bbarbara_71 (711) 99.17% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 717 | 1059 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 14 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 735 | 1082 adásvétel |
| Az eladóként kapott 595 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Technikai probléma merült fel a telefonnal kapcsolatban,ezért az adás vétel nem jött össze!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Technikai probléma került fel a telefonnal kapcsolatban,ezért az adás vétel nem jött létre.Ezt a tényt a vevő korrekt módon kezelte.Köszönet érte,talán legközelebb!ambrusattilajozsef (212) (Vevő)
Semleges
2013.05.06. 10:31:29
1728389489
Sajnálatos módon egy városban lakva sem időpontot, sem helyet nem tudtunk egyeztetni a személyes átadásra. Postázásnál az MPL lehetőségről nem tudott. Végül hagyományos postacsomagként adta fel, az MPLnél megadott postán maradó címre, amiről nem kaptam értesítést, ezért a csomag visszament a feladóhoz. A terméket személyesen a visszautalt postán tudtam felvenni, a postázási díj újbóli kifizetésével. A termékhez így a leütési ár többszöröséért jutottam hozzá. A partner áruja tökéletes minőségű.
Másik fél: Felajánlottam a személyes átvételt a lakásomon, azonban ez nem felelt meg a vásárlónak. Szerette volna, ha én viszem be a városba a könyveket és kézbe adom! A küldésnél először említette az MPL csomagot, amit nem ismerek, majd ezt írta: "Csináljuk úgy, ahogyan ön akarja.
Írja meg mennyit utaljak, és hová.
Utalom a pénzt és küldöm a címem." A megadott címre a megbeszéltek szerint csomagként elpostáztam a könyveket, ahol azt nem vette át, így visszaküldték. Sajnálom, hogy rossz címet adott meg, tudta jól, hogy csomagként lesz postázva, nem MPL küldeményként! Végül a lakhelyemhez közeli postán átvette, ahová már a legelején eljöhetett volna és akkor nincs ez az egész cécó.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ambrusattilajozsef (212) (Vevő)
Semleges
2013.05.06. 10:30:45
1728394097
Sajnálatos módon egy városban lakva sem időpontot, sem helyet nem tudtunk egyeztetni a személyes átadásra. Postázásnál az MPL lehetőségről nem tudott. Végül hagyományos postacsomagként adta fel, az MPLnél megadott postán maradó címre, amiről nem kaptam értesítést, ezért a csomag visszament a feladóhoz. A terméket személyesen a visszautalt postán tudtam felvenni, a postázási díj újbóli kifizetésével. A termékhez így a leütési ár többszöröséért jutottam hozzá. A partner áruja tökéletes minőségű.
Másik fél: Felajánlottam a személyes átvételt a lakásomon, azonban ez nem felelt meg a vásárlónak. Szerette volna, ha én viszem be a városba a könyveket és kézbe adom! A küldésnél először említette az MPL csomagot, amit nem ismerek, majd ezt írta: "Csináljuk úgy, ahogyan ön akarja.
Írja meg mennyit utaljak, és hová.
Utalom a pénzt és küldöm a címem." A megadott címre a megbeszéltek szerint csomagként elpostáztam a könyveket, ahol azt nem vette át, így visszaküldték. Sajnálom, hogy rossz címet adott meg, tudta jól, hogy csomagként lesz postázva, nem MPL küldeményként! Végül a lakhelyemhez közeli postán átvette, ahová már a legelején eljöhetett volna és akkor nincs ez az egész cécó.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feszekrako3 (73) (Vevő)
Semleges
2013.04.17. 16:04:56
1718016926
Sajnos az átvétel nem történt meg, annak ellenére, hogy az árú ki lett fizetve. Nem az eladó a hibás, ő megtett mindent, de sajnos a postán eltűnt. Az eladó korrekt partner. Köszönöm.
Másik fél: Sajnálom, hogy nem ért oda! Legközelebb javaslom az ajánlott feladást!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó valószínűleg nem próbálta ki a kuktát eladás előtt, ugyanis rögtön kiderült volna, hogy a szelep lyukas, a gumi sérült. A "még használható" termék, felújítás után, valóban használható lesz kuktaként. Fazékként így is remek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karapindi66 (266) (Vevő)
Semleges
2013.03.04. 10:00:33
1709092946
A tortatál sajnos szállítás közben darabokra tört.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudom a csomagolás hibája volt-e,vagy a postán nem kezelték megfelelően a dobozt,de össze volt törve az edény teteje ezért a semleges értékelés,mert nem ezért fizettem.Amúgy gyorsan lebonyolította az adás-vételt.
Másik fél: Az edények tetejét rögzítettem, béleltem, így nem értem miként törhetett szét?! Eddig mindig minden törékeny árum épségben odaért a vevőhöz! Sajnálom! :O( Legközelebb javaslom a törékeny csomag felárat fizetni, így nem fordulhat ilyen elő! Én is ezt fogom tenni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisebb fennakadással, de sikeresen lezárult
Másik fél: Az 1 hetes szállítási idő szerintem nem jelent kisebb fennakadást.........
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bghajnal (211) (Eladó)
Semleges
2011.09.18. 17:26:57
1473242010
Egyikünk hibája sem, hogy nem jött létre a vásárlás, az overál mérete nem volt megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos nem volt jó a méret.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ivettke011 (92) (Vevő)
Semleges
2011.09.08. 18:54:16
1469842212
Amikor bekapcsoltam budos szaga volt és villant 1 et Tehát nem volt jó
Másik fél: Én is kipróbáltam itthon, elég hosszan járattam a hajszárítót, de nem volt semmi baja. Sajnálom, hogy így alakult! Ha e-mailben visszajeleztél volna, megbeszélhettük volna a problémát! Most már mindegy :O( !
bartholomevv (236) (Vevő)
Semleges
2011.01.17. 08:26:17
1321353599
Sajnos nem sikerült összehozni!
Másik fél: Nem tudom miért semleges értékelést adtál, amikor nem az én hibámból nem jött össze!!! Többször
kértelek, hogy utald a pénzt, mindenféle indokot megértettem, miért nem tudod még mindig utalni, az
utolsó e-mailemre nem is válaszoltál... Ezt a választ csak azért írtam, hogy a többi Teszveszes
tudja, hányadán állsz az értékelésekkel!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
bartholomevv (236) (Vevő)
Semleges
2011.01.15. 08:51:06
1355087470
Sajnos nem jött össze.
Másik fél: Nem tudom miért semleges értékelést adtál, amikor nem az én hibámból nem jött össze!!!
Többször kértelek, hogy utald a pénzt, mindenféle indokot megértettem, miért nem tudod még mindig utalni, az utolsó e-mailemre nem is válaszoltál...
Ezt a választ csak azért írtam, hogy a többi Teszveszes tudja, hányadán állsz az értékelésekkel!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
12022508.DjNisz (8) (Eladó)
Semleges
2010.01.02. 21:33:36
858806652
Hát nem egészen így volt de a vásárlónak igaza van ha nincs is de akkor az van SAJNOS
Másik fél: Pontosan úgy volt, ahogy írtam! Idézem az emailt elejétől a végéig! : "Szia neharagudj de nem adom oda ennyi pénzért nekem is többe van a kabát.De ha 1000ft-ért kell oaadom!" Nem elég, hogy NEM KORREKT, még valótlanságokat is állít!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kata1124_2006 (267) (Vevő)
Semleges
2008.11.28. 01:03:08
478902369
Valószínüleg a posta jóvoltából nem kaptam meg a csomagot :-( Sajnálom. Emberileg az eladóval szemben nincs kifogásom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
