.17% pozitív visszajelzés
(717 Felhasználó adta)
99.17% pozitív visszajelzés
(717 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 717 1059 adásvétel
Semleges: 14 adásvétel
Negatív: 0 0 6 9 adásvétel
0 0 735 1082 adásvétel
Az eladóként kapott 595 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Pécs
Regisztráció dátuma: 2008.09.01.
Utolsó belépés: 2022.02.26. 22:57
Inaktív!
15 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Samoc07 (46) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2015.03.19. 20:25:13

Termékkód

2029730432

Technikai probléma merült fel a telefonnal kapcsolatban,ezért az adás vétel nem jött össze!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Technikai probléma került fel a telefonnal kapcsolatban,ezért az adás vétel nem jött létre.Ezt a tényt a vevő korrekt módon kezelte.Köszönet érte,talán legközelebb!
Felhasználó

ambrusattilajozsef (212) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.06. 10:31:29

Termékkód

1728389489

Sajnálatos módon egy városban lakva sem időpontot, sem helyet nem tudtunk egyeztetni a személyes átadásra. Postázásnál az MPL lehetőségről nem tudott. Végül hagyományos postacsomagként adta fel, az MPLnél megadott postán maradó címre, amiről nem kaptam értesítést, ezért a csomag visszament a feladóhoz. A terméket személyesen a visszautalt postán tudtam felvenni, a postázási díj újbóli kifizetésével. A termékhez így a leütési ár többszöröséért jutottam hozzá. A partner áruja tökéletes minőségű.
Másik fél: Felajánlottam a személyes átvételt a lakásomon, azonban ez nem felelt meg a vásárlónak. Szerette volna, ha én viszem be a városba a könyveket és kézbe adom! A küldésnél először említette az MPL csomagot, amit nem ismerek, majd ezt írta: "Csináljuk úgy, ahogyan ön akarja. Írja meg mennyit utaljak, és hová. Utalom a pénzt és küldöm a címem." A megadott címre a megbeszéltek szerint csomagként elpostáztam a könyveket, ahol azt nem vette át, így visszaküldték. Sajnálom, hogy rossz címet adott meg, tudta jól, hogy csomagként lesz postázva, nem MPL küldeményként! Végül a lakhelyemhez közeli postán átvette, ahová már a legelején eljöhetett volna és akkor nincs ez az egész cécó.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ambrusattilajozsef (212) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.05.06. 10:30:45

Termékkód

1728394097

Sajnálatos módon egy városban lakva sem időpontot, sem helyet nem tudtunk egyeztetni a személyes átadásra. Postázásnál az MPL lehetőségről nem tudott. Végül hagyományos postacsomagként adta fel, az MPLnél megadott postán maradó címre, amiről nem kaptam értesítést, ezért a csomag visszament a feladóhoz. A terméket személyesen a visszautalt postán tudtam felvenni, a postázási díj újbóli kifizetésével. A termékhez így a leütési ár többszöröséért jutottam hozzá. A partner áruja tökéletes minőségű.
Másik fél: Felajánlottam a személyes átvételt a lakásomon, azonban ez nem felelt meg a vásárlónak. Szerette volna, ha én viszem be a városba a könyveket és kézbe adom! A küldésnél először említette az MPL csomagot, amit nem ismerek, majd ezt írta: "Csináljuk úgy, ahogyan ön akarja. Írja meg mennyit utaljak, és hová. Utalom a pénzt és küldöm a címem." A megadott címre a megbeszéltek szerint csomagként elpostáztam a könyveket, ahol azt nem vette át, így visszaküldték. Sajnálom, hogy rossz címet adott meg, tudta jól, hogy csomagként lesz postázva, nem MPL küldeményként! Végül a lakhelyemhez közeli postán átvette, ahová már a legelején eljöhetett volna és akkor nincs ez az egész cécó.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

feszekrako3 (73) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.17. 16:04:56

