Kyra74 (246) 99.2% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 247 | 262 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 253 | 269 adásvétel |
| Az eladóként kapott 76 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kórházba kerültem és nem voltam elérhető álapotban és ezért nem jött létre a tranzakció.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
tothcsillacska (155) (Eladó)
Semleges
2012.05.28. 12:45:00
1579843589
Mély felháborodást érzek, ugyan is beleírtam a levélbe, hogy nem tudok felelősséget vállalni a sima postára, és gyakran előfordul, hogy nem érkezik meg, én azt hittem maga már rég megkapta, ugyanis egy darab panasz e-mailt sem küldött, én már réges régen feladtam, de ezek szerint elveszett...Sajnálom, de ez nem az én hibám, hogy ezért semlegest kapjak
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a sima levélből kifolyólag...Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
hetzljozsef (24) (Vevő)
Semleges
2011.01.11. 13:34:42
181449789
tavolsag miatt nem jott letre a vasarlas
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem számoltam a szállítási költséggel, emiatt az üzlet nem jött létre, amit az eladó nagyon pozitívan, megértéssel fogadott! Köszönöm neki és csak ajánlani tudom!
Másik fél: :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az eladó nagyon pozitívan állt a vásárlás meghiusulásához, ami a nagy távolság és tetemes szállítási költség miatt nem jött létre!
Köszönöm megértését és csak ajánlani tudom!
Másik fél: :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
