pempe873 (1406) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1406 | 1725 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 20 | 24 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1426 | 1749 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1217 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
vighcsabi (1333) (Eladó)
Semleges
2016.10.16. 10:52:40
2346332549
pempe873 figyelmen kívül hagyta a terméklapon feltüntetett általam vállalt postai kézbesítési módokat, majd leütés után próbált egyezkedni. Idézek a stílusából: "biztos van egy rokon vagy barát, aki segítene ebben." - mármint, hogy Ő olcsóbban - egy általam a terméklapon nem is vállalt - kézebesítési módon kapja meg a leütött termékeket. Ezek után felajánlottam, ha gondolja inkább álljon el a vásárlástól, de Én technikai okok miatt csak az tudom vállalni, amit a terméklapon feltüntettek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egy általam nem vállalt kézbesítési módon akarta átvenni a megvásárolt terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
vighcsabi (1333) (Eladó)
Semleges
2016.10.16. 10:51:49
2342500658
pempe873 figyelmen kívül hagyta a terméklapon feltüntetett általam vállalt postai kézbesítési módokat, majd leütés után próbált egyezkedni. Idézek a stílusából: "biztos van egy rokon vagy barát, aki segítene ebben." - mármint, hogy Ő olcsóbban - egy általam a terméklapon nem is vállalt - kézebesítési módon kapja meg a leütött termékeket. Ezek után felajánlottam, ha gondolja inkább álljon el a vásárlástól, de Én technikai okok miatt csak az tudom vállalni, amit a terméklapon feltüntettek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő egy általam nem vállalt kézbesítési módon akarta átvenni a megvásárolt terméket.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
9453148.maryjosno (40) (Vevő)
Semleges
2015.04.16. 12:43:04
2051245169
köszönöm nem sikerült meg beszélni időpontot ami mindkettönknek jó lett volna!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hibátlan, újszerűnek meghirdetett terméknek csak az egyik része volt az, sajnos, a másik részén már jócskán látszott a használat, így a meghirdetett árat irreálisan magasnak találtam, és az adásvétel végül nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
djkataidr (36) (Eladó)
Semleges
2014.08.25. 22:30:09
1956768746
Kedves, pontos, preciz vevő. Sajnos a termék nem volt megfelelő méretű így az adásvétel nem, jött létre. Bárkinek ajánlom, megbízható, rugalmas vaterás. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
erzsike1975 (998) (Vevő)
Semleges
2014.03.03. 20:39:47
1869443585
Sajnos nem tudtunk egyeztetni személyes átvételt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A cipő végül nem lett jó, a termek árat vissza kaptam. Semlegest tudok adni, de az eladó hozza állása maximalisan +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nagy lett a szandi, még1szer elnézést a kellemetlenségért. Az eladó nagyon kedves, a termék gyönyörű volt, bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Önhibámon kívül sajnos nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő 2 nap után visszalépett a vásárlástól. Ezt elfogadtam, így nem jött létre az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: visszalépett, mert 1 nap alatt nem rendeztük le az adásvételt.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A hiba nálam volt!! Az eladó 100%-ig korrekt!! Ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem lett jó a méret, pedig a cipő nagyon szép és az eladó is kedves,megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
a termék nem pontos leírása miatt hiúsult meg a vásárlás. az eladó korrekten kezelte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
katalilux (215) (Vevő)
Semleges
2011.08.03. 20:42:20
1464087591
Egy nappal a termék leütése után találtam egy nagyon hasonló ruhaszettet,így elálltam az adásvételtől.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Borsmenta87 (3) (Vevő)
Semleges
2011.05.07. 20:16:49
1451025634
Sajnos nem voltak jók a ruhák méretei, de az eladó kedves, gyors és megbízható. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A ruhák nagyon szépek, de ezek még túl nagyok voltak. Az eladó korrekt, megértő, remélem még üzletelünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kiderült,hogy a nagyszülők korábban megvásárolták már ugyanezt a terméket, ezért visszaléptem a vásárlástól. Az eladó megértő volt. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon kedves és megértő eladó. A hordozó is szép állapotú, de sajnos nem passzolt a babakocsinkhoz. Nagyon sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Egy apró lyukat találtam a csizmán és emiatt nem jött létre az árú átvétel, de az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
piranha66 (6293) (Eladó)
Semleges
2010.03.06. 22:21:46
162006130
A hölgy megvásárolta a kapcsolót. Rendben fizetett, én rendben el is postáztam a terméket, amit a hölgy meg is kapott. Viszont megírta nekem, nem tudta berakni az autójába, ezért ő megfaragta hátul a kapcsolót. Mielőtt megfaragta, írnia kellett volna nekem, hogy nem tudja berakni, rögtön rájöttünk volna, hogy nem a kocsijának megfelelő terméket választott. Autóalkatrészeknél nem szabad ilyet csinálni. Ha nem megy be, akkor az nem ahhoz a modellhez való. Sajnálom, hogy így alakult a vásárlása.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
piranha66 (6293) (Eladó)
Semleges
2010.03.06. 21:49:31
162006180
A terméket csomagolás előtt kipróbáltam, sajnos már nem működött, így az adás-vétel nem jött létre. A pénzt visszautaltam a vásárlónak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Gond volt a termékkel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon szimpatikus vásárló,de sajnos nagy lett a méret,talán legközelebb.Bátran ajánlom.++++
Másik fél: Korrekt,kedves,megbízható eladó,de sajnos nem felelt meg a méret.Szívesen ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
avensis81 (346) (Eladó)
Semleges
2009.10.18. 23:18:05
153030912
Ha a rendszer engedné pozitív és ajánlom mindenkinek...
Másik fél: Kedves,segítőkész partner,ajánlom mindenkinek.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
