movicskusz (818) 91.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 899 | 1406 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 45 | 51 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 81 | 101 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1025 | 1558 adásvétel |
| Az eladóként kapott 417 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Toth-Gabor (163) (Vevő)
Semleges
2012.02.29. 10:04:33
1364126313
Sajnos semleges
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szimo76 (12086) (Eladó)
Semleges
2012.02.20. 18:59:45
1490516906
Talán legközelebb:)))Nem jelentkezett a termékért,pedig 1Ft-os dologról volt szó!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csigusz80 (914) (Eladó)
Semleges
2011.12.12. 15:20:58
1487322878
Sajnos az adásvétel nem jött létre :( Tovább nem tudtam várni... 3 hónap alatt sem sikerült utalnia ...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.marcsi7891 (3583) (Eladó)
Semleges
2011.11.27. 07:47:54
1484905604
Csak csatlakozni tudok,nem utalt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1 hónappal ezelőtti leütését mai napig nem rendezte. Komolytalan, nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ducibuci (1382) (Eladó)
Semleges
2011.11.24. 23:31:12
1474631833
Csak azért nem adok negatívat,mert 1 ft-os termék volt és már így is sokat kaptál.Azzal is beértem volna,ha mondod,hirdessem meg újra.Két hónapot vártam rád,sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nem kaptam meg az árut.Lehet a postán elveszett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Felhúzós zenélő játékra a játék árát és a postaköltséget átutaltam, de a játék még mindig nem érkezett meg.movicsku elküldte, én nem tudom hol keressem. Az átutalt összeg sajnos az én károm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
vaterspany (543) (Eladó)
Semleges
2011.11.03. 17:28:52
1484529458
A vevő időközben vásárolt máshol egy ilyen terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb okoknál fogva....Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos az adásvétel nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem küldte a vételárat.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
batorgyozo (191) (Eladó)
Semleges
2011.10.24. 18:11:21
1474414785
A vevő nem jelentkezett a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő nem jelentkezett a termékért.Az én hibámból nem jött létre a tranzakció. Elnézést.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Az én hibám miatt nem jött létre a tranzakció.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Anubis2009 (602) (Eladó)
Semleges
2011.08.29. 20:11:42
1457392756
Az adásvétel nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem kérte a vevő az árut!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Raczne_Ildiko (584) (Eladó)
Semleges
2011.08.07. 07:38:54
1463275916
Bár az eladó gyorsan utalt!De mivel sima postával kérte a csomagot,és nem érkezett meg hozzá,kikötöttem hogy a saját felelősségére,én mégis semlegest kaptam,olyanért amiről nem tehetek!Ilyen még velem nem történt!Rontja a statisztikám hibámon kívül!TEHÁT MINDENKI ÚGY POSTÁZZON NEKI SIMA POSTÁVAL,HOGY LEHET KAP EGY SEMLEGEST!Pedig vállalta hogy a saját felelősségére!Kapjon a posta semlegest,nem pedig én!!Ezzel engem nem lehet minősíteni,mert én feladtam a csomagot!Csak ezért semleges neked is!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
867957.dalma83 (47) (Eladó)
Semleges
2011.08.01. 13:52:05
1465071177
nem jött létre az adás-vétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ne haragudj, de nem nagyon tudlak ajánlani senkinek.Bár a termék leütés után 2 hét múlva utalta az összeget,ami nem probléma,de minden más az volt.Leütés után kezdett el alkudozni, elég szemtelenül.A pénz megérkezése napján írtam neki hogy 2 napon belül postázok,de ez is gond volt,és az is hogy nem nagyon szeretek sima postával küldeni semmit,csak vásárló felelősségére,ami érthető ha már volt a postával gondom.Körülményes vevő, nem nagyon merem ajánlani másnak. Sajnálom, de így csak semleges.:-(
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az árut megkaptam, de több hónapot kellett rá várni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az általa vásárolt terméknek csak a postaköltségét fizette ki, érthetetlen hogy miért. Többszöri levelemre sem válaszolt, az általam megadott határidőig nem fizette ki a terméket. A termék eladásából származó jutalékot, a postaköltségből levonom, és visszautalom a különbözetet. Nem ajánlom senkinek, nem megbízható, nem jelentkezik, de látom már más is járt így :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
henike19sms (50) (Eladó)
Semleges
2011.02.28. 14:23:11
1335269429
Az vevő nem jelentkezett, megkeresésem ellenére sem.Senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Mariann251 (90) (Vevő)
Semleges
2011.02.24. 17:13:59
1434017284
Nem kaptam meg a terméket a mai napig sem, sajnálom, hogy nem néztem meg az értékeléseit, akkor le sem ütöm.Állítólag elküldte sima postával,de látom nem én vagyok az egyetlen,akinek nem érkezett meg az áru.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
froxana (1510) (Eladó)
Semleges
2011.02.14. 13:50:53
1437130170
Nem kaptam a pénzt.Sajnálom!Kedveltelek és azért nem adtam negatívot.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A termék helyett valami mást küldött. Ezt nagy nehezen lekommunikáltuk, megígérte, hogy elküldi az eredetit. Másfél hónapja nem érkezett meg. Nekem ez majdhogynem negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék helyett valami mást küldött. Ezt nagy nehezen lekommunikáltuk, megígérte, hogy elküldi az eredetit. Másfél hónapja nem érkezett meg. Nekem ez majdhogynem negatív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom! Igazából NEGATÍVat érdemelne.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szyporka76 (549) (Eladó)
Semleges
2011.01.21. 08:38:46
1435258002
Sajnos a tranzakció nem jött létre, a vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pokornyne (240) (Eladó)
Semleges
2011.01.20. 13:55:38
1365527654
Az adásvétel nem jött létre. Sajnálom:-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem kaptam meg de én is hibámnak gondolom magam mivel simán kértem,de még semmim sem veszett el.
