Pojoji (521) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 521 | 1029 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 6 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 527 | 1044 adásvétel |
| Az eladóként kapott 414 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mindenkiaruhaza (5160) (Eladó)
Semleges
2014.05.25. 10:06:56
1909892156
Nem tudtuk teljesíteni a rendelést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Téves ajánlat volt.mindenkiaruhaza (5160) (Eladó)
Semleges
2014.05.25. 09:32:15
1909891805
Nem teljesült a rendelés.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Téves ajánlat volt.macko_2020 (227) (Vevő)
Semleges
2013.08.20. 09:44:30
1783360157
Megbeszéltük,megértést tanusított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Steamy001 (283) (Vevő)
Semleges
2012.11.28. 08:47:20
1660730444
SAJNOS NEM JÖTT ÖSSZE.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elálltam a vételtől. Az eredeti, boltban kapható terméket ismerőknek megtévesztő lehet a "bontatlan, eredet csomagolás" megnevezés.
Másik fél: Még nem tévesztett meg senkit,több vásárlás után rutinosabb és figyelmesebb leszel, szerencséd, hogy nem negatívot adtam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10397720.napsugar35_a (420) (Vevő)
Semleges
2011.02.12. 18:14:10
1328361401
Az adásvétel nem jött létre, nem az eladó hibájából.
Másik fél: Sajnálom, hogy nem válaszoltál, megoldottuk volna, ha gond van.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10397720.napsugar35_a (420) (Vevő)
Semleges
2011.02.12. 18:13:49
1342027677
Az adásvétel nem jött létre, nem az eladó hibájából.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
10397720.napsugar35_a (420) (Vevő)
Semleges
2011.02.12. 18:13:29
1340856447
Az adásvétel nem jött létre, nem az eladó hibájából.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nonoka2008 (155) (Vevő)
Semleges
2011.01.07. 09:24:54
1255180406
Lásd az előző értékeléseimet,és a 7 db negatívot legok darabjaként:)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nonoka2008 (155) (Vevő)
Semleges
2011.01.07. 09:23:53
1255180454
Mivel negatívot nem adhatok,így hát semleges!!Türelmetlen eladó,nem ajánlom senkinek!!
Másik fél: Érthetetlen vagy, senki nem vár rád hónapokat, negatívot kell adni, hogy jutalékot kapjunk vissza.
Miről beszélsz?? Nincs pénzed, ne vásárolj. Kaptam tőled 7 db negatívot, de a teszvesz törölte, ennyire ne legyél már szerencsétlen. 1 hónapot vártam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nonoka2008 (155) (Vevő)
Semleges
2011.01.07. 09:22:39
1255154742
Ne vegyetek tőle semmit,úgysem bírja kívárni az utalást!Lásd nálam a 7 db negatívot!!:)
Másik fél: Kaptam tőled 7 db negatívot, de a teszvesz törölte, ennyire ne legyél már szerencsétlen. 1 hónapot vártam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nonoka2008 (155) (Vevő)
Semleges
2011.01.07. 09:21:24
1255154579
Nem ajánlom senkinek,nem bírja kivárni,míg megérkezik neki a pénz,közben eladja másnak.7 db negatívot adott nekem,közbe meg már csak 4 db legofigurát tudott volna adni,azt se olyat amit vettem,hanem másfajtát...óva intek tőle mindenkit!!
Másik fél: Miről beszélsz?? Nincs pénzed, ne vásárolj. Kaptam tőled 7 db negatívot, de a teszvesz törölte, ennyire ne legyél már szerencsétlen. 1 hónapot vártam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nonoka2008 (155) (Vevő)
Semleges
2011.01.07. 09:18:51
1255180449
7 db negatívot kaptam tőle,mikor ő már csak 4 db terméket tudott volna adni,mert eladta közbe.Nem ajánlom senkinek nagyon türelmetlen eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nonoka2008 (155) (Vevő)
Semleges
2011.01.07. 09:17:04
1255154125
7db negatívot kaptam tőle,mikor csak a végén 4 db terméket tudott volna adni.
Másik fél: Érthetetlen vagy, senki nem vár rád hónapokat, negatívot kell adni, hogy jutalékot kapjunk vissza.
Miről beszélsz?? Nincs pénzed, ne vásárolj. Kaptam tőled 7 db negatívot, de a teszvesz törölte, ennyire ne legyél már szerencsétlen. 1 hónapot vártam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nonoka2008 (155) (Vevő)
Semleges
2011.01.07. 09:15:00
1255154560
Semlegest kell,hogy adjak,nem várta meg míg utalom a pénzt,közben eladta másnak,megegyeztem vele,volt még neki 4 db a 7 db helyett más fajta ,hogy akkor jó lesz az is.Erre mire utaltam volna reggel,7 db negatívot adott,Nemtudom mire fel,mikor ő adta el ,és különben is csak 4 db-ról volt szó a végén.
Másik fél: Érthetetlen vagy, senki nem vár rád hónapokat, negatívot kell adni, hogy jutalékot kapjunk vissza.
Miről beszélsz?? Nincs pénzed, ne vásárolj. Kaptam tőled 7 db negatívot, de a teszvesz törölte, ennyire ne legyél már szerencsétlen. 1 hónapot vártam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
