MichaelKiske (109) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 109 | 166 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 117 | 174 adásvétel |
| Az eladóként kapott 22 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos a gép nemfelelt meg az elvárásaimnak!!..sajnálom
Másik fél: Sajnálom én is, talán legközelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel nem jött létre, mert árultam máshol is és ott elvitték .Sajnálom,a vásárló korrektül állt hozzá.
Másik fél: Semmi gond, találtam másikat. :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
brightstar_a (0) (Vevő)
Semleges
2013.03.21. 14:56:55
1728313079
Az adásvétel semlegesen zárult, a tranzakció nem jött létre. A partner a problémát figyelembe véve korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
az Eladó 2napig nem jelentkezett!!
nem a vevő dolga az adatok utáni érdeklődés!!
Másik fél: Pofám leszakad! Elállsz a vételtől, ezt nem jelzed azonnal, csak miután rád e-mailezek, közlöd; s még nekem kellett volna érdeklődnöm, hogy ugyan már mikor óhajtasz nem-fizetni?!
Eddig ha vevő voltam, mindig én írtam egyből, először, ha eladó, licit zárás után egyből jelentkezett a vevő - kivéve a hasonlóan problémás esetek...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Téves licit.Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
rasztajanika (427) (Eladó)
Semleges
2012.01.08. 02:31:58
1506415565
Mindent megbeszéltünk és nagyon korrekt embernek tartom, ezért járna a pozitív értékelés (sajnos a rendszer nem engedélyezi)! Megbízható partner, sajnálom, hogy nem jött össze a dolog. Mindenkinek feltétel nélkül ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
labtec85_a (75) (Eladó)
Semleges
2011.03.29. 19:55:40
1444883090
A termék egyik ismerősömé volt nem tájékoztatott teljesen a telefon állapotáról.A vevő korrekt,rendes becsületes személy.Ajánlani tudom++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött létre az üzlet.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
