Glass99_t (19) 62.67% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nem értékeltél volna így, ha a pénz nem számítana.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szivem szeint negativot adnék, de nem tehetem a szabályzat miatt. Az eladó tévesen probálta eladni a termékét, és nem tüntette ezt fel. MEggondolatlanság volt tölem leütni, de licit elött kétszer rákérdeztem a valosságára......
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagynehezen ideért a csomag ami tökéletes, de rajta van az is hogy előző nap adtad fel.Nem a postán bolyongott egy hétig, nekem pedig azt mondtad hogy már postáztad. Telefonálgatásba pedig tudd bele az 1200 Ft-ot!!!! Csak az igazat!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6836990.felhocske47 (12) (Vevő)
Semleges
2009.02.05. 18:30:16
537108704
Sajnálom,de nem adhatok pozitív értékelést,ugyanis az extra garnitúrából az egyik kispárna hiányzott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6836990.felhocske47 (12) (Vevő)
Semleges
2009.02.05. 18:28:54
537109740
Sajnálattal adok semleges értékelést.Hiányoltam,hogy a nagyon extra ágynemű garnitúra paplanhuzata lyukas volt kb.féltenyérnyi helyen,és a kispárnahuzat is majdnem végig szakadt volt egyik oldalon.
Másik fél: Kedves felhőcske..szeretném ha választanál egy uj ágynemü huzatot és azt elküldeném részedre..nem szeretném ha csalodott lennél...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
