noemark (191) 97.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 196 | 304 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 208 | 317 adásvétel |
| Az eladóként kapott 53 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Indulhatunk (2276) (Eladó)
Semleges
2013.06.05. 10:33:38
1742241491
Reméljük legközelebb sikeres üzletet kötünk.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok miatt nem jött létre az adásvétel.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
baza012_a (68) (Eladó)
Semleges
2013.05.18. 05:28:39
1732146335
Nem az én hibám ha a posta csúszik a kézbesítéssel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bocsi! Kórházban voltam!A pénzt természetesen vissza utaltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: betegség miattAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás vétel nem jött létre az eladó kedves megértő Mindenkinek ajánlom +++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó korrekt megértő az adás vétel nem jött létre.Mindenkinek ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sztrikkne23 (1019) (Vevő)
Semleges
2011.10.30. 07:14:15
1480190376
2 darab e-mailt írtam,amit az eladó elmondása szerint nem kapott meg.Ő még annyi fáradságot sem vett,hogy rám írjon,én abban a tudatban voltam,hogy megérkeztek a levelek.Most a levelezőrendszer hibájából kaptam semleges értesítést???Sajnálom én is,egy e-mailt írhattál volna akár te is....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Krissy34 (195) (Eladó)
Semleges
2011.08.29. 15:15:53
1459860921
E-mailt váltottunk, hogy hova és mennyit utaljon postaköltségre, azután nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.amiért semleges:több 2és fél hét után fizetett. ha valakinek problémája van sólni kellene. mindíg visszaveszek minden hibás terméket. sajnos nem olvastad el a saját oldalaim, pedig azzal, hogy licitáltál elfogadtad az ott leírtakat.
Másik fél: Elolvastam a saját oldaladat, te is tudod nem az első termék amit vettem tőled és eddig sosem volt gondom mindig azt kaptam amire számítottak. Két lyuk viszont nem egy pici szálhúzodás.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
