Manocska-M3 (32) 100% felhasználó összefoglaló oldala
100% pozitív visszajelzés
(32 Felhasználó adta)
Lakhely: Szár
Regisztráció dátuma: 2008.09.29.
Utolsó belépés: 2012.02.08. 08:31
Inaktív!
Nem vagy bejelentkezve
A funkció használatához jelentkezz be, vagy regisztrálj.
Adott és kapott értékelések listája
Nem voltam teljesen elégedett a csomaggal, túl sok bolyhos ruha volt benne (2/3a) a fele használható, 7 nadrágból 4et varrni kell és az egyiken még folt is van. A trikón olaj folt van ami nem kimosható! Egyébként gyors és kedves volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
