1149630.mikemyers13 (195) 98.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 198 | 231 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 216 | 249 adásvétel |
| Az eladóként kapott 49 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nem kaptam meg a fülbe valót annyi volt a problémám
Másik fél: Megegyeztünk hogy ehhez nincs!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az óra nem jó, és nem jár, így magamnak kell elvinnem óráshoz, ez nagyon nagy szívféjdalmam, mert akkor írják oda hogy elem nincs hozzá, de kitudja mi a baja! Széllítással nem volt gond! Köszönöm:Andi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
miklogiulio (12) (Vevő)
Semleges
2011.01.15. 23:42:42
1434490250
Jó vaterás, csak sajnos a karóra nem eredeti! Talán azért volt olcsó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött össze.De az Eladó korrektül viselkedett az adás-vétel során.POZITIV!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nehezen, de összejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ANDIKALACIKA (645) (Vevő)
Semleges
2010.10.03. 13:30:29
177169070
A TERMÉK NEM VOLT A BIRTOKÁBAN AMIKOR ÁRULTA.MIVEL TÁJÁKOZTATOTT EZÉRT NEM ADOK NEGATÍV ÉRTÉKELÉST.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi de azért máskor gyorsabban:):)
Másik fél: már elkészítettem!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manyimoly (1384) (Vevő)
Semleges
2010.08.14. 14:56:35
168442342
ajánlom!!!!!!!
Másik fél: ajánlom!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött létre az adásvétel. Az óra amit szerettem volna sajnos meghibásodott.Az eladó korrekt volt, felajánlott más színben ugyanolyat, csak az nekem nem felelt meg.
Másik fél: Ez igy van,teljes mértékben igaza van.
Ez benne van a pakliban,,,
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék álítólag útközben eltünt és nem volt másik, ezért meghiúsult a tranzakció.
Másik fél: :(DE HA VISSZAUTALTAM A PÉNZT AKKOR MIÉRT CSAK SEMLEGEST????)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó tévedése miatt nem jött létre az üzlet.
Másik fél: Igy van, csak a képek miatt töltöttem fel,hiba volt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Időben megkaptam a terméket, csak sajnos nem azt, amit rendeltem, de ez is nagyon tetszik. Legközelebb jobban figyeljj.......Ennek ellenére korrekt partner...
Másik fél: Sajnálom, figyelmetlen voltam.A képen látható és a ténylegesen elküldött óra pár árnyalattal tér csak el egymástol,és ua. rendelési szám alatt futott...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Voltak fennakadások.:(
Másik fél: Meg kell nézni a termékleírást és a szállítási díjat egyaránt.Utánna reklámálni...
Az elemhiány jogos,a pótelemet pedig szivesen!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
24 órás kiszállítás volt az ígéret, ehhez képest, 12-én átutalt összeg ment, és 21-én kaptam meg a terméket. Javaslom, nem kell ilyen rövid határidőt ígérni!
Másik fél: Nagyon sajnálom,Influenzával feküdtem 2 hétig kórházban..
Legközelebb majd előre megírom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Már eladta a terméket...
Másik fél: Kedves Attila!
Figyelmetlen voltam mivel csak most kezdtem vaterázni, ezért szíves elnézésedet kérem.
Amikor átírtam "villámárasra" a terméket akkor megduplázódott a hirdetésem.
Villámáron te is leüthetted volna, nem tudom nálad miért nem jelent meg.
(olvasd vissza az előzményeket)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
