princess2002 (38) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevő egyszerűen hazudik!! Többször írtam neki hogy jolenne rendezni a dolgokat mert elég régen licitált, és mindig csak igéreteket kaptam. Tisztelt eladók figyeljetek oda mert nem egy korrekt vásárló!!!!
Másik fél: Én hazudok?!Már másnap írtam, hogy be tudnám fizetni, csak írd meg a számlaszámod!És TE egy db e-mailt nem írtál nekem, mégcsak nem is válaszoltál!Szóval vagy én küldtem rossz címre(amit kétlek, mert nem csak egy levelet írtam) vagy te írtál rossz címre...Nekem még mindig megvan az a levél, amit neked küldtem és be tudom mutatni bárkinek! Ki is nyitották a leveleket, amit küldtem, hisz a rendszer mutatta, hogy el lettek olvasva! Ne nevezz hazugnak, mert nem vagyok az! És miért csak most értékeltél? Én már mikor megtettem.Eddig gondolkodtál, hogy mit találj ki?! Nagy disznóság, hogy hazugnak tituláltál, mert nem érdemeltem meg! Ezek után én is nevezhetnélek hazugnak, mert nem írtál nekem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
