macicabogar (286) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 286 | 418 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 289 | 421 adásvétel |
| Az eladóként kapott 79 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
12928206.aranycsaj (63) (Vevő)
Semleges
2013.03.23. 11:39:02
1713363770
Nem jött létre az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gitta_2009 (3607) (Eladó)
Semleges
2013.01.07. 18:59:42
1669437704
A vevő újszerű baba felsőt vásárolt tőlem. Még az aukció leírásánál is ott volt, hogy egyszer viselve volt és mosva, de a vevő ennek ellenére egy új, címkés darabot várt valamiért és ezért elégedetlen volt a termékkel, semleges értékelést adott. Inkorrektnek tartom a hozzáállását és a minősítését.
Másik fél: Te értékelsz engem semlegesen, amikor még aznap utaltam a vételárat amikor az aukciót leütöttem, ezzel saját MAGAD minősíted! Nem engem!!!!! Az eladónak, az aukció létrejöttét, s a vásárló megbízhatóságát kellene értékelni... Nem címkés darabot vártam...ezt egy szóval sem mondtam! De nem is foltosat, amit kaptam, sajnos...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem adhatok pozitívat,mint előzőleg,mert azt írtad,hogy hibátlan állapotú a felső,de az elején 2 folt van és két helyen lyukas a felső :-( Negatívat pedig ezért nem szeretnék adni.Ne haragudj,de így korrekt az értékelés.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.