perkatvar (335) 98.83% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
ruhadivat13 (2567) (Eladó)
Semleges
2014.01.14. 14:44:29
1845256928
Kedves,korrekt partner,mindenkinek ajánlom!++++++ Az értékelés csak azért semleges,mert a rendszer sikertelen adásvétel esetén az eladó részéről nem enged pozitív értékelést adni. Vételár visszautalva.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A ruha méretben nem lett megfelelőpannino08 (257) (Eladó)
Semleges
2014.01.03. 21:23:00
1834845320
A partner gyors, korrekt és nagyon megbízható. A termék árának utalása gyorsan megtörtént a részéről. Az adásvétel azonban mégsem jött létre, és nagyon köszönöm a megértését, mert sajnos, a terméket a postára adás alkalmával a táskámból elemelték, ellopták, ezért nem tudtam elküldeni. A termék értékét visszautaltam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A partner gyors, korrekt és nagyon megbízható. Sajnos, a terméket a postára adás alkalmával a táskámból elemelték, ellopták, ezért nem tudtam elküldeni. A megkapott összeget visszautaltam.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kleopatrabutik (1033) (Eladó)
Semleges
2013.12.01. 14:43:10
1826797019
a vásárló másik terméket kért
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Másik terméket kért a vásárló!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlót baj érte (betörtek náluk), így megegyeztünk, hogy most nem aktuális az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő családi okok miatt elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csigabi (4602) (Eladó)
Semleges
2011.11.14. 00:44:49
1496208176
Időközben érkezett a termékből nagyobb mennyiség, így így a vevő nem kívánta magasabb licitált áron megvenni ezt a darabot. Megértem :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisczirok (350) (Eladó)
Semleges
2009.11.21. 15:05:45
785952912
A vásárolt terméket - gondos csomagolásom ellenére- a posta összetörte.Olyan szállítási opciót választott, melyért a posta nem vállal felelősséget.Kárenyhítésként visszautaltam az egész összege felét, egy köszönöm nélkül.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsuzsanna461 (350) (Eladó)
Semleges
2009.11.10. 15:22:34
787561780
Sajnos nem fizetett, nem tudta a szállitást felvállalni, és elnézést kért, de ezért nem veszi meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
