Verbunk (66) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnos nem jött össze. Megbeszéltük, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze. Megbeszéltük, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze. Megbeszéltük, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze. Megbeszéltük, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött össze. Megbeszéltük, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Valójában az értékelésem negatív csupán a korábbi vásárlásra tekintettel semleges. Jelen tételt liciten nyerte, majd levelekre nem válaszolt, de mégis negatívra értékelt. A terméket nem vette át, tehát azzal kapcsolatosan kifogása nem lehetett. Nem korrekt a hozzáállása, ilyet nagyon ritkán tapasztalni a Vaterán.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A liciten nyert tételért nem jeletkezett, de mégis negatívan értékelt.Ha sikerül, megoldjuk, de a partnert ajánlom, rendben ment a kommunikáció!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A szállítás problémássá vált. Ekkora csomagot a futár csak drágán viszi el..figibruno (2743) (Eladó)
Semleges
2021.03.23. 07:41:06
3011518514
Komolytalan vevő...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
figibruno (2743) (Eladó)
Semleges
2021.03.23. 07:40:30
3011518175
Komolytalan vevő....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kiscsalad75 (452) (Eladó)
Semleges
2020.01.13. 22:44:46
2839941230
Az adásvétel létrejött, de a kommunikációban volt némi gond (hova, hogyan küldjem), ez az év végi időszakban nem meglepő. Sajnos a Foxpost automatához 3 x mentem, mire volt szabadon ekkora csomaghely, ez időben és pénzben is mérhető (a vevőnek ez a legolcsóbb, nekem a legdrágább). Ezért írtam, hogy futár, postával nem szívesen foglalkozom, (az automata sem jobb, főleg ünnepek előtt), mégis sokan így kérték, igyekeztem megoldani. A futár jön, viszi és kész. Talán ezért lett döcögős.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