Termékkód

1718016926

Sajnos az átvétel nem történt meg, annak ellenére, hogy az árú ki lett fizetve. Nem az eladó a hibás, ő megtett mindent, de sajnos a postán eltűnt. Az eladó korrekt partner. Köszönöm.
Másik fél: Sajnálom, hogy nem ért oda! Legközelebb javaslom az ajánlott feladást!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

fittlesz (86) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.04. 20:11:32

Termékkód

1721526035

Az eladó valószínűleg nem próbálta ki a kuktát eladás előtt, ugyanis rögtön kiderült volna, hogy a szelep lyukas, a gumi sérült. A "még használható" termék, felújítás után, valóban használható lesz kuktaként. Fazékként így is remek!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

karapindi66 (266) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.03.04. 10:00:33

Termékkód

1709092946

A tortatál sajnos szállítás közben darabokra tört.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Hugica022 (87) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.23. 15:18:01

Termékkód

1709128202

Nem tudom a csomagolás hibája volt-e,vagy a postán nem kezelték megfelelően a dobozt,de össze volt törve az edény teteje ezért a semleges értékelés,mert nem ezért fizettem.Amúgy gyorsan lebonyolította az adás-vételt.
Másik fél: Az edények tetejét rögzítettem, béleltem, így nem értem miként törhetett szét?! Eddig mindig minden törékeny árum épségben odaért a vevőhöz! Sajnálom! :O( Legközelebb javaslom a törékeny csomag felárat fizetni, így nem fordulhat ilyen elő! Én is ezt fogom tenni!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

eszpet48 (38) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.02.18. 12:26:39

Termékkód

1711929485

kisebb fennakadással, de sikeresen lezárult
Másik fél: Az 1 hetes szállítási idő szerintem nem jelent kisebb fennakadást.........

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Bghajnal (211) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.09.18. 17:26:57

Termékkód

1473242010

Egyikünk hibája sem, hogy nem jött létre a vásárlás, az overál mérete nem volt megfelelő.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt jó a méret.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

ivettke011 (92) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.09.08. 18:54:16

Termékkód

1469842212

Amikor bekapcsoltam budos szaga volt és villant 1 et Tehát nem volt jó
Másik fél: Én is kipróbáltam itthon, elég hosszan járattam a hajszárítót, de nem volt semmi baja. Sajnálom, hogy így alakult! Ha e-mailben visszajeleztél volna, megbeszélhettük volna a problémát! Most már mindegy :O( !

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

bartholomevv (236) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.17. 08:26:17

Termékkód

1321353599

Sajnos nem sikerült összehozni!
Másik fél: Nem tudom miért semleges értékelést adtál, amikor nem az én hibámból nem jött össze!!! Többször kértelek, hogy utald a pénzt, mindenféle indokot megértettem, miért nem tudod még mindig utalni, az utolsó e-mailemre nem is válaszoltál... Ezt a választ csak azért írtam, hogy a többi Teszveszes tudja, hányadán állsz az értékelésekkel!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

bartholomevv (236) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.01.15. 08:51:06

Termékkód

1355087470

Sajnos nem jött össze.
Másik fél: Nem tudom miért semleges értékelést adtál, amikor nem az én hibámból nem jött össze!!! Többször kértelek, hogy utald a pénzt, mindenféle indokot megértettem, miért nem tudod még mindig utalni, az utolsó e-mailemre nem is válaszoltál... Ezt a választ csak azért írtam, hogy a többi Teszveszes tudja, hányadán állsz az értékelésekkel!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

12022508.DjNisz (8) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2010.01.02. 21:33:36

Termékkód

858806652

Hát nem egészen így volt de a vásárlónak igaza van ha nincs is de akkor az van SAJNOS
Másik fél: Pontosan úgy volt, ahogy írtam! Idézem az emailt elejétől a végéig! : "Szia neharagudj de nem adom oda ennyi pénzért nekem is többe van a kabát.De ha 1000ft-ért kell oaadom!" Nem elég, hogy NEM KORREKT, még valótlanságokat is állít!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

kata1124_2006 (267) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2008.11.28. 01:03:08

Termékkód

478902369

Valószínüleg a posta jóvoltából nem kaptam meg a csomagot :-( Sajnálom. Emberileg az eladóval szemben nincs kifogásom.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.