Marcsyka2 (215) 96.14% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 224 | 260 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 22 | 22 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 9 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 255 | 291 adásvétel |
| Az eladóként kapott 114 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A leírásban szereplő kiegészítő nem érkezett meg többszörös ígéretre,főalkatrész már nem működött,így jelentősen romlott az ár-érték arány...szóval nem vagyok teljesen megelégedve.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hattila73 (151) (Vevő)
Semleges
2013.05.15. 12:54:54
1746124907
Sajnos az adásvétel nem jött létre,de az eladó abszolút korrekt volt! +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.galaxysiii (297) (Eladó)
Semleges
2013.05.09. 13:14:42
1742589731
Nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.fashion130 (12) (Eladó)
Semleges
2013.05.09. 08:04:17
1745499029
a vevő megtekintette de nem tetszett neki a telefon . egyébként kiváló vaterás+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors pontos megbízható,de sajnos az árú cikk nem vólt jó.
Másik fél: Légyszíves máskor érthetően fogalmazz, nem "nem volt jó", Hanem számodra nem volt használható.A termék kiválóan működik.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner a mai napig nem készített értékelést, pedig úgy gondolom, vevőként neki kellett volna. Megbeszélésünk ellenére előbb leütötte az árut, majd annak ellenére nem adta oda az általam fizetendő többletjutalékot az áru átadójának, hogy neki "megérte", csak a vételárat fizette ki. Ez alapján megbízhatatlan. Az átadó kérése ellenére nem jelzett vissza, hogy minden rendben van-e a termékkel. Ezeket kommunikációs gondnak minősítem. Az összkép semleges, kicsit a negatív kép irányába.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1816683.Mijore (-3) (Vevő)
Semleges
2013.01.10. 13:06:45
1673409818
Sajnos nem jött össze
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csimarita84 (27) (Eladó)
Semleges
2012.12.15. 19:14:49
1644142511
A vevő értékelése egyébként +
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az árú minősége nem felelt meg a meghírdetett feltételeknek,és ezt sajnos utólag tudtuk meg,miután már meg lett hirdetve!!A vevőt értesítettük,így nem jött létre az üzlet!!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
reginamulik (342) (Eladó)
Semleges
2012.12.12. 16:01:47
1678486631
A vevő jelezte hogy nem kéri a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő jelezte hogy nem kéri a terméket.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos a termék nem a leírásnak megfelelő volt. Az eltérés csak a licit lezárása után derült ki. Ezért nem történt meg vásárlás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Egy kicsit körülményes volt mert a más használta a felhasználó fiókját.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gpshaver (147) (Eladó)
Semleges
2012.10.25. 15:17:14
1660039376
"félrelicitált"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KukkantsBeHozzam (1524) (Vevő)
Semleges
2012.10.02. 11:20:47
1645100900
Az eladó gyors, de a telefon, bár jól működik, a leírásnak nem teljesen felelt meg. A hátoldala nagyon kopott, karcos (a leírás szerint "néhol egy-két kopás" nem fedi a valóságot), a bekapcsológombnál törött, a töltő, amit kaptam hozzá, nem nokia, hanem motorola. Ez semmiképpen nem pozítiv, sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eniko83_t (190) (Eladó)
Semleges
2012.10.01. 18:30:19
1642045916
Kedves, korrekt vásárló, azonban a ruha mérete miatt nem volt megfelelő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bimmbamm80 (173) (Vevő)
Semleges
2012.09.21. 19:59:48
1644907790
Az árú sajnos mégsem felelt meg.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
BESTTRENDI (1695) (Eladó)
Semleges
2012.09.17. 16:24:20
1635920711
"félrelicitált"
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Félreértések a szállítással kapcsolatban.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Félreértések a szállítással kapcsolatban.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A modem sajnos nem működött a helyi szolgáltatóval, ezért a terméket visszavettem az árát pedig visszautaltam. A vásárló nagyon kedves, megértő és rugalmas volt, bátran ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nem a megbeszéltek szerinti futárral hanem postázta a terméket standard csomagként de a futárt árát kifizettem a gépet a posta kicsit összetörte sajnos ezért használhatatlan volt úgy vélem itt az eladó hibázott,ha nem is futárral de értékbiztosítva kellet volna postázni!Mind ezt leszámítva megbízható,elérhető vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xrichiex (209) (Eladó)
Semleges
2011.09.19. 20:58:34
1470448963
sajnos köztes meggegyzés alapján nem történt adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Azért írhattál volna, hogy szeretnéd-e vagy nem a tokot, hogy tudjam.... Na de már mindegy...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Közös megegyezés során így alakult! Ezen kívül csak ajánlani tudom,de így alakult!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