Másik fél: ÉN A TERMÉKET FELADTAM4 NEM AZÉRT ÁRULOM H MEGTARTSAM
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Boti976_t (1349) (Vevő)
Semleges
2011.01.13. 14:06:16
1349641561
A termék nem felelt meg a leírásnak, a jó állapottól nagyon messze állt, foltos és összemosott szürke színe volt. A terméket 511 ft-ért vettem, de csak 500ft-ot küldött vissza, persze a postaköltséget is buktam oda-vissza, pedig a termék közel sem az volt, amit hirdetett...legalább egy ptk-t állhatott volna, mert az, hogy mást hirdet az ő hibája...Szívem szerint negatívat adnék, de legalább majdnem a teljes árat visszaküldte, ezért semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Vikoka18_t (297) (Vevő)
Semleges
2010.12.31. 11:41:08
1298054433
Az eladót kértem a licit törlésre,sajnos nem történt meg,így a vétel sem!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Katkovics1 (60) (Vevő)
Semleges
2010.12.29. 19:47:57
1349641595
Elég lassan ment az adás-vétel, de végül megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Katkovics1 (60) (Vevő)
Semleges
2010.12.29. 19:47:26
1332216719
Elég lassan ment az adás-vétel, de végül megkaptam.
Másik fél: a csomagot feladtam
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Katkovics1 (60) (Vevő)
Semleges
2010.12.29. 19:47:00
1349641419
Elég lassan ment az adás-vétel, de végül megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14978470.flachj (123) (Vevő)
Semleges
2010.12.24. 18:58:49
1294683412
A terméket nem kaptam meg egy levelet sem a feladás idő pontjáról én rőgtőn utaltam nem tartom korrektnek ezek után gondolkodjatok el vásárlás ellőt mert nem tartom megbizhatónak nem ajánlom---
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem jött létre az aukció. Igy csak semlegest tudok adni. Köszönöm megértésedet
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szelesmonika (3) (Vevő)
Semleges
2010.12.03. 20:09:15
1296689858
Igazából csak azért nem adok negativot mert nem visz rá a lélek.A cumisüveget amit vettem mocskosan és elrepedve kaptam meg.Lehet hogy a postán sérült meg de nem volt megfelelően becsomagolva.Igy kukába került.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termékleírásban az szerepelt, hogy a rugdalózó 0-3 hónapos korig újszülött méretű, ehhez képest ez egy 44-50-es méretű kisruha, ami 0 hónaposan néhány babára jó lehet, de 3 hónaposra nem valószínű. 44-50-es inkább koraszülött méret
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elutaltam a pénzt de nem kaptam meg a terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tundnor02_t (51) (Vevő)
Semleges
2010.11.08. 22:28:56
1271921866
Nem értem miért nem jelentkeztél,de mostmár mindegy.Pedig kellettek volna a bodyk.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A pulóver nagyon bolyhos, nyúzott ezt azért illett volna feltüntetni a hirdetés szövegében. A csomag lassan ért ide. Sajnos nem tudok pozitívat adni:-(.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag nagyon nehezen ért ide, ezért nem tudok pozitívat adni, sajnálom:-(.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A csomag nagyon nehezen ért ide, ezért nem tudok pozitívat adni. Ennek ellenére köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék nagyon nyúzott és koszos. Vásárlást követően szinte azonnal utaltam, de a csomagra több mint 2 hetet kellett várnom, mivel az eladó biciklijének kilyukadt a kereke.Megértem, de ez akkor sem +. Sajnálom:-(.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vercsi76_t (49) (Eladó)
Semleges
2010.10.14. 07:37:57
1238653972
Kedves vásárló, de nem kérte a leütött terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a vevő a licit vége után közölte hogy nem tart igényt a termékre. Ha előbb szól, licitet is tudtam volna törölni és nem nekem kerül pénzembe!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem azt küldte amiben megállapodtunk amikor szóvá tettem meggyanusitott hogy kicseréltem a sajátommal! Vissza akartam küldeni nem adta vissza a pénzem! Postaköltséget többet kért. Azt írta elpostázta de két napra rá adta fel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett, de sajnos a kisautó nem csörög, ahogy írta...talán a postázás közben sérülhetett valami benne. Egyébként az eladó korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az itató és "alkatrészei"apránként 1,5 hét alatt megérkezett. A csőr folyik:-((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem azt az árút kaptam meg, amit megvettem, hanem egy hasonlót.Bár a rendeltetése ugyanaz, mégsem véletlen licitáltam éppen arra, amire. Sorry.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3 hete vettem meg a babát.Utaltam egyből,de a baba nem érkezett meg.Tartottuk a kapcsolatot az eladóval.Azért adok semleges értékelést,mert nem ajánlva kértem a postázást,és ezért én is hibás vagyok.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött össze az adás vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.