kbalazs018 (22) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(22 Felhasználó adta)
Lakhely: Győrzámoly
Regisztráció dátuma: 2009.09.15.
Utolsó belépés: 2019.05.13. 00:27
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Az OTP bank hibája minden amikor utalnám a pénzt kiderül hogy le van tiltva a számlám és várjak 12 napot oké mondom jó várok megbeszéltem az eladóval rá pár nappal azt üzenik 3 hónapot kell még várnom.Ez a pofátlanság magasfoka!Helyettük is elnézést kérek az eladótól.De természetesen az eladó nagyon korrekt partner +++++ csakis ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
