pappbabi (78) 100% felhasználó összefoglaló oldala

100% pozitív visszajelzés
(78 Felhasználó adta)
100% pozitív visszajelzés
(78 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 78 87 adásvétel
Semleges: 2 adásvétel
Negatív: 0 0 0 0 adásvétel
0 0 80 89 adásvétel
Az eladóként kapott 30 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: Vác
Regisztráció dátuma: 2008.09.12.
Utolsó belépés: 2012.12.26. 21:37
Inaktív!
1 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

Ria321 (241) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.10.08. 17:23:28

Termékkód

1651287002

Sajnos a sikeres licitálás után termék megsérült és ezt jelezte felém az eladó. Így visszautalta pénzt és nem történt meg az adás-vétel. Nagyon korrekt eladó! Köszönöm, majd máskor! +++

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

monti73_a (240) (Eladó)

Vélemény

Dátum

2011.11.10. 11:46:55

Termékkód

1500102368

A vevő nem volt elégedett, egy bélelt kabátot kapott, amit ő csak átmenetinek nevez.A méretet illetően biztos igaza van, bár én 46-os méret vagyok ezt hordtam, mint tudjuk a beleírt méret a legtöbbször nem a valós adatokat tükrözi, de ő ahhoz ragaszkodik.Nem tudom, hogy aki csak a saját szemének hisz, az miért vásárol neten?!
Másik fél: A kabát valóban bélelt volt vékony ,egy rétegű vattabéléssel(a régi ballonkabátok is ilyenek voltak de attól az még nem téli csak átmeneti).A méretet illetően én is 44-46os méretet hordok de ez a kabát jóval nagyobb.És a neten pedig azért vásárolok,mert hiszem,hogy az emberek nem akarják átvágni a másikat de valójában én voltam a naiv,mert több hasonló panasszal már volt az eladónak semleges értékelése valamint először a félreértést még tisztázni akartam privát emailbe ám ott is csak tagadást kaptam.

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.