challenge60_t (967) 99.39% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 968 | 1742 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 989 | 1766 adásvétel |
| Az eladóként kapott 248 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Retsze76 (306) (Eladó)
Semleges
2020.11.09. 11:23:06
2968454873
Az adásvétel végül nem jött létre, folyamatos kapcsolattartás mellett, a termék vételárát visszafizetve zárult a folyamat. Mindettől függetlenül ajánlom a partnert! +
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Edike167 (140) (Eladó)
Semleges
2019.05.27. 13:49:48
2761695428
A vevővel sok egyeztetés után is arra jutottunk, hogy a postaköltség miatt nem érné meg a terméket elküldeni! A vásárló nagyon segítőkész volt? mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: postaköltség miatt meghiusúlt az eladás-Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
annnnnna0506 (1039) (Eladó)
Semleges
2017.05.19. 22:42:13
2473871096
A termék nem felelt meg a vásárlónak ezért visszaküldte.Ennek ellenére nagyon kedves volt mindent meg tudtunk beszélni,a rendszer nem enged pozitívat csak ezért semleges.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze , de korrekt ! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam az átvételt megoldani, de az eladó nagyon megértő, korrekt volt. Az üzlet nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem tudtam az átvételt megoldani, de az eladó nagyon megértő, korrekt volt. Az üzlet nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre. A partner a átvétellel kapcsolatos nehézségeiről megfelelően tájékoztatott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem tudta megoldani a termék elszállítását.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lrworld (1171) (Eladó)
Semleges
2015.10.24. 19:34:23
2136233774
Nem volt megfelelő a méret ezért elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő megtekintette a terméket, de nem felelt meg az adásvétel sikertelen volt. A partner korrekt, megértő hozzáállást tanúsított.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
enemypublic (678) (Eladó)
Semleges
2014.10.07. 10:14:46
1920374567
Nem kereste egy idő után.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kereste egy idő után.Norbesz177 (23) (Eladó)
Semleges
2014.07.20. 14:27:23
1930175912
Sajnos a tranzakció nem jött létre de a vevő teljesen korrekt és megbízható. Mindenkinek bizalommal ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
plimplin (342) (Eladó)
Semleges
2014.01.07. 13:02:06
1838407163
A csomagoláskor sajnos, eltört a termék, így az adásvétel nem jött létre. A vevő azonban megértő volt, emiatt őt pozitívan akartam minősíteni, de a rendszer nem engedte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Sajnos, a porcelán csomagoláskor eltört, s így nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
petralilla910 (140) (Vevő)
Semleges
2013.06.26. 12:03:58
1752030764
Igen, tényleg nem reagáltam pár leveledre,és figyelmetlen voltam,nem néztem meg,hogy csak a postai út lehetséges,de nem ragaszkodtam a miskolci és budapesti átvételhez,megkérdeztem, hogy esetleg lehetséges e? Debrecenbe is át tudtam volna venni,mivel sokfelé utazunk a munka miatt,de te a személyes átvételtől teljesen elzárkóztál.Olyan nagy tolongás azért nem volt a babáért,én a lejárat előtt kb 1 héttel licitáltam rá, és utána senki...sajnálom, de egy 1200 ftos babára nem fizetek 1200 ft postát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eufrozina89 (23) (Vevő)
Semleges
2013.06.24. 11:27:29
1748927237
Az adásvétel sajnos méretprobléma miatt nem jött létre, de az eladó nagyon korrekt volt. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
noemia9_2009 (199) (Vevő)
Semleges
2013.05.10. 12:48:57
1748836505
Az eladó igazán segítőkész volt, mert figyelmetlenségből nem a megfelelő babára küldtem el a megrendelést, és ezt megértően fogadta. Nagyon köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben lett volna, csak sajnos az áru mérete nem volt jó, így nem tudtam átvenni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csillagocska7 (171) (Eladó)
Semleges
2009.11.29. 13:15:08
747077289
azért semleges mert én veled ellentétben nem írok bosszúból negát.a leírásban fel volt tüntetve a termék állapota,ami szerintem szép volt.az ahogy írtad is hogy nem olvastad el nem az én hibám.küldtem volna ha visszakapom a csomagot.
Másik fél: Ez bosszú semleges, mert én 2 napon belül kifizettem több mint 5000Ft-ot használhatatlan,firkált babáért,és csupa kopott,foltos szakadt babaruhákért.Leveleimre nem válaszolt,2 hónapot vártam,majd fentiek miatt negatívan értékeltem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó nagyon kedves gyors és segítőkész!A terméknél nem ártott volna feltüntetni hogy elég hiányos a haja és nagyon hullik.:((
Másik fél: Ezt a babát mi így kaptuk,fogalmam sem volt arról,hogy dúsabb hajának kellett volna lenni.A hajhullást sajnos tényleg nem vettem észre, emiatt ezúttal kérek elnézést a vásárlótól.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
