onlineboltos (198) 99.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 199 | 213 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 204 | 218 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Voltak kisebb gondok.
Másik fél: Nem csak voltak, vannak is...miután az 1000 forintomra azt hiszem várhatok még egy darabig, azok után, hogy a második kártyát is elküldtem, mert az elsőt állítólag nem kaptad meg...ennek ellenére kaptál egy pozitív értékelést tőlem, amire írsz egy semlegest..Gratulálok kedves gerinctelen barátom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak a postázásból kihagyott "Ajándék +gombelem!" miatt értékelem semlegesre az adásvételt, de elégedett voltam vele összességében. Az vásárolt áru esztétikailag és működés szempontjából is kiváló!
Másik fél: Aki egy kicsit jobban benne van a postán való adás-vételben, az tisztában van vele, hogy apró malőrök előfordulnak. Egy darab e-mail üzenetébe került volna és azonnal pótolom a hiányosságot, ami egyébként sem volt szándékos. Kedves Öntől, hogy ezt itt tisztázzuk le, miután értékeltem Önt pozitívan..:)Sebaj, nem vagyunk egyformák, ahogyan a vevőim sem azok:)
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
44330.tothgergo_v (23) (Vevő)
Semleges
2010.01.07. 15:29:56
158627715
Véletlen licit. Megértő, rendes vaterás.
Másik fél: Bár hozzá kell tennem, hogy a vevő tud pozitívot adni akkor is, ha nem jött létre az adás-vétel és nem én ütöttem le tévedésből a terméket, illendő lett volna pozitív értékelést adnia, dehát nem lehetünk egyformák....köszönöm a semleges véleményt...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem akart működni a kártya :(
de korrekten állt mindenhez, gyors, pontos
Másik fél: Elképzelhető, hogy egy hibás darab volt. Nagyon ritkán előfordul. Sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
