Bejozso (712) 99.86% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 712 | 783 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 725 | 796 adásvétel |
| Az eladóként kapott 199 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő figyelmetlenségéből adódóan meg hiusult az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlen volt,nem olvasta el a termék paramétereit, ezért az ő hibájából kifolyólag meghiusult az üzlet megkötése.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, segítőkész Eladó! Sajnos a vásárlás most nem jött össze. Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció nem jott létre. Komolyabb megfontolás után úgy dontottem, elállok az uzlettol. Az eladó nagyon kedves és megérto volt - utólag is koszonom a megértését. Egyébként ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Annak ellenére hogy nem jött létre az adásvétel, korrekt szimpatikus vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyszerü partner de nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tothemlaszlo (202) (Vevő)
Semleges
2010.06.30. 23:04:49
173300451
AZ ELADÓ KORREKT MÓDON ELKÜLDTE A TERMÉKET DE,ÉN AZT VISSZA KÜLDTEM MERT A SZIVATTYÚ NEM EREDETI WILÓ SZIVATTYÚ VOLT,HANEM VALAMI MÁSOLAT.ÍGY ÉN VISSZAKÜLDTEM A TERMÉKET Ő MEG A PÉNZT,SAJNOS EZ TÖRTÉNT!
Másik fél: Igen,nemvolt benne biztos hogy ilyen áron lehet ilyen szivattyúhoz jutni ezért vissza küldte azzal hogy nem eredeti,nem vitatom hogy így van nem igazán értek hozzá csak azt tudom hogy sokan ilyet használnak évek óta és semmi probléma nincs vele.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
915827.apeh13 (0) (Vevő)
Semleges
2009.09.04. 20:38:45
147416148
Külföldre kellett mennem. Sajnálom hogy nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Majd talán legkőzelebb.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nem jött létre a megbeszéltek.
Másik fél: A vásárló meggondolta magát.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
48444.Sepultura (193) (Vevő)
Semleges
2009.05.15. 15:13:17
145821378
Rendeltem egy Openbox 730-ast,meg is jött,csak nem lehetet vele semmit fogni.Visszaküldtem,egy hét múlva adta tudomásomra hogy tényleg rossz a gép,de azért mert valaki belepiszkált,vagy víruos szoftot tett rá.Úgy próbálta beállítani hogy én rontottam el,a szoftot sem ő rakta rá,hanem a boltban kapta így,a gép nálla ment,nálam nem.
Végül is megegyeztünk hogy küld egy Ortont,ami megérkezett és tökéletesen megy.Ez nekem 20000 forintomba került és máshol 2 ilyen beltérit vehetek ennyiért.Bepalizott!
Másik fél: Akkor nem tudom miért csak egy hét múlva jött rá hogy rossz addig mit csinált vele?A garancia addig érvényes amíg nem a saját hibájából rontja el a használója jelen esetben vírusos szoftver rá töltése.Én 18000ft-ot vesztettem vele mert nem vették vissza ki lehetett dobni más eladó vissza küldte volna és nem adott volna helyette másikat.
Akkor ki is lett átpalizva?Így már könnyű el küldtem a pozitívot pedig egy negatívot érdemelne.Megnézhetnénk ki a szava hihetőbb a minősítésekből!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A képen egy cimkével ellátott cipő volt, amit kaptam azon nem volt cimke és az új állapot is kérdéses. ( Több helyen is használati nyomok, orrán sarkán stb.) A sajátérdekében, kérem vegye föl velem a kapcsolatot.
Másik fél: Így kőnyű én már el küldtem a pozitívot.Ha nem tetszet a cipő meg lehetett volna beszélni és vissza vettem volna nem ilyen hülye kifogásokat keresni. A talpa meg volt?Na az ilyen vevőktől féltem most én is megkaptam sajnos!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
742326.Mezocsaba78 (3) (Vevő)
Semleges
2008.12.12. 11:20:46
106314544
korekt megbizhato partner az adasvetelt a keresemre elhalasztottuk batran ajanlom mindenkinek
Másik fél: Korekt partner az adásvételt a vevő kérésére elhalasztottuk.
De korektsége miatt csak ajánlani tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
