Tecaanya (630) 99.68% felhasználó összefoglaló oldala

99.68% pozitív visszajelzés
(632 Felhasználó adta)
99.68% pozitív visszajelzés
(632 Felhasználó adta)
Értékelés Az utóbbi
7 napban
Az utóbbi
30 napban
Összesen
Pozitív: 0 0 632 966 adásvétel
Semleges: 9 adásvétel
Negatív: 0 0 2 2 adásvétel
0 0 643 977 adásvétel
Az eladóként kapott 331 részletes értékelés átlaga
A megvett termék
Kapcsolatfelvétel az Eladóval
A tranzakció lebonyolítása
Szállítás és csomagolás
Lakhely: DUNAKESZI
Regisztráció dátuma: 2008.09.23.
Utolsó belépés: 2014.10.01. 08:31
Inaktív!
9 felhasználó kedvenc eladója

Adott és kapott értékelések listája

Felhasználó

juhos24_v (9) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.11.07. 10:30:21

Termékkód

1818169172

Csak ajánlani tudom.Nagyon megértő,kedves és korrekt eladó.Sajnos problémám akadt,és miattam nem jött létre a tranzakció. Mégegyszer bocsánat.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

lillareka (36) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2013.04.12. 17:51:36

Termékkód

1725478202

Nem stimmelt a méret.
Másik fél: Igen,mivel neked kisseb méret kellett volna mint amit leütöttél,persze így nem stimmelt a méret.Ha pedig kérdeztél volna is méretet és mértem volna neked,akkor nem adtál volna semlegest,mert nem ütsz le rossz méretű csomit.A leveleimet meg el sem olvasod amit küldök,így elég nehéz veled beszélni bármiről is.Sajnálom!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

RICSIKE-R2 (125) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2012.02.01. 15:18:31

Termékkód

1504415360

azt nem montad hogy a nadrágokoon a térdin oriási szakás van meg agyon varratos ugy nem sokat birzunk belőle használni
Másik fél: Nemtudom melyikre godolsz,mivel varrva sem volt,meg szinte új nadrágok voltak?!A többi ruhák is még tök jó állapotban voltak,mint írtam is.Így ezt az értékelést,nemnagyon tudom mire vélni!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

czinegeh (85) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.31. 10:38:17

Termékkód

1462056071

sorry...........
Másik fél: Szia! Köszi a nagy SEMLEGEST,mivel egy forintot sem utaltál át június óta,mióta megnyerted a nadrágot. Üdv Teca!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

nora711 (51) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.08.27. 22:00:26

Termékkód

1469377539

Az adásvétel nem jött létre, mert a telefonhoz nem volt töltő.
Másik fél: A termék mellé feltüntettem,hogy nincs hozzá töltő,ennek ellenére ő ad nekem semlegest.Arról már nem is beszélve,hogy külümböző indokkal jött,hogy miért is nem viszi el a telefont mégse.Ha szerez töltőtt akkor kell neki,ha nem akkor adjam el nyugottan másnak stb...Szerintetek ez fer?Köszi!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Felhasználó

LIA75 (257) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2011.03.07. 11:16:23

Termékkód

1346595167

a posta miatt nem jött létre az aukció
Másik fél: Szia! Szereintem teljesen korrekten zártam le az adásvételt.Visszautaltam a vételárat,még én jártam rosszul,mert nekem duplán kellett kifizetnem a postai díjjat és te adsz nekem semleges értékelést!Minden fotót elküldtem neked a visszajött termékről,MIVEL A POSTA HIBÁJÁBÓL NEM KAPTAD MEG a megnyert terméket,NEM AZ ÉN HIBÁMBÓL.Hát köszi,hogy rendes lehettem.

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

20430095.arvalany35 (11) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.12.17. 13:37:22

Termékkód

1326098291

12-02.13:58-kor utaltam.A mai napig nem érkezett meg az árú!!!!! Tegnap beszéltünk telefonon ö azt mondja feladta, én biztos hogy nem kaptam meg!Neki ez a második ilyen esete ö mondta, Vagy ott helyben lopnak a postások és ő nem jelezte a posta vezetőimek
Másik fél: Nagyon sajnálom,hogy ő sem kapta meg!Igen a második vevőm aki nemkapta meg a megnyert terméket.De biztos az egy forintért megnyert terméket nemadom fel,mert nekem az hiányozna.Minden vevőmnek aki megnyeri a terméket jelezni szoktam,hogy csak a saját felelősségre adok fel sima csomival,éppen ezért mert már tünt el csomim ami nemérkezett meg.Olyanis ami elsőbbségivel ment el.De még senki nem jelzett vissza,hogy Bocsi megjött mégis!Elvárnám én is.Tényleg sajnálom,nemtudok sima csomi után érdeklődni,mert nincs nyoma.Erről nem én tehetek.Mindenkitől elnézést aki nem kapta meg sima csomiként!Én elküldtem!Ha pedig˝"lopnak" arrol én nem tehetek és nemtudom ellenőrizni őket!

Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

ADDA9 (171) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.10.14. 20:19:18

Termékkód

1232086608

sajnálom ,de a szolgáltatóm nem jött be az újra pedig nem kaptam üzenetet.Itt pedig nem tudtam megüzenni.Hírdesd meg újra!üdvözlettel:A

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Felhasználó

Biopon (977) (Vevő)

Vélemény

Dátum

2010.04.12. 09:51:31

Termékkód

918241886

SEGÍTŐKÉSZ, KORREKT PARTNER! Sajnos a játék hiányos volt, amiről az eladó nem tudott, Amint jeleztem, rögtön felajánlott különböző megoldásokat, végül a visszaküldésben egyeztünk meg. Kár, hogy csak a posta nyert ezen a bulin...
Másik fél: Én igaz felajánlottam többféle megoldást is,de sajna nem volt neki tetsző dologa termékeim közül.A pénzt visszautaltam a megbeszélés szerint.Szerintem minden úgy történt,ahogy megbeszéltük.Akkor miért semleges?!

Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.