rendespityu (298) 98.38% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 303 | 347 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 13 | 13 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 321 | 365 adásvétel |
| Az eladóként kapott 220 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
PLastic363 (114) (Vevő)
Semleges
2011.12.28. 22:46:25
1507444532
Sajnos az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék papírok nélkül. Hibásan érkezett. Nem fűtött. Javítás után félóra múlva a ventilátor adta fel a szolgálatot. Ennyi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék hibás.A mélynyomo tányéra három helyen kissebb bemélyedések láthatko.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem azt kaptam amit rendeltem,illetve ami a terméklapon meg lett hírdetve.Postaköltséget is többet számított fel!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
423023.paljano (175) (Eladó)
Semleges
2011.05.19. 21:25:01
1450902351
Sajnos nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vásárolt készülék elromlott, a vételár térítve lett.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kockaluca (132) (Vevő)
Semleges
2011.03.17. 13:40:39
1442914431
Az eladóval semmi gondom nincs, azon kívül hogy direkt megkérdeztem hogy 250-es helihez jó a mérleg? A válasz igen volt így rendeltem tőle! A termék meg érkezett szép és jó, és a csomagolás is jó volt, de ennek ellenére az eredeti Align Karbon rotorlapát nem megy rá!!! Azért köszönöm, mert nagyon pontos a szerkezet, még hasznát fogom venni!
Másik fél: Igaza van a vásárlónak én hibáztam!A HK-250GT lapátot raktam a mérlegre az tökéletesen passzol,viszont az Aling lapát nem megy rá.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem úgy címezte meg a csomagot, ahogy írtam a címzést, és a postás majdnem visszaküldte. Ettől eltekintve elégedett vagyok az eladóval, és az áruval is.
Másik fél: A vatera által autómatikusan küldött cím alapján lett a csomag postázva!Ha ez a cím nem valós vagy hibás az nem az én hibám hanem a vásárlóé.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ronibaba25 (65) (Vevő)
Semleges
2011.01.27. 00:24:20
1438666529
Értékelésem igazából++++++++ !
Én hibámból adódóan nem jött léter az üzlet! Más termékre gondoltam,nem voltam elég körültekintő!
Kiválló vaterás,rugalmas korekt,gyors,ajánlom mindenkinek!!
Köszönönm! :-)
Másik fél: Sajnos előfordul az ilyesmi!Majd legközelebb kötünk üzletet ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze. Mjd legközelebb. köszi a lehetőséget. Maximálisan csak ajánlani tudom!
Másik fél: Sajnos nem sikerült meg oldani a problémámat ez van.Megbízható vaterás!++++++++++++++++
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csodapokica7 (1055) (Eladó)
Semleges
2010.02.11. 08:35:52
161643629
köszönöm és remélem minden ok, és még találkozunk.
Másik fél: Minden ok!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bebe111_a (752) (Eladó)
Semleges
2009.12.26. 12:59:33
159030433
Valami közbejött neki!!!
Másik fél: Nagyon korrekt, gyors és megbízható vaterás. Csak ajánlani tudom!!!!!Az én hibámból nem jött létre az adás vétel.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék a postai küldés megérkezését követő kipróbáláskor hibásnak minősült, további vitát nem ér meg az ügy!
Másik fél: Sajnálom a dolgot ki volt próbálva a termék hibát nem észleltem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
